Prekretnica: VUTRA 9/11

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Smislite nacin doniranja za prethodno i verujem da cemo bar a to uspeti.Ja sam spreman da dam vise kao i pojedinci.Sto brze krenemo to bolje,obavestenja o tome nek se pisu svakog dana u ovom postu.kanehbosem da li ce ti biti problem to da radis?
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Problem je sto se malo nas intersuje za ovu temu...trebalo bi da razglasimo ovo vise,jel da?
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Ja imam jednu ideju al neznam sta vi mislite o njo....
za pocetak treba napraviti novu temu ili neko da stavi svoju imajl adresu gde ce se slati samo material za ovu emisiju ili sta vec to treba da bude.... Tek kad se skupi puno ali jako puno materiala, treba zoorganizirati, neku slicnu agencju iseci delove koji su nam potrebni(to ce ve oni srediti) pa to na neki razuman nacin spojiti u jednu celinu... samo se bolje zagledajte u onu emisiju i primeticet da je ona snimana sa vise razlicitih kamera(vidi se po kvalitetu slike i tona), sto znaci da su i oni to pospajali sa vise razlicitih emisija i filmova.... pa sto mi nebi mogli...
A mislim da bi nam to neki "haker" odradio za sitne pare...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
kanehbosem je napisao(la):
treba slati upite, snimati ljude, njihove priče, raditi intervjue, tražiti izjave, demante,suočiti mjerodavne s istinom, i onda to sve editirati i montirati u jedan fini logički slijed.tehničku podršku u svemu tome uopće neću ni da spominjem jer ćemo odma odustati. posla ima da se usereš.
ali ako mi to sve napravimo u dvije godine
i prodamo televiziji
mislim da ćemo pokrenuti pravu lavinu.

treba tim od minimalno 10 aktivnih ljudi
svaki tjedan barem jedna izjava,materijal ili što god.

ja to nemogu i neželim sam.
vutra.org je dobro mjesto za sastanke i updatiranje...

jime slično razmišljamo, no čini se da volja nije dovoljna.
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
pa nismo valjda samo nas dvojica voljni legalizacije??
Ajmo ljudi radite nesto... sad kao ispada da ja radim nesto, neradim al jbg nemozemo nas dvojica napraviti nesto tolko....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
evo pomoči cu vam ja- treba početi sa realnim ciljevima
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Eto kao administrator napravi neki prozor(mesto) na forumu na koji ce se slati samo materijal vezan za ovu pricu... i nek bude dostupan samo registriranim korisnicima foruma!!!
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
pa nije samo da registrirani korisnici mogu napraviti nesta...ima i puno utjecajnijih od bilo koga od nas na forumu koji nisu registrirani...jest da bi bilo dobro da imamo vise clanova na forumu...ali sto ce privuc clanove nego da se poistovjete s nasim misljenjima...a kako ce vidjet nasa misljenja ako je forum samo za registrirane clanove...?
zato nek bude ovako ko se oce registirat nek to napravi tko nece nek gleda iz sjene i opet dobro sve dok ne usporavaju nas napredak...:)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Jim Morrison je napisao(la):
Eto kao administrator napravi neki prozor(mesto) na forumu na koji ce se slati samo materijal vezan za ovu pricu... i nek bude dostupan samo registriranim korisnicima foruma!!!

tu već na forumu ima dosta materijala i to jako dobrog.
naprimjer onaj montel, pa đorđ mekmahuna, pa www.leap.cc, pa đorđ mekmahuna:), pa kanabis u bibliji, pa sa legalizacija.org......
to su sve neki podaci koje smo mi na neki određeni način prezentirali
kako kaže sloera trebali bi početi s realnim ciljevima
u tom smislu
bi bilo realno složiti jedan logički slijed od svih tih materijala
a nerealno bi bilo u međuvremenu tražiti izjave od nekih ljudi iz javnog zdravstva, napraviti intervjue, ankete zašto da zašto ne i slično

naprimjer moja ideja je bila da se video otvara sa pola minute prikazivnaja kratikh klipova milenium marihuana march od po par sekundi iz raznih gradova...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
prije svega materijal neka bude sto izvorniji -NIKAKAO copy paste!!!!!! ovaj forum i sajt je na početku max izbjegavao kopiranje sa tudjih stranica.
Ok svakako globalna dešavanja drukčije nemožeš ali dešavanja,akcije,... sa naseg teritorija nek ne budu copy -paste.

