Prepoznavanje dobre vutre i fotke istih - Posted by Crass

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Bezze potpuno se slažem sa tobom. Veliki napredak bi bio i kada bi ljudi konkretno govorili o predhodno precizno definidanim stvarima. I naravno uzimajući u obzir da ima ljudi na ovom sajtu koji to možda neće ispravno shvatiti, o tome bi se trebalo više povesti računa.
Onda
ja na svu sreću više nemam posla sa dilerima taJ dio sam preskočio , pušim uglavnom svoje ili od prijatelja tako da nije upitan staff a ni cijena i sretan sam što je tako jer niti neznam kakva je trava u optjecaju a u principu niti ne želim znati jer sam siguran da nemože bolje i kvalitetnije nego što ja pušim
Ni ja nisam više od dve godine otišla da završim kod dilera jer imam svoju gandžu, ali ipk znam kako stoje stvari, a navela sam da jesam da bi neko shvatio na primeru da će se većina ljudi totalno pogubiti kada pročitaju kako šta treba da izgleda. :popworm:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ova tema valja od zadnja dva posta. Crass, preporucam ti da ako ne znas o cemu pricas, onda bolje suti...

Modovi, pobrisite ove gluposti po prvoj stranici, daj Bezze napisi vodic kako treba, jer cemo inace imat djecicu po forumu koja ce pricati o tome kako su pusili jebenu granu skanka jucer...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
oh lord please dont let me be missunderstood.. al lord me lagano odjebo pa banana... :p

sve ja to kuzim sto vi zelite reci, no ne shvacate ono sto ja pokusavam reci.. govorim iz perspektive smrtnika koji nazalost jos uvijek mora nabavljati od dilera. Kao ,vjerujem, i mnogo drugih ljudi ovdje.

kod veeelike vecine dilera nema sorti. Postoje vecinom no name "uniformni" nazivi i cijene.

ovako je barem u mojoj okolici
50g vuve koja moze biti ok a moze biti i smece, uz to, nisu samo hedovi vec je 50%toga sica odnosno lisce.. 300kn (efektivno dobijes 25g hedova ako si sretan)

hash (izbjegavam ga jer mi ne pase, uvijek je lose kvalitete tu u mojoj okolici) - 50kn/g

i sad.. famozni SKUNK. Pod time mislim na uniformni naziv bilo kakvog heda koji je dovoljno kvalitetan da "prodje" pod skunk a ne mislim na sortu.

gdjegod otisli u zg-u, pod skank necete dobiti "skunk^1" vec ce vrlo cesto biti white widdow, white russian ili nesto trece. Poanta je da ce diler to zvati skank i naplatit ce ti 75-120kn/gram.

Diler nikada nece reci "imam ti f1 hibrid izmedju master kush-a i jack herrera ili neznam cega. Reci ce da ima skank i zna se da je to 75-120kn/gram kako kod koga...

moja poanta, jos jednom je bila da se ljudi nedaju varati. Ako zelis skank (uniformni naziv) zna se koja je cijena. Ako za tih 100kn dobijes white widdow ili jack herrer ili ny diesel ili bas bas recimo skunk^1 - gladi bradu.

ali ako si dao 100kn za 1g heda koji je bio iz vrecice od 50g koja je kostala 300kn onda naravno da to nije "Skank (uniformni naziv) i znaci da te netko izjebo ko mladog majmuna. Makar je i taj hed izgledao prejebeno, ipak ne vrijedi 100kn niti 50kn. Ipak je to hed no name vutre.

a razlika izmedju no name vutra heda kojeg ti zele podvaliti za 100kn i heda koji zbilja vrijedi 100 kn je opisan u onih 5-6 koraka sto sam napisao.

nije bitno dobijes li skunk no^1 ili white widdow za 100 kn, - to toliko vrijedi. A uniformno kod dilera ce se to zvati skank. (osim mozda white widdowa kojeg ce zvati bas white widdow)

dakle zelio sam objasniti razliku izmedju heda koji ne vrijedi niti 50kn i heda koji vrijedi 100kn/g a kojeg ce najcesce diler zvati - skank(iako nema veze sa doticnom sortom)

jebo vas semantika :))
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Laidback je napisao(la):
Ova tema valja od zadnja dva posta. Crass, preporucam ti da ako ne znas o cemu pricas, onda bolje suti...

Modovi, pobrisite ove gluposti po prvoj stranici, daj Bezze napisi vodic kako treba, jer cemo inace imat djecicu po forumu koja ce pricati o tome kako su pusili jebenu granu skanka jucer...

sve ovo osim skanka stoji, za skank sam se zaje*bo...ali bi stvarno pametno bilo da neko drugi napise vodic
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa upravo to i govorim :) hehehhehe kontam ba šta hoćeš reći, i ja isto u svim temama govorim, da i dileri pod "skunk" (nikakve priče o npr: Skunk#1, Super Skunk itd...) znači samo "Skunk" daju neku indoor uzgojenu vuvu, i male su vjerovatnoće da ćeš dobiti iole neku "plemenitu" vrstu ko što govoriš (a o skunk#1 da ne govorim,...) ovo je veća vjerovatnoća nego da ćeš dobiti neku "plemenitu" sortu. (Jer i domaćica zna biti bas dobra, sensi hedovi...) i nakon korjenja i prasine sto ima na ulici i sto je npr: neko pusio to neko vrijeme, i onda zapali joint od neke indoor (da ne govorim o nekoj vrsti) biljke, ima da ga raznese...
Naravno ne govorim da nema baš nigdje Skunka, ali baš skunk #1 ne vjerujem, osim ako neko uzgaja za sebe i on ti da onako da imas zapaliti...
Znam par ljudi koji uzgajaja skunk #1, i niko od njih ne bih prodao 10 ili vise grama, ma panj jedan fin npr:. Najviše za joint dva...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Laidback je napisao(la):
Ova tema valja od zadnja dva posta. Crass, preporucam ti da ako ne znas o cemu pricas, onda bolje suti...
Ček ljudi, bezze napadate čovjeka... on je fino rekao da se njegova tema edituje i prepravi ako sta treba i sl., cak nije ni htio on otvarati novu temu, nego htio poslati adminima PM da oni započnu temu, (ja sam samo dodao "i slike" u naslovu ....)
Laidback je napisao(la):
Modovi, pobrisite ove gluposti po prvoj stranici, daj Bezze napisi vodic kako treba, jer cemo inace imat djecicu po forumu koja ce pricati o tome kako su pusili jebenu granu skanka jucer...
Dajte ljudi, zar treba da se pravi vodič kako prepoznati SKUNK???? Pa to je ljudi trava normalna kao i sve ostale vrste, ima mnogo skunk hibrida danas, ali Skunk #1 (čitaj: Skunk Number One) je prvi stabilizovani hibrid od Mexicam Colombian (ženka) i Afgani (muzjak) 75-Sativa i 25-Indica. Iako je više sativast, obično je nižeg rasta manje listova ali su obično veći nego inače kod sative...
Ima svugdje informacija, slika takodje, stvarno nemam vremena sad a i nepotrebno je pisati bilo kakav vodič... ima svako google i ako koga interesuje sve može naći, čak i na Alienu ima se nesto procitati o skunku cini mi se... samo se treba potruditi, mnogi bi sve servrirano...
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Weed Killah je napisao(la):
gdjegod otisli u zg-u, pod skank necete dobiti "skunk^1" vec ce vrlo cesto biti white widdow, white russian ili nesto trece. Poanta je da ce diler to zvati skank i naplatit ce ti 75-120kn/gram.

