Prepoznavanje dobre vutre i fotke istih - Posted by Crass

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
1.govorim 1 gram jel nisam stavljao 5 grama da ljudi neracunaju onda kolko je 25 il nesto i tak, ja neznam od kog ti kupujes ni kolko zasolis ili kakva je vlaznost vutre koju pusis, mogu reci da ja fino mogu uvjek slozit 2 il 3 pljuge od 1 grama...gle u to sam siguran uvjek kad sam dobio panj bilo mi je za 7 il 8 cak vise pljugi i to sam rolao cist posteno...

2. kak sam reko u panju izgleda uvjek vise i tak cesto varaju kad zamotaju u panj da izgleda da ima vise trave, a u vrecici nemogu te zajebat jel odmah vidis kolko je...

3.vec sam reko za genetiku nemos bit siguran, al po izgledu i po mirisu mozes vidjet da je dobro uzgajana, i cak ak dobis vutru sa sranje genetikom imat ce rad bolji od vutre s ne dozrijelim budovima i lose osusenima punim pljesni

4.zajebo se na listovima su kristalici, ali smedkasti vrh znaci da je dozrijeo i nije prerano napravljena zetva

5.sjemenke ti smanjuju potenciju trave, jel ti biljka ulozi vise u proizvodnju sjemenki, a ak su sjemenke po mom opisu znaci da je opet vrh sazrijeo i da nije napravljena zetva prije vremena
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
mari-huan-ko je napisao(la):
7. . - ......ali da znaš i da vutra sa dosta semenki može da ima dobar rad.

Ne znam, al ja se sa ovim ne bih slozio. Ipak ako je u vrhu dosta sjemenki, odmah se moze znati da se neces fino napusiti od te vuve.... jer svu "energiju" dok je rasla "gurala" je u razvoj čičaka (budova) i head-a (vrh glavni...) eh, sad ako su puni sjemenki, znaci da biljka sve "gurala" u proizvodnju sjemenki, a ne čičaka i thc-a.
Ja lično još nisam naletio na čičak koji je pun sjemenki a da se mozes napusiti od toga!

mari-huan-ko je napisao(la):
- I na kraju znaj da ni izgled semenki nema apsolutno nikakve veze sa tim da li je dobar hed ili vutra.
Ja ne znam nikog ko gleda "kakvoću" vuve po sjemenkama???? mhm...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mari-huan-ko je napisao(la):
Znaš šta balkan iskreno da ti kazem da mi je draže da pročitam post od nekoga ko ima iskustva, a kako ga je on stekao savršeno me ne interesuje
e nas interesuje !
jer mi brinemo da forum uvjek bude legalan
jer je ovo dostini nas vrijedno mjesto đe se okupljamo
i razmjenjujemo iskustva
širimo pozitivan glas o marihuani
borimo se za dekriminizaciju
zato trebamo da brinemo o imidzu foruma
tripco je dosta stariji i priča o periodu od prije 10god
i drugačijem životu koji je vodio(ali je i tada znao što je skunk,2008 će sad,neki će shvatit 2010,a mozda ni tada)
a sa tvoje strane je jako sebično što želiš samo informacije tebi bitne
i ne smeta ti odakle one dolaze i na koji način utiču na forum
ccc

a ove priče šta je skunk šta nije
još malo će da prevode po stranim forumima
i da imaju super trip
treba uvesti infraction ko nezna šta je skunk a postuje (i u muzici)

p.s.al će se nabrišeš bezze :)

te sad viđeh ovoga sa indicom koja diže
ccc
mijenjamo ime teme u club laza lazarević
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
momci??? pa??? o čemu??? tu više raspravljamo???

prs lee sam nakon dva posta 2. stranice ove teme, znači nisam ni pročitao kako spada ...

Jel Vam to nešto govori??

Sa dužnim poštovanjem moja malenkost, ljubim ruke..

