Prejako povukao dim

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.02.2009
36
0
0
40
prije tjedan dana sam zapalio joint a morao sam ga na brzinu popušiti...slučajno sam prejako povukao i skoro ispustio dušu..tak me zapeklo na sredini pluć da to još osjećam i sada nakon tjedan dana..trenutno me jako grije iu tom predjelo i probada me stalno nešto ..e da i muka mi je...baš sam se sjebo.čistu travu sam pušio..
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Uvijek kad motaš moraš dobro da napraviš flok(filter, karton...kako ga zovete kod vas) da ti ne bi neka prašina ulazila u pluća.
Ak kupuješ dobar duvan za motanje, napraviš sitnu kockicu pa staviš prvo nju prije stavljanja marihuane. Tj da djeluje kao filter kroz koji ne može ništo proći.
Ono što se je tebi desilo(ak ti je stvarno nešto ulazilo u pluća) je veoma ozbiljno ak redovno pušiš cigarete.
Sama prašina smrvljene marihuane ti neće ništo sama ali pušeći svakog dana po nju se nagomili katran i evo ti cistu...nije toliko strašno, ne brini...samo si korak bliže problema sa plućima;)
Svi smo tako :D Dobrodošao u klub!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Meni se znalo događati, inače sam dosta ovako osjetljiv na dim i smeta mi pa pušim skroz lagano ali tu i tamo sam znao slučajno ko kreten povuć(ili ogromni hit na bong) pa nemoš prestat kašljat. Ovim mojima što su pušači tako nešto se dakako ne događa, već su odmrla pluća od duvana
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
pa reci doktoru da si pusio cigarete.to ti se i s njima moglo desiti.trava jest malo zesca ali to mi se jos nije dogodilo.zna se desiti bas kad vucem u pete da se zakasljem ali sve je to normalno
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
E stvarno nisam nikad cuo nesto ovako... Jebote sta si ti neku plastiku slucajno u pljugu stavio ili? lol

Jebote neki ljudi fulaju žilu pa bolje prodju nego kad ti prejako povuces :rofl:...

Koji naslov :rofl:....
 
22.02.2009
36
0
0
40
Tarki je napisao(la):
a što škodiš kad ti puši...

kolko pušačkog iskustva imaš?
ma ne škodi mi ..nego sam se žurio..htio prije posla na brzinu i ono zajeb
od 2001 godine i nikada mi se to nije dogodilo.. :crash:
 
22.02.2009
36
0
0
40
DirtyD je napisao(la):
E stvarno nisam nikad cuo nesto ovako... Jebote sta si ti neku plastiku slucajno u pljugu stavio ili? lol

Jebote neki ljudi fulaju žilu pa bolje prodju nego kad ti prejako povuces :rofl:...

Koji naslov :rofl:....
pipe apple i gore sam stavio komadić moje domaće uzgojene trave.. big bang :D
 
14.01.2009
16
0
0
39
Gelu je napisao(la):
ne pušim cigarete hvala bogu
ali jebiga šta da doktoru kažem..to me pati..neugodno mi nekak :D


sta ti ima bit neugodno, to mu je posao, za njega placas porez.
reci mu da te prije posla ulovilo da zapalis, ti zapalio, povuko ko da ti je zadnji i skinulo te u pluca! ak te pita sta si pusio, jbg reci sta oces. nema razlike, pljuga-cigara to je njima sve isto!

a da ti nisi povuko kospicu od jabuke, obzirom da si duvao na apple, bar si tako napisao