Izvini al ja ne vjerujem da ce neko na ulici prodavat white widow u hrv,srb il bih pa makar..jebote ko god je otisao od ovih mojih pajdasa u holandiju prica kako je white widow nesto najace sto je pusio i da je cijena masna...
A sto se tice teme..imam ja slike u outdoor uzgajanju neke biljke koja je bila ljubicasta stvarno lijep miris i sve..ni jednog sjemena itd...ljudi moji ko god je pusio sa mnom odusevio se ono pravo...ja isto nisam odavno pusio jace vu od te moje ljubicaste..a boja osusene je bila svjetlo zelena..high je bio boze sacuvaj...i dosta ljudi mi je govorilo kako je to skunk a ja znam da nije..
Ja bar mislim da vecina indika uzgojena kako teba tj.gnojena,sensimilija itd.da ce imat rad koji ce ljudi neobrazovani shvatati pod skunkom i vjerujem da na ww naleti samo onaj ko ode u holandijiu il naruci sjeme..(il ak je dobar stonerom:))) )
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
diler od kog ja nabavljam bas ljepo pod lampom sadi pa sam uvjek siguran da cu dobit neki masni hed za razliku od dilera koji kupe po 5 kila sranja pa prodaju po panj, frajer ima skunk #1 i nekog hibrida (brijem da je white russian), 100 kn je 1 gram, malo je trava vlazna pa ima vecu tezinu to je jedino lose...Uhvate me suze na oci kad vidim onu gamad sto ti da travu punu sjemenki od koje jedino staa dobijes sjebana pluca i neki losi high (vecinom se samo zavrti u glavi od puno dima)...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
kad se male ruke sloze... sve se moze sve se moze.. :)

btw, ww je u zgu 120kn/gr cca 15E nema ga cesto ali kad ima onda plane samo tako..
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Ima ti wihte widowa redovito u zg, sad sljedeci tjedan ce ti biti, sam se raspitaj, al pazi brzo ti to ponestaje...
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
malo pomirises, opipas, stisnes, zapalis neki brk i onda kad te neko nazove i pita: EJ DI SI? a ti mu odgovaras: MA DOBRO...onda je sigurno dobra...
 

psychedelic_vision

Banned
Banovan
23.12.2007
16
0
0
44
da pojasnim malo,ono sta kod nas prodaju pod skunk spada sva vutra preko 10% thca,a to moze biti i neka dobra domacica,koja je od sjemenke skunka,ali nije dobro uzgojena,moze biti svasta kod nas,doslovno svasta.znam isto po svojem iskustvu.skunk u amsterdamu,to su sve te vutre kojima je izmjenjen genetski kod vec od davno,zbog svih tih silnih krizanja.vise nema taj ucinak kao nekad,sad zapalis samo stoniras i izgledas izobliceno,sranje-to sam zadnji put dobio kao w.w.prije kojih 20 godina,dok je sve bilo u redu,dok nije bilo takvih apsurdnih krizanja i gluposti,kad si dobio outdoor vutru,nije bitno iz kuda,napusio bi se od jednog dima,i bio bi filing nesto kao happy lucid,a sva ova sranja koja pokusavaju doci do odredenog filinga zapravo dobijes na kraju jedno veliko kljucanje.najbolje vutre su one gdje je sjemenka ostala nepromjenjena,di nisu krizali i stvarali nove vutre,tamo gdje je tropska klima,a ne hps i ostala govna...to nije vutra,kazem vam,bio sam na jamajci i znam sta je vutra(nekrizana).skunk??zapitajte se malo...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
psychedelic_vision je napisao(la):
da pojasnim malo,ono sta kod nas prodaju pod skunk spada sva vutra preko 10% thca,a to moze biti i neka dobra domacica,koja je od sjemenke skunka,ali nije dobro uzgojena,
Tebi znači sjeme skunk-a ako nije dobro uzgojen, onda postaje domacica? Jel znaš šta je domacica????
psychedelic_vision je napisao(la):
moze biti svasta kod nas,doslovno svasta.znam isto po svojem iskustvu.skunk u amsterdamu,to su sve te vutre kojima je izmjenjen genetski kod vec od davno,zbog svih tih silnih krizanja.vise nema taj ucinak kao nekad,

Križanjem je upravo radjeno, kako bi se poboljšale odredjene vrste, te genetiku jedne spojiti sa drugom... Ne znam po čemu je tebi to "sjebano"????

psychedelic_vision je napisao(la):
sad zapalis samo stoniras i izgledas izobliceno,sranje-to sam zadnji put dobio kao w.w.prije kojih 20 godina,dok je sve bilo u redu,dok nije bilo takvih apsurdnih krizanja i gluposti,kad si dobio outdoor vutru,nije bitno iz kuda,napusio bi se od jednog dima,i bio bi filing nesto kao happy lucid,a sva ova sranja koja pokusavaju doci do odredenog filinga zapravo dobijes na kraju jedno veliko kljucanje.najbolje vutre su one gdje je sjemenka ostala nepromjenjena,di nisu krizali i stvarali nove vutre,tamo gdje je tropska klima,a ne hps i ostala govna...to nije vutra,kazem vam,bio sam na jamajci i znam sta je vutra(nekrizana).skunk??zapitajte se malo...

