Prekid Svjetla

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

WhiteWidow86

Aktivan Član
05.07.2013
61
11
8
44
In smoke :-)
Pozdrav svim forumasima....
Imam jedno pitanje, dali mi moze dati korektan odgovor...
Da skratim moji ljubimci su u cvjetanju vec 12 dana i te kako napreduju ali u toku ove sedmice sam imao dvije posjete gdje su morale ostati bez svjetla po najmanje 3 sata.
Sad me interesuje koliko njima to pravi problem sto imaju pauzu po par sati a isto tako ocekujem goste gdje planiram pogasiti svjetla 3 dana.
Sad me zanima koliko im pravim stresa i dali ce im ova naredna 3 dana doci glave.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
neće im doći glave,ali da će ih zdrmati i zbuniti,pogotovo jer tek počinju pravo cvjetati,ako uzmemo cca.dva tjedna preflowera. očekuj da bi mogle na par dana stati s rastom,ali to se sve nadoknadi,moje biljke su pretrpile 2 dana bez svjetla pa su na kraju ispale skroz ok,tj.jedna još treba furati neko vrijeme još,al zbog drugih razloga. usporit će ih ali ih neće uništit,a što se mora mora se,jbg.kad nemamo tu slobodu da growamo,al to je za drugu temu. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WhiteWidow86
11.08.2013
20
3
3
Pozz growerima
Imam jedno pitanje. . .
Danas sam imao problem sa nestankom struje na kratko jedno 5 do 6 puta.
Biljke su na polovini vegetacije.
Rezim svetla je na 18/6.
Zanima me, dali je to stres za njih u smislu da postanu hermafroditi ili to vazi samo kad je na rezimu 12/12
Seme je feminizirano
Unapred hvala
 
11.08.2013
20
3
3
Pa da nije nesto dugo bila bez svetla samo sto je bilo vise prekida.
posto imam 9 saksija, 3 vrste po 3 saksije, planiram od svake po jednu naravno da ostavim za klon, a preostalih 6 idu do kraja.
Pa me je zabrinulo da mi ove tri sto sklanjam ne procvetaju, ako su se stresirale od prekida. No to je vec diskutabilno. . .
Pozz hvala