:maryjane:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hehehhe.... ne znam, dal da ostavim Yami-jev post!!! Mislim kao izjava godine, tacnije POST GODINE....?
Ma joook, neću, necu ga vraćati, al evo nek i drugi pročitaju (koji nisu stigli, jer sam ga hekno odmah, cim sam procitao prvih dva-tri reda.... Evo sad procitah komplet i stvarno me je ostavio bez riječi. Ko da pričamo o nuklearnoj fizici hebo te....:icon_lol:

Yami_Raziel je napisao(la):
meni je skunk ono sto mi diler da kad ga nazovem i kazem daj mi 5g skunka ili koliko vec...znam da je bolje od normalne trave,znam da dobijem fakat pravi gram,znam da je jebeno jako,znam da je fino...to sto svi vi tu volite pametovat to je vas problem..svatko ima svoju definiciju a i dost je tesko odredit sta je sta jer je marihuana pre rasirena i previse je naziva...i sad ti mene nadjes zajebavat oko toga sta je skunk? ono sto zapalis i posteno se ubijes a ne da moras spalit 20 pljugi i da te ne puca...

i nemoj mi sad ono "ovo je indica ovo je sativa,ne puca to isto"...mislim da znam sto je dobra indica a sto dobra sativa,kao i mix,i znam kad me nesto puca a kad ne....

osobno mislim da ste svi tu malo previse zabrijali..pricate o tom skunku kao do kod nas ne postoji...mislim...sam malo...800.000 ljudi u zagrebu...gotovo milijun...i vi znate svakog od njih pa da znate dal prodaje pravi skunk ili ne?to sto vas diler prodaje domacicu pod skunk ne znaci da to radi i moj...moguce je da radi..ali jebiga ja sam zadovoljan time..i zadovoljan sam koliko dobijem...tak da ostajem pri svojim dilerima dok ne dodjem u situaciju u kojoj cu se moc okusat u vlastitom uzgoju...a do tad ostaje sve na mojim dilerima... :)

nemozete vi definirat sta je skunk...tamo u linku od nekog sam procito da je skunk prvi hibrid izmedju 2ije vrste sative i 1 vrste indice...dakle samo hibridi su skunkovi?pa eto ti...svaki hibrid je skunk...al neces valjda pitat svaki put dilera "e covjece reci mi jel taj skunk tvoj stvarno hibrid ili sta?ja bi neki 20% indica 80% sativa..." pa jebote...kazes skunk i zna se sta je skunk...iznimno dobra marihuana...to je skunk...kakvi hibridi ovo ono...domacica je skunk,sensi je skunk,skunk je skunk.TOCKA.svaka losa trava s ne izrazito jakim djelovanjem je trava,sve s dobrim djelovanjem i finim okusom je skunk...sad dal vi mozete prepoznat djelovanje ili ne nije moj problem....

po meni jedino sto skunk nebi smjeo da ima u listi svojih "propertisa" je da grebe za grlo.to je po meni pokazatelj lose trave...ili loseg skunka(iako to ne postoji) dakle...skunk koji grebe za grlo po meni je losa trava...i tak ce biti po meni...

ja kad uzimam od svog dilera nekad mi kaze koja je sorta no uobicajeno mi kaze samo tip uzgoja i to mi je cist dovoljno...

@Balcan_Smoke - Evo ti materijala za potpis :) hehehehhe
Sviju mi, evo čitam opet, i jednostavno ne mogu vjerovati da je neko ovo napisao ko duva vutru!!!???.... aa mozda i ne duva??? :icon_lol: fakat ne mogu da vjerujem heheheheheheheh ovoliki post, a da nema ni jedne da kazes recenice "da stoji na mjestu"!!! tj. da je istina!!!! :dog_walk2:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
momci??? pa??? o čemu??? tu više raspravljamo???

prs lee sam nakon dva posta 2. stranice ove teme, znači nisam ni pročitao kako spada ...

Jel Vam to nešto govori??

Sa dužnim poštovanjem moja malenkost, ljubim ruke..

:maryjane:
Slažem sa tobom u potpunosti, al' ovakve teme "izvuku ono pravo" od nasih dragih clanova ... Dvoumim se da cijelu temu :lock: al onda me iznenadi neko kao Yami :) heheh pa me nasmije pravo :) :hehe: vjerujem i većinu :)family1:), mozda da Yami umjesto vuve predje na alkohol????:drink:hehhehe
Zato neka još neko vrijeme, necu nista brisati (samo Yami-jev sam morao, iznervirao sam se...al sam ga vratio u citatu, da i ostali mogu procitati) i onda cu citavu temu :lock: i na groblje...
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
mari-huan-ko je napisao(la):
već me je počela mučiti misao da ovde ljudi nemaju baš nekakvog iskustva. :flamed:

Ehh to sam odmah primjetio (na ovoj temi) tako da nemam ni volje ni vremena, a i nezahvalno je komentarisat bilo sta ili demantovat nekoga. Jednostavno, malo se ismijes a bude i tragikomicnih izjava oko svega ovoga, tako da zaista nije vrijedno upustat se u ovakav tok kod kojeg u startu skontas da nece odvest gdje bi trebao.

