Prenošenje proklijane sjemenke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.04.2010
9
2
3
32
High, how are u?

Vako znači.. Sredio sam sebi neki ketpa i primjetim neke zgodne tigraste sjemenke u njemu.. te sam sjemenke postavio u saksiju neku od cvijeta na balkonu nako iz zajebancije i poljevao ih par puta vodom, i nakon 5-6 dana op, imam šta vidit, rodilo ono ima jedno 3-4 cm.. i sad.. pošto ne mogu ja to da uzgajam iz razloga jer živim s roditeljima, u mene jaran se ponudio da prenesem do njega pa će je on pazit i to.. reko ok.. ali sad vas pitam..
Kako da prenesem zemlju neprimjetno i sve to i da ne oštetim ništa.. i da u čemu moram da prenesem to? Može li nešto kao plastična čašica od jogurta??

Evo kako to izgleda baš sam maloprije slikao... http://pokit.org/get/?d6642f10de054f4d998c3402f36ebf56.jpg
 
10.05.2012
13
2
3
35
Ako vec hocete nesto da uzgajate onda skupite pare za sijalice i ostalu opremu pa lepo stavite u svaku saksiju/casu po jednu semenku, ili cekaj prolece pa sadi napolju.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
brate pocupaj to sto kaze kolega ne pali se bezveze ako nemas box,opremu i uslove za grovanje skupi pare za brend seme i cekaj april neces ovde dobiti pozitivan odgovor za ovo. za 5 dana ce im se umrsiti koren i cao

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.