Premalo zemlje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

F12

12.07.2019
7
3
3
27
Pozdrav,

Evo sad trenutno imam dva autoflowera koja su mjesec dana stara (Purple Haze i Big Bud), taman su prije par dana poceli cvjetat. Biljke predivno rastu nisam ih uopce trenirao jer rastu u malom prostoru, ali su velike i grmovite samo sam im određene grane odrezao zbog boljeg rasta i penetracije svjetla. Jedini problem je sto imaju premalo zemlje, posuda je dovoljno velika ali nema toliko zemlje koliko bi trebalo bit za optimalni rast. To sam se zajebo nisam stisnuo zemlju kad sam je sipao i sad je tako ispalo, jebiga. Znaci 2/3 posude je ispunjeno a posuda ne znam koliko litara ima ali dovoljno je velika (35cm visina). Kada ulijevam vodu dovoljno je 600ml po biljci.
Evo ako netko ima savjet ili iskustva sa ovim problemom neka javi i je li dobra ideja dodat malo zemlje ako je moguce ?
Uzgajam u univerzalnoj zemlji.

Hvala.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Postoji tema za probleme tokom uzgoja nisi baš trebao otvoriti novu, a i slika bi dobro došla :)
Stisni/nabi malo odozgo zemlju da ti što više stane i dodaj još zemlje skroz do vrha.
Ne znam koliko ti je široka ta posuda ali ako je visoka 35 cm trebala bi biti dovoljno velika, stvarno je malo zemlje u njoj ako je dovoljno samo 600 ml vode.:)
 
Poslednja izmena:

F12

12.07.2019
7
3
3
27
Postoji tema za probleme tokom uzgoja nisi baš trebao otvoriti novu temu :)...
Stisni/nabi malo odozgo zemlju da ti što više stane i dodaj još zemlje skroz do vrha.
Ne znam koliko ti je široka ta posuda, al ako je visoka 35 cm trebala bi biti dovoljno velika...stvarno je malo zemlje u njoj ako je dovoljno samo 600 ml vode :)

Hvala na odgovoru.
Tako nesto sam i mislio otprilike napravit.
Jedino necu moc bas do vrha napunit posudu zato jer su mi pri vrhu posude vec one donje grane. Ali koliko ide, ide.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi