Prepoznavanje dobre vutre i fotke istih - Posted by Crass

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Posted by Crass
Evo necu se previse raspisat da nesto ne pogrijesim...
Evo nekoliko pravila za prepoznavanje...
Prvo kolicina - 1. gram ima za 3 pljuge ili 2 (ovisi o tome kolko posolite meni uvjek je za 3)
2.U panju izgleda uvjek da ima vise trave a u vrecici izgleda da ima manje
dok vidite da je zamotano u vrecici u 90 % slucajeva dobit cete postenu kolicinu
Drugo kvaliteta - 1. miris treba bit jak i intezivan nemogu ga opisat ni bas usporedit s nicim al mogu reci da od dobre vutre je jako intezivan i jak...

2. Dobar vrh ima smedkaste ili crvene dlacice na kojima su bijeli kristalici, tesko ga je kidat pa ga treba ponekad sa skaricama XD, a ponekad se zaljepi na skarice XD XD, ima malo sjemenki ili ih nema (sensimilija), ak ima sjemenke dobar vrh ima smedkaste s crtama i tvrde


sada ide skunk kako prepoznat, VRLO JAK MIRIS gotovo da je neugodan, i vrlo vrlo gusti budovi cesto se dobri skunk treba s nozem rezat zbog gustoce budova, tamniji je od obicne trave ponekad vuce na boju kestena ili zemlje (meni na tu boju vuce), njega ce te prepoznat odmah kad ga vidite...

evo nadam se da sam pomogo nekome

Kod vecine dilera dobit cete 60 % onoga sto ste platili, pa nemojter se raspizdit ak nije trava savrsena jel jedino kako ce te dobiti 100% je ako sami sadite...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nanule963

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Evo jos sam zaboravio nesto...
popusti na kolicinu: kod nas u zg 5g dode 100 kn (losih 5g 50 kn) neznam kak ve su drigdje cjene ali su valjda slicne, znaci ako kupujete 25 grama to je 300 kn a ne 500 kn (kod losije zize 150kn 25 g)...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Kod nas jedva se na ulici nađe panjeve (po cenera = 5€) i ono, ja imam dobru varijantu, tu uzimam kad mi zafali... i uvijek uvijek je dobra vutra... i kod njega nema nista popusta, za 50km dobićeš 5 panjeva (nema kao prije ono, za 50km dobiješ 50g) sad niko ne radi na grame... i svugdje je fuj fuj fuj vutra. Prašina pravo, ono bezze do bola!!!
Ja čim dobijem od ovog panj, poslaću slike.. :) inače super je vutra :) (jedna od najboljih šema u gradu... al lik ne daje svakome....)
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Moje iskustvo kaže vako. Miris i kristali na hedovima domaćice nisu apsolutno nikakav pokazatelj kvaliteta(količine THC-a).
Izvinin bezze ako gršim ali skank je svetliji od domaćice i to dosta svetliji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nanule963

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Nije bezze pogrijesio ja sam pogrijesio...
Odredeno koji skunk, skunk #1 ti je taman pogledaj sliku http://img89.imageshack.us/my.php?image=skunk1li8.jpg

nisu pokazatelj dali trava ima thc-a, ali su pokazatelj da je trava dobro uzgojena (dobro uzgojena trava je u vecini slucajeva super), thc ovisi o genetici tj. koja je sorta...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
mari-huan-ko je napisao(la):
Moje iskustvo kaže vako. Miris i kristali na hedovima domaćice nisu apsolutno nikakav pokazatelj kvaliteta(količine THC-a).
Izvinin bezze ako gršim ali skank je svetliji od domaćice i to dosta svetliji.
Kao što reče Crass nisam ja postao post, al' mislim da misli na "čisti Skunk#1" koji je 70 Sativast ostalo Indikast... i ima veoma high i sweet taste...
Dok sad ostali Skunk hibridi su dogurali do te varijante da je 50/50 sat/ind i ono baš "obaraju" sa nogu, tj. poslije par dimova kljucaju ... nema high onaj, više si kao na nekom blažem heroinu....
Ne znam, mozda opet zbog ostalih lijekova koje trenutno uzimam pa imam taj feeling...
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Slazem se, ma ovi novi skank-ovi mi nisu ono filing koji daje stari skank #1 koda da pusim nekog indikastog hibrida...Ma sad vecina vutre je indika, kada indike brze izrastu i imaju vece budove, a indike mi nisu nesto za ono s ekipom se s zaje*avat vise mi je to za kuci dok sam sam pa da uzivam XD...
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
kad vidis da su dileru crvene oci i nemoze hodat i da ti prazan ket u kojem bi trebalo bit 5g XD
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Kada sam prošli put kupovala skank nisam uopšte morala da ga sečem sa nožem, već sam ga lagano izdrobila između dva prsta i sa tom prašinicom sam kako se ono kaže
"posolila " duvan. Što jest-jest moram priznati da nije imao ni približnu boju boji kestena, a kamo li zemlje, ali me je iskidao "kao malo dete". Jel to znači da su mi podvalili?.
"Dobra" mora biti malo određenije od "dobro uzgajana".
Neka ti da neko neko sranje koje ne radi pa da te pitam da li te je briga kako ju je uzgajao.

