Prenošenje preko granice - pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ima bar 2 smartshopa u zagrebu, jedan u Ilici a drugi ne znam točno gdje, pa neka ih obiđe...
 
07.05.2013
32
5
0
e zanima me u cem mi je to problem da jednu biljku prenesem preko granice... msm u rastu je, nije u cvjetanju, ali kad se budem vracao bit ce u cvjetanju... koji mi je najbolji nacin da prenesem i mogul kerovi nanjusit?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Domar

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
nema nikakvih problema da nosis preko... problem je ako te uhvate...sto automatski znaci da je ideja da nosis celu biljku, blago receno opasna.

Policijski pas moze da nanjusi sve..kako god da ga upakujes... bolje izbaci u out ili ako bas nista ne mozes sa njom bolje baci nego da te 'apse.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degustator

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Koji je tebi k.... ili si prirodno malo poglup ili namjerno pitaš takve gluposti, trećeg nema. Problem je što je to zabranjena supstanca u kakvom god obliku bila. Pa i da prenosiš filandedron jebeni preko granice nevjerujem da ćeš uspjeti. Živuće biljke se ne prenose prek granice jel je mogućnost da ugroziš floru te države u koju ulaziš sa nekom lisnom uši ili nečim što može obitavati na tvojoj biljci.
Mislim pitanje ti je isto kao da si pitao jel moš kilu kokaina prenjeti preko grane i da se čudiš kako nemožeš. Ja sam dva sata zaglavio na slovenskoj granici zbog lišća lovora a ti bi prenjeo biljku vutre.
De malo odrasti, razmisli pa se vrati vamo.
 
07.05.2013
32
5
0
Slusaj me, pitao sam za savjet kako da "sakrijem" i jel mogu kerovi nanjusit ...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma ne pomišljaj na prenošenje preko granice, to ti je moj savjet jer ćeš završiti na robiji i bez kerova. Tutni ih negdje u neki grm i nadaj se da će preživiti dok se ne vratiš. Ak ćeš po svom slobodno prenosi, bar ću se nasmijati kad vidim u novinama :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Nadi joj drugog gazdu koji ce se birniti o njoj ili je posadi vani u pripodu pa sto joj dragi bog da......ova ideja sa prenosenjem preko granice u cvjetanju ja jednaka da ju odnes u policiju i prijavis sam sebe .
 
27.05.2013
3
2
0
"Govori tiho i nosi biljku sa sobom(2,3,4,5) citat iz crtanog filma
p.s. ne zaboravi domacu kisnicu od kuce i djubrivo od komsijine ovce ili kokoske(samo te 2 životinje s razlogom)
p.s kontam da se decko sali i da vas cima i umire navaren=D
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Loader ti si moj idol!!!

Frenki ovak ju lepo sakrij. Drži teglu iza sebe, i policija kad će te gledat izgledat će kao da ti nema ništa iza ledja. Ima i još jedan trik koji sam vidio kod jedne posebne persone slične tebi iz nekog filma, di je lik prekrio biljkice sa dekicom i rekao da je to beba, kad drot gleda sam kmeči da zvuči kao da zvuk ide od biljke tojest u tvom slučaju "bebe".

Kako god za tako male količine od par biljaka policija te neće hapsit, tek ako neko ima baš šleper u kojem si je složio *********** će policija počet njuškat.

P.S.
Za slučaj da bude pesa, po autu sakrij one male keksiće obliku kostiju, to ih zna zbunit!

Sretno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Loader

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Domar je napisao(la):
Kako god za tako male količine od par biljaka policija te neće hapsit,

Odakle si ti momak? Evo u drugoj temi coveka uhapsili sa 0.16g, nece da te izvedu na veceru ako probas da preneses "par biljaka" u drugu drzavu...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Haha :ludaci_lol: , autobusom. Pa ti ćeš da završiš kao onaj što je došao opljačkati banku i na šalteru napisao na komadić papirića koji je našao u džepu da mu napune vreće s parama. Na njegovu žalost taj papirić je bila njegova vizitka sa svim njegovim podatcima.
Jojj frend, umi se hladnom vodom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va and pocetnicki
07.05.2013
32
5
0
Cuj umij se hladnom vodom... pa brate biljku od 5 centimetara zastekam negdje u bus, u kraj i sjednem ladno na svoje mjesto... dajem primjer, jer takve primjere sam ovdje i trazio i pitao ne direktno ali to JEL 100% DA CU NAJEBAT...
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
ja bih rekao da imas velike sanse da ti ljudi vise i ne odg na postove jer nikom nije drago kad ga cimas bzze! ljudi ti odgovaraju dobronamjerno i za tvoje dobro a ti se igras tu okolo, nosi bijku preko grane, faca si i ako uspijes i ako ne uspijes, svejedno si faca ;) peace out, zavrsavam ovdje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Loader
05.05.2013
8
3
0
Treba samo biti kreativan i mastovit... Ja sam svaki put na ekskurziju nosio 50-ak grama i nikad me nisu izvalili... Naravno nikom nisam nista pricao i kad stignemo na odrediste,ja izvadim vuju,a ortaci se slogiraju.. :smoke18: :spcartmanmad: :spiderman:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degustator
22.06.2013
6
3
0
Shanti je napisao(la):
Kutija za šampon i u trostruke kesice od cigara uviješ sve to, pakuješ crnom izolir trakom. Mašine na sekeneru to ne vide,
Samo da se nadovezem na ovo , mozda masine ne vide i mozda prodjes , ali recu ti iz licnog iskustva sta dobijes (doduse ja sam ovako upakovao umotao u kesu za zamrzivac , zalepio kraj , stavio u 3 kondoma svaki ponaosob vezao i stavio u nive-a shampon, put od 8 sati ) dobijes gandzu sa mirisom tog jebenog sampona i dobijes sa ukusom Fery-a za sudova , nikad odvratniju stvar nisam pusio.
Samo toliko
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degustator
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.