Preporuka 125w HPS --- brzo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Treba mi zarulja hps od 125w, jednom davno zlo i naopako mi je rekao da ce mi moje pregoriti a ja nisam slusao. Imao sam 150w prigusnicu na koju je spojena 70w hps, sve pregorijelo. Imam jos jednu prigusnicu od 125w pa da se ne bacam u veliki trosak imo netko preporuku za 125w hps-ovu zarulju. Ili dali netko zna di ima takvih za kupiti jer ih nisam vidio bas puno na forumu. Po mogucnosti web-shop.
 

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Eh da da... narucio sam
SHP-TS 100W Mercury Free Tubular E40

.. to je ono sto mi treba bar mislim.. mozete obrisat temu..
I da ja priznajem ovdje pred svima ZLO JE UVIJEK U PRAVU..:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Heh,da...da nije green obriso "reklamu",rekao bih da si opet napravio p*zdariju,ali nisi ti kriv.Na Tež-ovoj stranici piše da ti na 125W prig. za živinu žarulju ide 110W zamjenski hps.Ali mislim da ti ovaj put neće igrati ulogu tih 10W,samo ne znam jel ima integrirani propaljivač ili ne ta koju si naručio.Jel imaš propaljivač od onog "kompleta" što ti je izgorio?
Green,nisi trebao brisati,jer ja sam kontaktirao čovjeka kad je sam reklamirao i reko je da je u pregovorima oko reklame sa adminima,pa si možda trebao prvo nekog od njih pitat,jer nije cenzurirano kao neki poznati nam shopovi.
Bez obzira na to,barem je svizi mogao vidjeti potpunu informaciju.Da sam znao da češ brisati (a mogo sam si mislit,hehe),napisao bih mu sve,a ovako...qrac...
Nego,Svizac,koji qrac se patiš s tim glupostima!? Izdvoji lijepo oko 400kn i kupi si hps komplet od 250W (to sam sad lupio-sigurno je jeftinije,ali dostava i te gluparije...).Ovako si već potrošio para,a nisi napravio ništa.Ja recimo žalim što sam kupio 150-tku,a 250-tka (komplet) bi me 30 kn skuplje izašao.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ostalo je na pregovorima,i ne logira se više...uglavnom slažem se sa z&n.Kupi hps,prije ili kasnije svak kupi hps,a svaka druga rasvjeta je uglavnom bacanje para,ionako nas svugdje pljačkaju.Jedino ako uvjeti traže štedne,mali box itd.
 
11.02.2010
37
4
0
39
Greenpower1 je napisao(la):
Ostalo je na pregovorima,i ne logira se više...uglavnom slažem se sa z&n.Kupi hps,prije ili kasnije svak kupi hps,a svaka druga rasvjeta je uglavnom bacanje para,ionako nas svugdje pljačkaju.Jedino ako uvjeti traže štedne,mali box itd.

Logiram se ja samo ti je inbox uvijek pun pa ti ne mogu poslati PM...
Kad vidiš ovu poruku javi se da rješimo tu reklamu konačno...
 

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Ja sam po prirodi takav da uvijek nesto moram zeznut.. A sta cu nisam ja kriv, daj gospodo rijesite se oko tog reklamiranja jer ce nam tako svima bit puno lakse... :))) I tako sam ja odgovornem od kupnje zarulje, i nagovoren na trosak od par stotina eura.. U izradi je novi box, jos je u fazi nacrta i procijene troskova. Ali bit ce 400w hps od pocetka do kraja uz ubacivanje neonki.. to je idea.. Pozzzz