Za početak je več dovoljno da se otvori rubrika na početnoj stranici sajta-gde če biti sedmični update ili kako se več dogovorimo

Pored je treba pripremiti nesto u stampanoj formi- kad se skupi dovoljno materijala onda se može u večim gradovima uraditi prezentacija vutra.org pored ide i edukacija,informacija zainteresovanih.

Ovih dana bit če otvoren i Paypal račun,kasnije treba razgovarati o registraciji udruge radi mogučnosti prijavljivanja na konkurse,lakseg poslovanja,račun....

sto se tiče video forme ja se slažem samo sto treba najprije pripremit materijal a za to vreme možemo početi sa ostalim akcijama.

inačer je 09.11. bas datum -naime tad je rodjen :))))
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
vutra 9/11 je radni naslov za video sadržaj od 30ak minuta (možda bude manje možda više..)
ima nekoliko faza

1.izraditi sinopsis
2.prema sinopsisu skupljati materijal.
3.montirati, editirati
4.pržiti i dijeliti, da ne kažem dilati

ja sam mislio da konceptualno to bude nešto u stilu woodya
kako je zapravo besmislena prohibicija
i kako je istina nešto sasvim drugo od onog što se prezentira
tako da u tom smislu nije bitno dal je nešto copy paste ili nije
ali sloera vjerojatno priča o drugom konceptu koji zahtijeva originalnost i prezentiranje vutra.orga što isto nije loša ideja ali to je onda nešto drugo od vutra9/11
barem sam stekao takav dojam

zapravo, možemo sve spojiti u jedno, kako god

moj prijedlog je da video počne sa prikazivanjem velikih gradova diljem svijeta i morem ljudi kako prosvjeduju (mmm) to nek traje oko minutu.

1.prosvjedi, gradovi
2.kratki povijesni pregled o marihuani (svrhe i načini upotrebe)
3.kriminalci su zapravo žrtve (napraviti intervju s nekim ko je pao zbog osobne upotrebe)
4.marihuana nedostupan lijek (npr. tražiti izjave sa zavoda javnog zdravstva. zašto se marihuane ne primjenjuje? tražiti objašnjenje-da li postoji mogućnost upotrebe kanabisa u medicinske svrhe.ako da koja je procedura?ako ne zašto ne?)

eto zasad toliko
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Javljam se da bih pomogao,samo recite sta.Ja sam krenuo lepiti tekstove po gradu,tekstove sa vorga. i takodje onaj tekst od Slo-ere o sigurnom konzumiranju marihuane.Mic po mic i work je done!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
u ponedeljak nameravam na Uradu za droge RS radi informacija o razpisima/konkursima za smanjivanje stete od nedozvoljenih droga, koje razpisuje EU i UN pa da vidimo gde možemo prijaviti kakav projekt......
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Batali vise pricu daj nesto da se uradi,nadjite sponzora,pa da se krene od emisija na slabim televizijama ako dobro krene mozda dospemo donekle....???sugestions???
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja samo da se tuspasim, da i na mene računate.... jebi ga, ovih nekoliko zadnjih mjeseci nisam imao baš vremena, tako da samo sam ono preletio na brzaka forum (rijetko i ostavljao post... čuvao sina stalno...) Sad imam više vremena za sve... tako da i ja sam tu, mislim što se tiče propagande u SA.
Takodje sam skupio dobru kolekciju filmova, i dijelio ih raji .... mnogi od njih nisu mogli vjerovati da tako nešto je moguće, a da ne govorim o onima koji nisu ni znali za mušku i žensku biljku :(

Uglavnom i ja sam za naravno... sve što vodi legalizaciji. Da makar postignemo kao u Švabiji... i to bi bio dobar napredak za početak.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
He ako nista drugo bar imamo reci pune optimizma ali ima vremena...ima li neceg novog u vezi ove teme,niko nista ne pise...ne razumem,sta se desilo s onim duhom od pre,kada nisi mogao da stignes da otkucas nesto,toliko nas je bilo u diskusijama,a sad,a sad??peace & respect