Prekretnica: VUTRA 9/11

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.09.2007
5
0
0
39
Jim Morrison je napisao(la):
Ja imam jednu ideju al neznam sta vi mislite o njo....
za pocetak treba napraviti novu temu ili neko da stavi svoju imajl adresu gde ce se slati samo material za ovu emisiju ili sta vec to treba da bude.... Tek kad se skupi puno ali jako puno materiala, treba zoorganizirati, neku slicnu agencju iseci delove koji su nam potrebni(to ce ve oni srediti) pa to na neki razuman nacin spojiti u jednu celinu... samo se bolje zagledajte u onu emisiju i primeticet da je ona snimana sa vise razlicitih kamera(vidi se po kvalitetu slike i tona), sto znaci da su i oni to pospajali sa vise razlicitih emisija i filmova.... pa sto mi nebi mogli...
A mislim da bi nam to neki "haker" odradio za sitne pare...

pozdrav ljudi, evo prvo da malo skrenem s teme i pozelim vam sve najbolje u radu foruma,te ove "akcije", naime pratim vec duze vrijeme forum, al ova tema me potaknula na registraciju... no da ne duljim.

evo ja sam spreman ovdje uskociti u ulozi "hackera" :) ma zezam se, ako vam treba bilo kakva slikovna/tonska montaza tu sam na raspolaganju...

ovak bi to trebalo izgledati... :
+lista stvari koje treba snimati (master plan)
+da imam mogucnost na netu imati uvid u snimljene materijale
+napravim svoju testnu verziju koja ide vama na uvidjaj
+radi se lista koji kadar(ove) (ako) treba dosnimiti, presnimiti
+radi se jos jedna verzija vama na uvidjaj
+finalni rad
=legalizacija (da ovaj cijeli popis ne izgleda kao da naredjujem)

evo od mene u kratko :) dimili....
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja sam vec uveliko u SA upoznao u raju sa VUTRA.ORG te legalizaciju iste. Mnogi se ponudili kao pomoci pri legalizaciji, kao stampanje itd itd... (pretezno suplja....al' eto) Htjedoh reci samo da bi bilo dobro naci nekog ko ima nekog na nekoj lokalnoj TV/radio stanici, pa da tu se nesto kaze... Mislim da bi radio prije prosao nego TV....
Kod nas npr: TV Alfa, zbog nedostatka programa (a novija tv) pusta spotove i stalno muzika... mislim na takve TV stanice da nesto uradimo (pa i platicemo, ne moze puno da kosta) i da se pusti...
Ako nista, Nova TV (HR) mnogo pregledavaju YouTube, pa i nije na odmet tu nesto napraviti.
Ovo govorim za ove koji imaju neku opremuu... Ja lično samo printati mogu :) LOL
 
16.09.2007
26
0
0
31
dobra ideja ali,ali sponzora bi nasli da smo nizozemci nas kolko bi coffe shopova davalo financijsku podrsku al jbg,a i vidim da je tema stara...
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Indo Grasa je napisao(la):
kramerscared.gif


:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
02.06.2010
0
0
0
34
Msm. da to bash i nije neka dobra ideja...ipak treba postovati privatnost...a i sigurnije je! :))) Ali, sko' ntaj da svi snimamo kako ... pFFF.... :pPP
 

Zeleni

Aktivan Član
06.10.2008
56
1
0
37
svi nabacimo raznih (korisnih) linkova, čovjek izreže i smixa za početak. Ako ste gledali zeitgeista tu se vidi da se može tak, važno je šta se ima za reći. Ubaciš recimo Canjugu na HDZ-ovom skupu kako se dere: Oni koji puše neka popuše!
Magic Weed dokumentarac na naš način.
 

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Skupite sve domace grupe na fejsbuku i onda pocnite postovati: WWW.VUTRA.TV
ili jos bolje Ulje od Konoplje lijeci rak onaj video sa youtube-a.

Imate 150 naloga od mene, ako neko hoce da se pozabavi ovom idejom.
Koristite se internetom. To je najjeftiniji nacin za promovisanje ovakvih stvari i veoma je efektan.

Takodje trebalo bi pokrenuti email kampanju. Sa linkom Vutra.tv i NAPOMENUTI da poruku proslijede dalje.
 
17.01.2011
6
1
0
33
Jeli ova ideja još aktivna? Ja se razumijem u montiranje filma + tonski snimatelj sam, kamera za dokumentarce nemora biti pretjerano jaka. Ova ideja je super, samo, bit će puno lakše ako bi se našlo nekoliko ljudi iz istog grada koji imaju puno slobodnog vremena
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
:thumb: organizujte se ljudi,snimite nesto.Ako trenutno nema prilike da se materijal prikaze makar ce te biti spremni kad se za to steknu uslovi!
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
e ja imam profesionalnu kameru i mikrofon,stari mi pozna plečka,a i frend mi je odličan psiholog (intervjui neki,jelte... :-D ), moramo organizirat to,evo,kod mene ne vlada gorenavedeni stav...skupimo se i počnimo,treba počet nekako!
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
i možda bi bilo najbolje naći nekog novinara koji bi stao na našu stranu,novinari puno znače,imaju veze,pristupe arhivama,a i vjerojatno mogu bolje vodit intervju od mene il nekog trećeg!
 

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
Predložite Kreši Mišaku da napravi emisiju,čini mi se da nije dosad bilo ništa na tu temu na rubu znanosti.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Predloženo mu je već par puta i rekao je da će uzeti u obzir ali nije baš tako lako baratati ovako delikatnim temama po TVu.
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
Na rubu znanosti -je odlicna emisija,bila bi idealna za diskusiju o vutri,samo sto je to vruc krompir koji niko nece da uzme.
Treba sacuvati optimizam,pojavice se neka prilika.