Prenošenje preko granice - pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
Ja si svake godine ponesem na odmor u Grcku. Metnem u manju staklenku od marmelade, natiskam da bude ko u komadu, polijem vodom i zatvorim tj.zasarafim poklopac.i stavim u torbicu sa kozmetikom i predam kofer u prtljagu a ne nosim to u kabinu.i nema problema. A postom je jos jednostavnije:kupis cokoladu u stapicima. Kinder Schokolade. Pazljivo otvoris, jedan stapic odmotas i pojedes a u papir zamotas komad hasisa oblikovanog u cokoladni stapic i zapakiras u kutiju.ja saljem punu cokoladu za bozic i uvijek je slatka...;-)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Domar je napisao(la):
Loader ti si moj idol!!!

Frenki ovak ju lepo sakrij. Drži teglu iza sebe, i policija kad će te gledat izgledat će kao da ti nema ništa iza ledja. Ima i još jedan trik koji sam vidio kod jedne posebne persone slične tebi iz nekog filma, di je lik prekrio biljkice sa dekicom i rekao da je to beba, kad drot gleda sam kmeči da zvuči kao da zvuk ide od biljke tojest u tvom slučaju "bebe".

Kako god za tako male količine od par biljaka policija te neće hapsit, tek ako neko ima baš šleper u kojem si je složio *********** će policija počet njuškat.

P.S.
Za slučaj da bude pesa, po autu sakrij one male keksiće obliku kostiju, to ih zna zbunit!

Sretno ;)
Kakve su ovo gluposti?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Loader je napisao(la):
A gle, kad bi presadio napolje biljku, zalijem je s koliko litara vode pred put da bi bilo 3 sedmice dovoljno :D ?

Ono što je kasnije napisano je nevažno, suvišno i totalno bzvz... Brate mili, nisu to krave da ih moraš hranit i pojit svaki dan. Posadi van i idi na put. Pošteno zaliješ i da, 3 sedmice ih ne moraš ni pogledati... Kraj rasprave!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: loop and PowerSeed

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
još ako ubaciš malo hidrogela, onda si 100% miran bar 3-4 tjedna...
 
02.05.2013
30
14
8
Kad vidin pasa na granici, tek san onda miran. Droge neman koju on traži, a on ionako ne zna šta je to friška teletina niti lipe osušene kobase ili pečenica. Moš prinit tonu. :)
 

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Da li se isplati prenositi preko Hrvatskih granica s obzirom da ste ušli u EU... Neću nikakve fazone, šampone i ostalo, nego jednostavno u 2 one zip kesice i to je to?... Imal' kerova?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da prenesem i ja svoja iskustva.
vise puta sam prenosio u avionu, kako seme tako i po koji gram trave, kako? lako.
ne znam sta bi bilo da su me kontrolisali na nasem aerodromu, ali do sada sam imao srece po tom pitanju (a i manje pusim zadnjih desetak godina tako da se paranoja smanjila u mojoj vugli :D
nikad vise od 3g nisam imao, a zip kesice sam stavljao u teglu sa nes kafom, e sad, to nije jedino sto sam donosio, uvek imam i sampone, paste za zube, rollone, gauda old sir, prosle godine i old amsterdam :drull: red band gumene bombone, dropove i jos raznoraznih dzidzbidza, tako da na skeneru verovatno vide 300 svasta i prodje, a ako i ima kerova da njuse verovatno im kafa smeta, jer kad kod kuce otpakujem trava par dana mirise na kafu (dok se ne zapali) to je za prtljag koji se predaje.
e sad, kod sebe NIKADA nemojte imati nista od navedenog, jer skeneri rade svoje, a i kontrolori, mozes ti da predjes prvi prolaz, to bi bio metal detektor, ali pasces na drugom, onaj skener gde imas dva "stopala" da stanes, tu vide sve ostalo, kako znam? pa uhvatili me sa pola jointa, ali nije bilo nikakvih problema, carinik, ili sta je vec pozvao policajca, taj dosao sa vagicom, izmerio pola grama, zaplenio, dao mi zapisnik i vratio epruvetu i reko nemoj vise to da radis, kulturni ljudi. ali kako sam bio naduvan, ja ga stavio u dzep, mozda da sam ga ubacio u rucni prtljag bi proslo, mada sumljam.
hapse samo ako imas vise od 5 grama.
htedoh jos nesto da napisem al mi pobegla misao :grrr:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.