Mislim drug da nisi dovoljno upućen, iako si bio u Jamajci (kao što kazes) čudi me baš kako imaš takvo mišljenje???? To što si ti prije naletio na neku dobru sativu pa ti se svidio njen rad, vjeruj i dan danas ima isto takvih biljaka kojim je genetika u svakom pogledu xxxx puta poboljšana nego prije, tako da je i jačina THC-a veća!!!! To što kljucaš od vuve, mozda previše pušiš? Koristiš neke lijekove? ili jednostavno si naletio na neku hebenu indiku... :)
A ako si već pušio skunk, kako mislis odakle je on nastao??? :) .... - upravo ukrštanjem dvije extra sorte vutre!!! Razmisli malo prije nego postaš gluposti!!!!
Ukrštanje je počelo (masovno u holandiji tamo negdje 70-tih) kako bi dobili što bolju biljku... I ti meni hoćeš sad da kažeš da je bolja trava bila prije 20 godina, nego sad ???? Ja lično se ne bih sa tim složio... Evo pročitaj i sa Alien-a http://www.growshopalien.com/onlineshop/index.html?lang=en-uk&target=d67.html
Očigledno nisi upoznat sa dosta stvari o indoor uzgoju, i nemoj pričati gluposti i dezinformacije, jer po ovome imam neki osjecaj da nisi mrdnuo van svoje države, a kamoli Jamajka!!!!
Ne znam jesi li upoznat, al' u indoor uzgoju, mi se brinemo da biljka ima što bolje uslove, i zbog toga mozes odraditi 3 grow-a dok jedan vani!!! ii to sa nevjerovatnim rezultatima (ovo govorim jer očigledno nije vidio...)
Ovo bi mogla biti izjava dana....
da pojasnim malo,ono sta kod nas prodaju pod skunk spada sva vutra preko 10% thca,a to moze biti i neka dobra domacica,koja je od sjemenke skunka,ali nije dobro uzgojena,
i ovo pogotovo :icon_lol:
najbolje vutre su one gdje je sjemenka ostala nepromjenjena,di nisu krizali i stvarali nove vutre,tamo gdje je tropska klima,a ne hps i ostala govna...to nije vutra,kazem vam,bio sam na jamajci i znam sta je vutra(nekrizana)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja znam da je mama od naomi kembel jamajčanka a tata kinez
i da su najbolje biljke uvjek one čiji roditelji imaju sto različitiju genetiku
HPS neće nikada zamijeniti sunce
outdoor dobro odrađen je uvjek bolji od indoora
ako ne dodaješ drugu genetiku jednoj sorti koju gajiš
poslije četvrte generacije dobijaš izuzetnu konoplju
za konopac
a zakucava zato što je indica
one su manje i lakše ih proizvode i daju više
zato je najviše indica zastupljena
meni rijetko godi indica,smara
prije bi 10€vropljana dao za masažu
a o skunku ću napraviti temu
pa da se objasni ljudima da se svi automobili ne dijele na juga i mercedesa
dobro jugo je jedan,mada ima i on model 60 EFI (naježih se)
ali ostalo nije samo mercedes već i ford vw kadilak bmw dačija....
zavisi iz koje seedbank
kapishy
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Ej pre dvadeset godina.
Pa i ja mogu da kažem "pre devet godina ja i moja drugarica smo odgajile jednu domaćicu, to je ujedno i bila prva biljka koju sam pušila u životu (ne računajući stvarno prva dva dima koja sam povukla u životu)". Tada sam se od te domaćice je razbijala kao nikada u životu, To je bila biljka koja me je radila bolja nego što me ijedan skunk može uraditi danas".

Nema skunka danas koji može prismrdeti toj mojoj domaćici. HE HE HE!
Pa kada počinješ, sve što pušiš ti je najbolje na svetu i nikada te bolje raditi neće koliko god da ti je krivo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.