Preporuka - KODI app - EX-YU besplatni TV programi i filmovi

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Bezze_Sa

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.575
286
108
Bosnia and Herzegovina
www.marihuana.org
Evo GreenTorrent Build sa TV live naravno ....

Pokrenuta je instalacija iz wizzarda ....

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

P.S. ... svaki put kad pise prilikom instaliranja add-ons ...gdje pise klik na reset dole u cosku, (misli se na izaci iz KODI-ja i ponovo ga pokrenuti), kad drugi se instalira add-on ... opet isto (kao na klipu) izaci i opet pokrenuti KODI... nije pokazano poslije restarta (izlaza) ponovo pokretanje KODI-ja ...

Ova su podesavanja IDENTICNA NA SVIM OS-ovima .... Android OS, Windows, Linux, samo se naravno razlikuje instalacija, ali kad pokrenete - podesvanja su identicna ...
Ovo je osnovno samo .... u odnosu sta jos mozete uraditi sa ovom app.

Najgluplje je sto ljudi kupuju TV BOX i dobiju OVE BUILD--ove instalirane .... neki od ovih ... i to vam naplate, a aplikacija je besplatna kao i buildovi i sve ....

Nadam se da ce pomoci nekome, ....

OP
OP
Bezze_Sa

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.575
286
108
Bosnia and Herzegovina
www.marihuana.org
Evo i onaj PRVI klip koji sam bio napravio, (koji je kocio, do mene / do drivera) i ne vidi se sve do kraja ...
Na ovom klipu tutorial sve do wizzarda gdje instalira BlackEye build....

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

P.S. Ovaj klip je prvi koji je bio napravljen poslije slika, ... tj. kako doci od wzzarda za instaliranje build-ova ...tad nije bilo LiveTV PVR ...
Mislim da sam sad zasluzio mentalno i fizicko opustanje .... sto i vama svima zelim uz KODI ;)

• Sviđa mi se
Reactions: budalin

Alien OG

Aktivan Član
13.09.2019
117
354
63
36
Pozz svima,
Evo mene, tu sam ponovo sa Vama ;) ....

Nema većeg meraka (uživancije), nego upaliti KODI i pustiti sebi šta hoćete. Ljudi kupuju TV Box-eve radi JEDNE BESPLATNE APLIKACIJE koja radi na PC (Win / Linux a samim tim i na Androidu) ...

Ne kupujte TV BOX-eve - instalirajte sebi KODI, srolajte sebi omiljenu VU, (ili šta imate) i birajte sebi NAJNOVIJE filmove (koji su TEK izašli !!!! ) ;) ... ili TV uživo ;)

P.S. .... Evo upravo sad sam napravio ove slike .... od filmova (svih žanrova) do TV Uživo (EX-YU) od Slovenije do Makedonije .... sve to na TV-u možete imati takođe ....
Mislim da već dosta raje je upoznato, ali ne vidjeh slično ništa ....
Radi i na macu. Cisto ako netko zeli, pa da zna :)

OP
OP
Bezze_Sa

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.575
286
108
Bosnia and Herzegovina
www.marihuana.org

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
724
7.782
233
36
Sve vec isprobano, druge build sam isprobao, sve funkcionise za desetku. Za nas, dijasporce, i vise nego odlicno:)

• Sviđa mi se
Reactions: Bezze_Sa
OP
OP
Bezze_Sa

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.575
286
108
Bosnia and Herzegovina
www.marihuana.org
Uvijek se ima sta gledati ... ;) pogotovo uz nove naslove .... ;)

P.S. Sad vidjeh i Zadruga 1-4 (znam da se placa posebno taj paket malte ne svuda..) - ovdje besplatno ;) ..... ;)

Prilozi