Premestite ako treba samo mi je hitno potrebna pomoc i uplasen sam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.01.2017
0
1
3
25
Ljudi negde za 2 sedmice imam testiranje, test je laboratorijski inace, tako da nije isto kao kod onog iz apoteke, ja sam na doceku nove godine ispalio sa 3 druga 0.5g nije bilo puno stavise ispalio sam sa njima jednu celu i kad se palila druga uzeo sam 2/3 dima negde ukupno oko 12 dima max, da li bih mogao za 10-ak dana da se ocistim da budem negativan? hvala unapred
PS. Test mi sledi posle srpske nove otprilike
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Nemožeš na testu krvi biti pozitivan. THC izlazi iz krvotoka za 24 sata i prije. Dugo se zadržava jedino u mokrači, tj. urinu, nekih 5 do 120 dana, to više manje varira od osobe do osobe. Laboratorijsko testiranje podrazumjeva test krvi, tako da nemaš brige. Ako ti je testiranje u svrhu posla, tek onda nemaš brige, to se na ovim prostorima radi jedino ak se javljaš na posao pilota. Vidiš da poslodavci nemaju ni za plaće da istresu kintu na vrijeme, a kamoli da imaju za test na opijate koji je prilično skup.
Eto odgovorio sam ti iako nisam trebao jer ovakvih tema ima preko 100 brijem, samo da si u pretragu ukucao "testiranje" sve bi ti bilo jasno.
Znači pokazao si vrlinu ljenosti i neodgovornosti odmah u startu, onak pravo padobranski. Čak bi mogao pogodit da nećeš više nikad ni svratit na forum, poput većine padobranaca sa takvim pitanjem, dobiju odgovor i ko vas šljivi ekipa. Tako da pozdrav :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r
04.01.2017
0
1
3
25
Ma čitao sam ali svima rade kućni test ili krv itd, meni je laboratorijski ali za urin ne znam kako da ti objasnim sigurno idem na test jer sam vojni osiguranik i nije frka oko plaćanja testa, znači samo se ispišam keva odnese i dobijem rezultate, izvinjavam se opet samo mi je frka mnogo trenutno oko toga, ako mogu još jedno pitanje, imao sam testiranje pre par meseci ja sam palio i dao sam mokracu negde 20-tak dana kasnije, stigo rezultat a na rezultatu 'negativan' a imam canabidoids 6 koliko se sećam ne znam sad koja fora sa tim? Hvala na odgovorou ali ne pomaže mi, molim te odg mi sad sam lepo formulisao pitanje
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Neznem sta ti znaci "vojni osiguranik"jer i ja imam vojne papire ali nikada nisam imao test krvi.Ali da..nismo ista drzava.
Kako god..neka ti se majka popisa,odnesi i to je to.A ovo "canabiodis 6"nemam pojma sta je.
Sta tebe zbog posla testiraju?Posla koji se u vojsci radi ili...?
 
04.01.2017
0
1
3
25
Ne brate u vojnoj bolnici se nosi uzorak nije zbog posla nego čisto testiranje urina ne krvi,urin mi testiraju znaci nije krv davao sam ranije ali ne mogu da ustanovim tacno na koliko moze da se primeti prisustvo kanabisa a canabidoids je ta supstanca ja msm u kanabisu vjda razumes sad poz
 
04.01.2017
0
1
3
25
Meni je brz metabolizam nisam ni težak puno tako da bi trebalo do 12 dana nadam, a pod 'vojni osiguranik' mislim na to da mi je zdravstvena vojna nije ista kao civilima da se izrazim, otac mi je vojno lice zbog toga je tako, i tamo mi nose urin i tako a hteo sam da napišem da sam na prošlom rezultatu imao canabidoids - 6 a pisalo da je opseg normala 50 to ne razumem jedino, a kada sam bio pozitivan jednom pisalo mi canabidoids - 50>
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
To 50...test treba sadrzati za pojedine supstance odredenu kolicinu nanograma ili tako nesto da bi test bio pozitivan.Npr.za thc je potrebno u pisaki imati vise od 100 toga kako bi bio pozitivan ali ako ti pokaze negativan ti vidis samo dvije crvene crte ali ne i kolicinu tih hebenih nano..cega..Takve stvari se vide jedino u labosu.
Sa obzirom da si bio pozitivan dobio si i rezultat testa da imas vise od referentne vrijednosti tj.pusio si.
Nadam se da se razumijemo
 
04.01.2017
0
1
3
25
Okej razumemo se, za par dana bi trebalo da mi testiraju urin pa ćemo da vidimo šta i kako valjda sam se pored tolikih mleka i svakojakih tečnosti izvadio, hvala na odgovorima drugari i pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Popi dvije,tri bezalkoholne pive,popisaj se tri,cetri puta i peti put u casu za testiranje.Naravno ako budes znao barem dva sata kasnije...
Ajde da vidimo rezultat.Inace vecina samo trazi pomoc bez povratne informacije
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Jebiga poslje karanja nema kajanja , odi na test i ako padnes padnes ako ne mirna Bosna :) Bezvezne teme i bezvezne paranoje jer vrjeme vratit nemozes , i sta god ti ko napiso isto ti se pise :)
 
04.01.2017
0
1
3
25
Brate totalno sam zaboravio na ovu temu, imao sam test inače ali 2 meseca nakon ovoga i naravno negativan sam bio, i jesam pao već jednom zato sam se i plašio sad da moji ne šlogiraju, sve u svemu dobro je prošlo. Zanima me nešto ako neko zna, čuo sam pre neki dan da indica i sativa imaju različita delovanja sad navodno da indica recimo tera na smeh i chill npr a sativa npr da zabadaš u jednu tačku konstantno da li je to istina?
Poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S