Prenos vozom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
zdravo drugari!!! da li neko ima ikakvih iskustava u prenosu bilja vozom preko granice?koliko je drugacije od busa i da li je uopste (s obzirom da imam iskustva s busevima)? hvala :))
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Nemam iskustva, ali trebao bi komodno proci.
Govorili su mi neki da su vutru stavljali u vrecu kave zato jer je miris kave toliko intenzivan da se vutra uopce ne osjeti.
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Zavisi koju kolicinu nosis,ako nosis nesto za sebe malo da imas pusiti na odmoru ili tako nesto,ladno ces proci(ako nisi upadljiv,paranoican itd)
A ako mislis nosit sta vise,i ako je ta granica o kojoj pricas ulazak u EU,moj ti je savet da ne radis to.

Enjoy
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
ma mislim na region, bivsu SFRJ konkretno...autobus, pouzdano znam da nije problem ni u regionu ni kroz EU (relativno brzo se prelaze granice i bez previse cimanja)..jer uopste ne znam kako funcionise provera pasosa na granici kad se ide vozom (vlakom)-nisam putovao istim preko granice?
 

Zeleni

Aktivan Član
06.10.2008
56
1
0
37
u guzicu i malo papra po chmaru
popworm.gif
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Lepo,voz stane pre granice,oni lepo prodju po svim kupeima pogledaju ti pasos i to je to;samo sto isto tako staju i nakon prelaska granice tojest kad udjes u drzavu u koju ides postupak vise manje isti(tako je bar bilo davnih godina dok sam jos putovao busevima i vozovima).U nekim slucajevima te ni ne pogledaju,a u nekim ti skinu sve sa sebe.
Zavisi dal mu je zena dala pi..e taj dan ili nije,ako nije najebao si :) Glupo zvuci al je bukvalno tako.

Ne znam zasto,al imam neki osecaj da ti hoces malo vise da nosis...
A ako je tako onda se iz prilozenog vidi da si dosta nesiguran i da ne znas sta radis,pogotovo sto postavljas takvo pitanje na netu.Filmovi su jedno a realnost je sasvim drugo.Mani se corava posla...