Ma bre domaćicu; ništa dok ne probaš. Kupuš lepo kod dva tri dilera pa vidiš kod kojega je travica najbolja. Pa ne verujem da još neko ode kod dilera pa mu traži da mu ovaj pokaže kako izgleda i miriše vuta,kakva je kada se seče. Ako ima i toga uredu ali ja uzmem i izgubim se, pa je onda lepo natenane probam i vidim da li ću opet to kupiti.:spliff:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja te ni malo N....
nego te molim da mi pojasniš zašto bi skunk rezao nožem
i zašto bi imao boju zemlje i kestenja
hvala na odgovoru
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Pitaj Crass-a ,tako on prepoznaje skunk.
Ja nisam imala takva iskustva, pa bih i ja volela da znam odgovor na isto pitanje.

E Crass,Crass, daltonisto stari.
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Ma razlikujem ja skank i shish...
Pogledaj si slike skunk#1, ful ti je taman kod listova i kod vrhova, imas danas gomilu vrsta skunka al sam govorio za skunk #1 jer mislim da je najcesci kod dilera...Ovo sto sam reko s nozem sam samo zelio objasnit gustocu inace zadnji put kad sam dobio skunk sam stvarno s nozem rezo ipak sam ga mogo s prstima zdrobit, naravno to ovisi kolko je susen ja inace cesce dobivam malo vlazniju travu nego inace...Najlakse ti je prepoznat po mirisu (skunk=tvor) vrlo intezivan miris, puno intezivniji nego kod obicne trave i cak i kod lose uzgojenih biljaka skunka miris ostaje jako intezivan...Naravno nikad nemos sad trazit dilera da mirises i to, ja takoder poslije odem u neciji houstor i pogledam, ak vidim da mi je nesto podvalio nekupujem kod njega...

Dobro uzgojena trave je u vecini slucajeva ubojica, a i cinjenica je da frajer ak zna uzgajat u 90% slucajeva nece sadit neko sranje sjeme...

Evo slika, pogledaj boju listova...http://www.yahooka.com/forum/attachments/hidden-gardens-canna-blogs/17646d1113846173-nlxbb-skunk-1-unknown-image130.jpg, http://img89.imageshack.us/my.php?image=skunk1li8.jpg

Al to ti sve ovisi, jer ti orginalni skunk 70% sativa zato je tamniji dok sad sve vise ovi noviji skunkova vucu na indike pa su svijetliji od normalnog skunka...

Marihuanko skank je normalno sativast pa je tamniji, posalji sliku pa cu ti rec...


Ja sam inace u orginalnoj temi reko da mi admini ili moderatori isprave tekst ak sam nesto krivo napiso ili jednostavno izbrisu i ponovno napisu...

EDIT: sam da naglasim sta sam reko
ponekad vuce na boju kestena ili zemlje
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Dobro Crass svako ima svoja iskustva i dobro je da se mogu razmenjivati. Ja inače uvek kada sam kupovala skunk on je uvek ali moram naglasiti uvek bio svetlo zelen. Ako je ova tema trebala da objasni nekom ne iskusnom kako da mu ne podvale, pomislila sam da bi se neko mogao zbuniti kada pročita da je skunk tamno zelen. U ostalom kod nas bilo koji hibrid koji se prodaje naziva se skunk. Što opet ne znači da će im neko podvaliti ako im proda neku drugu plemenitu vrstu.:icon_wink:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
odakle ti to da je kod dilera najviše zastupljen skunk no1 ???
i kako ga ti prepoznaš ? ili ti diler složi priču ?
mnogo toga nema smisla
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Ja sam vecinom dobivao skunk #1 pa sam prepostavio...
Marihuanko ak je svijetlo zelen to ti nije skunk jel skunk ti je vise sativa a sativa ti ima tamnozelenu boju u to sam 100% siguran, al ak te postenu udari onda vrijedi i ko skunk, posalji sliku kad dobis pa cemo vidjet...Najvjerojatnije je neka indika, vecina trave koje se prodaju su indike jel indike imaju bolji urod, lakse ih je uzgajat i imaju brze cvjetanje...

Balcan smoke ti si ocito iskusniji pa ak ti nije problem napisi sam vodic na ovu temu ili editaj moj...Ovo je moje osobno iskustvo, i nisam napravijo ovu temu s time da se samo cita moje nego i da drugi ljudi sami pisu kako oni prepoznaju, ja znam da sam u mnogo toga u krivu, i da bi neki iskusniji clanovi mogu napisat bolje od mene...
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17

Ja sam odgajila skunk #11 i on izgleda ovako samo nisam imala foto aparat pa sam skinula sliku sa interneta, ali je identičan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.