Prenošenje preko granice - pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.01.2013
2
1
0
35
Krajem ovog mjeseca idem u Portugal i volio bi tamo probat nabavit nešto kvalitetnije i donijet nazad u Hrvatsku . Doneo bi svega par grama cisto tako da pocastim ekipu i ne pušim domacicu i ona sranja koja nude kao haš ovdje u HR . Problem je sto letim avionom i ne znam proceduru , hoce li mi pregledavati stvari i slicno i ne znam kamo bi to sakrio . Tim gore sto ne putujem letom iz Hrvatske nego iz Mađarske pa i granicu moram prijeci , pa ako imate kakav prijedlog :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: repić666

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
napusi se tamo i ne nosi nista, neznan zasto se svi zahebaete sa tin nosit priko granice, jel ti se isplati gulit radi 2-3-4-5g portugalske vutre da ti ekipa kaze kako si faca sta si donija od dole?
 
02.01.2013
7
1
0
32
Ne bi ja druze avionom prenosio nista, mozes da pokusas sigurno,postoje nacini za prosvercovati ali uvek postoji rizik, a ako ti nadju u kanalu si....
Bolje nadji tamo neke dobre semenke pa ovde sadi.. hehe jeftinije/isplativije/sigurnije :) ...ja ove god idem u amsterdam na prolece i to cu uraditi
p.s. sve to ide na skener pa ako je sumnjivo onda pretresaju stvari.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Naam Van
12.01.2013
2
1
0
35
Ma nije da mi kazu da sam faca nego mi se više gadi ova govna ovdje duvat i placat im masne pare ... Ne znam kakva je procedura na aerodromu pa zato i pitam , hvala vam za savjete , pozdrav
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
zdrounz je napisao(la):
Krajem ovog mjeseca idem u Portugal i volio bi tamo probat nabavit nešto kvalitetnije i donijet nazad u Hrvatsku . Doneo bi svega par grama cisto tako da pocastim ekipu i ne pušim domacicu i ona sranja koja nude kao haš ovdje u HR . Problem je sto letim avionom i ne znam proceduru , hoce li mi pregledavati stvari i slicno i ne znam kamo bi to sakrio . Tim gore sto ne putujem letom iz Hrvatske nego iz Mađarske pa i granicu moram prijeci , pa ako imate kakav prijedlog :)

išao sam avionom(iz italije),uglavnom,sve metalno vadiš i stavljaš na onaj njihov rengen ili koji vrag,te prolaziš kroz ona vrata,tamo te još tip pregleda s palicom i pičiš dalje.rengen ti recimo vidi sve stvari u torbi(onako,vidi se novčanik ovo ono šta imaš sve).Mene ti je na povratku Talijan posebno odvojio,jer sam mu bio sumljiv.hodao sam okolo naokolo čineći se vjerojatno nervoznim,te sam mu onda morao otvorit torbu.Tamo je zatekao rublje moje sestre,mislim da je bio malo WTF kada je vidio gaćice od sestre xD! Uglavnom malo je nešto kopao,otvarao je suvenire zamotane u onako smeđi papir,te gledao u njih(mislim na šalice koje smo kupili),te u ove sve pretince u torbi što imaš.

Ako već misliš nekak prevesti,čini mi se da bi ti bilo najsigurnije stavit u gaće,ili da čak smotaš odmah travu u joint i staviš u cigare.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ako mislis buksat po torbama ili negdje po djepovima... ja nebi... nikako... ekipa ti je vec objasnila...
ali ako oces siguran nacin za prevest od tamo do vamo... ja cu ti ga sad dati.. a oces li ti to napraviti ili ne.. na tebi je :) ali najsigurniji nacin je !
koliko god uzo hasha, 5-10 g ajmo rec, oblikujes da fino stane u kondom, napravis 2 cvora, i njami...
nece ti tijelo pregledavat i nikako nemogu skuzit... jednostavno... malo odvratno za pojest i onda poslje izvadit iz govana ali sta je tu je :icon_lol: imat ces za dosta dobrih pljugi!

peace out !
 
13.01.2013
9
6
0
29
ja se iskreno nebi usudio nositi 3-4 grama preko granice, avionom :S
prije svega ne isplati se....
radije bi ponio kilu nego 3 grama... xD

sto se autobusa tice, tu imam iskustva..
svake godine iz Bosne idem u HR i nosim sa sobom kolicinu koja ce biti dovoljna za moje potrebe...
caka je u tome sto travu ubacim u kesu... dobro zamotam.. ili jos bolje ako imas onu vrecicu koja se moze vakumirat usisivacem (da ne usmrdi autobus) xD... i onda travu ustekam u autobusu iza zadnjeg sjedista (kod zadnjeg prozora) i vratim se nazad, i sjednem negdje na pola autobusa ili na pocetak...

licne stvari gledaju rijetko kad... a autobus, mogu reci nikada...
a u najgorem slucaju, i da nadju travu.. ne mogu nista dokazati jer je jos 30 osoba u autobusu :) .. dobra stara taktika - nije moje, i ne znam cije je :D

btw... preneseno je nedavno 200 grama, autobusom u Pariz na utakmicu... ni na jednoj granici nisu gledali ni licne stvari, ni autobus :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
obično, kad su neke ekskurzije carinici i ne ulaze u bus, samo vodič pokupi pasoše, tako da možeš da preneseš i kilo :) Sa avionom nemam iskustva, a i ne bi se z'ebavao, pošto su neke drugove pretresali, gaće im nisu skidali :) tako da.. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BuđaviBad

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
ja mislim da se ne bi trebo zaje**** s tim...ne vrijedi par grama za par god da se kockaš...avionom još...:dada
 

Shanti

Aktivan Član
06.02.2011
74
23
8
Beograd
Kutija za šampon i u trostruke kesice od cigara uviješ sve to, pakuješ crnom izolir trakom. Mašine na sekeneru to ne vide,
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Uf ne vide mašine na skeneru?! WTF, kakve veze ima izolir traka ili šta već?
Pazite šta pišete, ljudi u svašta vjeruju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zmija

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Drug, sve to stoji, eksurzije jesu i ne pregleda se toliko, ali jebes to...Ne treba ti preznojavanje i paranoja (a i moguci zatvor) za par grama, jer ipak to prenosis preko grane....Bolje se tamo napusavaj i ubijaj, a ne nosi nista nazad...Jedino ako zelis da se pohvalis ekipi i ortacima tj. da zapalite dzok zajedno, ali zapamti, nece oni iza brave, nego ti, zato budi pametan pa reci njima nek oni ponesu iz Portugala...

A ako ipak zelis da nosis, mozes strpat u nekoliko zip (vakum) vrecica pa u kafu, posto (valjda) kerovi ne mogu od kafe nista da nanjuse... Ali opet, kad vec ides da uzivas i da varis, zasto stvarati sansu da sjebes sebi lijep odmor ?!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blue_Dream
09.01.2013
32
13
0
41
Ako te doceka pas na aeroportu najebo si ko zuti osjetit ce ti hash a portugalci su zajebani nisu od jucer. Propast ce ti karta a i zavezat ce te ko psa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degustator

Hljebb

Aktivan Član
18.11.2012
88
100
0
34
Ja sam jednom prenio u kutiji od raybanki .. nezaboravno iskustvo i licno ti ne bih preporucio da ista slicno radis , jer tesko je ostati mirne glave na grani .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.