Preporuka za sativu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Koju sativu bi mi preporucili za indoor uzgoj? Htio bi osjecaj cerebral Buzz.

Razmisljam o "SuperHaze"
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Kali Mist, na prvom mestu. Koliko znam, odlièna verzija je ona iz Serious Seeds.
Nije loša ni Power Plant, kao i Voodoo (obe od Dutch Poison).
Jedna od mojih najomiljenijih èistih sativa, Durban Poison (opet od DP) je super za outdoor, ali ne znam kako ide u indoor-u. Sigurno da može, ali moguæe da ide malo teže s njom.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Mozda Alien NLX (white widow x NL) super sativa koja lici na indicu ima odlican miris i daje fini high kako kazu ljudi, ja jos nisam probo ali za sada ti mogu samo reci da je prava zivotinja s budovima tvrdim ko kamen ! inace Alien ju je prije davo free sad daje sour jack free ali NLX je najjeftinja vrsta samo 11 eura.


Ovisno je i kolko si spreman novaca potrosit na sjeme.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Ako uspiješ negdje naæi purple haze to ti je moja preporuka ja sam ga probao prije desetak dana i oduševljen sam :cool_smoking:
 
21.09.2006
12
17
0
Tripco je napisao(la):
Jedna od mojih najomiljenijih èistih sativa, Durban Poison (opet od DP) je super za outdoor, ali ne znam kako ide u indoor-u.

Takoder preporucujem Durban Poison. Moja omiljena sativa :) Vrlo dobro raste i unutra. Uz to, ako mozes potrositi vise novca na sjeme, preporucam Isis. Dolazi samo u Fem varijanti. Isis nisam uzgajao ali sam je pusio. D.Poison sam 2 biljke odradio bez problema indoor.

(obje od Dutch Passion-a)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Lovely purple buds on this plant give it a special taste and smell. It is a powerful purple strain with sativa overtones.
It is a very hardy plant and can be grown outdoors in the worst climates. Its ancestors are Hollands Hope crossed with Skunk#1. A powerful high sativa odor. Purple marijuana has a sweet and sour taste. The weed buzz is energetic.

Outdoor Marijuana
Type : sativa
Yield : up to 200 gram / square meter
Height : 150-170 cm
Climat : outdoor
Flowering period 8 wk's
To raste kod mene upravo hehehe :D
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Stoner je napisao(la):
Lovely purple buds on this plant give it a special taste and smell. It is a powerful purple strain with sativa overtones.
It is a very hardy plant and can be grown outdoors in the worst climates. Its ancestors are Hollands Hope crossed with Skunk#1. A powerful high sativa odor. Purple marijuana has a sweet and sour taste. The weed buzz is energetic.

Outdoor Marijuana
Type : sativa
Yield : up to 200 gram / square meter
Height : 150-170 cm
Climat : outdoor
Flowering period 8 wk's
To raste kod mene upravo hehehe :D

Jesi namjerno uzeo outdoor sortu za indoor uzgoj ili briješ na neki eksperiment ? :D
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
nije nikakav eksperiment odradit outdoor biljku unutra...btw moja preporuka je arjan ultra haze #2 od green seeds-a...
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Pušio sam je prvi put 2002, aigrom sluèaja ponovo pre nepunu sedmisu, tako da mogu da revidiram znanje.
Ujus je prilièno.... jemamo biljni.veseo, nije težak. Vozi vrlo visoko, visoko. ranije mim je bila mnogo teškomtrippoozna, zadnji put mogu teæi da je potrebnomn samo malo razgovora da se pretvori u odliènu vu za zajebancijuju. Ali jaka je , strvarnoje jaka, teško možeš da kontrolišeš svoje ja. Uništava ti ego, naèisto, da. Dovoljno je 4-5 dima da poželiše laku noæ svima.ali ima nekkako i tešku notu da ti udari u noge pa se zakoveš za sedalo. najbolja je kad se igraju karte i slièno.
Ej, ozvinjavam se na pisanjum,, jerbo sam veoma pijan, pio sam crno nikšiæko pibo 6,2%, pa domaæim šljivu, pa lozui, pa na kraju i vermiut
Šta li sam napiso ne zanma ni sam