Preporuka za sjeme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Pozdrav,

Ovako, želio bih da mi date preporuku za sjeme.
Što zelim?
Želim uzgojiti nešto što će me usmjeriti na dobro, na kreativnost, fokus, euforičnost...
Znam da ima takvih sorti, ali neželim vjerovati pretjerano stranicama poput leafly, itd, već želim savjet temeljen na iskustvu...

Unaprijed hvala...
Pozdrav...:spliff:
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Freddy's best ili euforia-
dutch passion

Ako ti nije bed da biljka cvjeta više od 12 tjedana probaj Hawaiian snow ili Desfran
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Kalashnikova Auto GHS, nisam probao regular mada kapiram da je ista stvar. Bas tako kako si opisao, bukvalno usmerenje ka tom nekom stanju u kom je lakse biti fokusiran, kreativan i euforican(suptilno i na nekako najprirodniji nacin). A sada disclaimer. Sve to je jako individualno i ovo sto sam ti ja opisao za Kalashnikov-u je moje iskustvo i ne mora da znaci da bi takav uticaj imala na tebe. Na primer prijatelj koji je generalno dosta nervozniji od mene, u osnovi zivi potpuno drugaciji zivot od mene kada je pusio istu odradi da ga potpuno drugacije. Mene isto tako neki mnogo slabiji strainovi znaju da zakucaju dok se desi da neke znatno jace purnjam k'o lud.
Na kraju sve se svodi na to ko sta preferira, svakako ti savetujem da ako vec stavljas vise biljaka to bude par razlicitih strainova. Srecna potraga. :let:
 
06.10.2015
83
168
43
AK 47.... nisam siguran ciji je strain bio ali smo ga kupili na kanarima, popusili smo kak se veli 6 frula i popili svaki po 6 mojita i zavrsili smo na karaokama gdje sam pjevao "dalmacija u mom oku" i bilo je ludo... ko da smo sa svakom frulom potegli nekakvu malu crticu speeda il tak nes... bas uplift...

@High Above slazem se s tobom da je do individue ali bar smo dali neke smjernice, nismo mu nabrojali one koje su nas spustile, nek odabere par strainova koje tu vidi, zasadi, pa nek proba, a jedna bu ga digla mater joj ;P
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.