@Bezze
Nemoj toliko bit "grub":icon_smile: prema Yami-ju, vidi se da je covjek malo u afektu reagovao, ali ipak treba ga shvatit jer kad pogledas sta se sve pise covjeku podje ic na zivce, i mislim da je on htio reci kako ne mozes ono srat s dilerom "ej de mi reci ko je uzgajo skunk, odakle je ovo-ono, jel izmjereno kolko ima thc-a, koliki je postotak sative indice, kako lupa, ocul bit stoniran bla bla..." , jer se ovdje velikim i nepotrebnim PAMETOVANJEM oko skunka otislo u krajnost.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Stvarno svasta, razumijem kad nekog prosjecnog ne zanima sta je sativa, sta je indica, sto je hibrid nego samo hoce zapaliti dobru travicu, da ga 'puca'... Ali nikako ne razumijem da to ne zanima jednu osobu koja toliko voli ganju i visi na forumu posvecenom istoj...
Yami EOD
ktnx
gg
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Lowrider je napisao(la):
@Bezze
Nemoj toliko bit "grub":icon_smile: prema Yami-ju, vidi se da je covjek malo u afektu reagovao, ali ipak treba ga shvatit jer kad pogledas sta se sve pise covjeku podje ic na zivce, i mislim da je on htio reci kako ne mozes ono srat s dilerom "ej de mi reci ko je uzgajo skunk, odakle je ovo-ono, jel izmjereno kolko ima thc-a, koliki je postotak sative indice, kako lupa, ocul bit stoniran bla bla..." , jer se ovdje velikim i nepotrebnim PAMETOVANJEM oko skunka otislo u krajnost.

Pročitaj ponovo njegov post...ne prica bas o tome :)... a i takva pitanja dilerima ne znam da iko postavlja??? OSIM ako mu je extra haver koji uzgaja (ono zajedno - raja).....
Ja stvarno nastojim biti objektivan prema svakome... znači bukvalno svakome, da je on u svom postu napisao u tom smislu da mu neko objasni nesto sto mu mozda nije jasno, svaka čast... al' on poceo "smarati" ljude svojim "iskustvom", i svi mi smo glupi a on je pametan....i jedino on ima nekog dilera koji mu daje skunk, niko drugi! I ako se ne napusi, onda nije skunk, onda je trava!!! Ako se napusi e onda je skunk, pa stvarnooooooo.....
Ne znam koliko je raje ovo vidjela, al evo ja maloprije.... njegova tema tj. anketa
http://forums.vutra.org/upotreba/1324-koliko-ljudi-radi-ovo.html
Molim Vas pogledajte i recite mi onda ko je ovdje glup????? Glasajte naravno ako hocete.... jer je tema jos otvorena. Ovu i ovu njegovu temu treba na "Humor" prebaciti majke mi...
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Ma halali brate nisam mislio nista lose samo ne volim vidjet prepucavanja bar na ovom forumu, na kojem redovno citam sve al rijetko mi se daa da pokoju napisem. Meni je izgledalo da je Yami to tako shvatio, a naravno da 90% dilera ne prodaje svoje (ono sto on licno uzgoji), a sva rasprava sta je skunk sta nije je ovdje nepotrebna kad se uzme u obzir da svako ima neko svoje iskustvo. Ja licno pretezno pusim skunk, ali to je uvijek sema iz holandije (momak koji mi donosi), znaci nisam nikad kupio negdje ovdje al opet ne kazem da je nemoguce kupit kod nas, al eto opet kako ko, vjerujem da bude i zavala i svega al to je normalna pojava u tim shemama s kakvom god gudrom da imas posla. Naravno da je poslije odredjenog iskustva i godina druga prica sto se tice toga i da te ne moze svak zavaljivat al i to je prica za sebe...
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Bezze_Sa je napisao(la):
Ne znam koliko je raje ovo vidjela, al evo ja maloprije.... njegova tema tj. anketa
http://forums.vutra.org/upotreba/1324-koliko-ljudi-radi-ovo.html
Molim Vas pogledajte i recite mi onda ko je ovdje glup????? Glasajte naravno ako hocete.... jer je tema jos otvorena. Ovu i ovu njegovu temu treba na "Humor" prebaciti majke mi...

E ovo je vec imbecilizam !! FUUUUJ !!! Stvarno svaki komentar je suvisan.:vomitwar:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
@Lowrider
@Bezze
Nemoj toliko bit "grub" prema Yami-ju, vidi se da je covjek malo u afektu reagovao, ali ipak treba ga shvatit jer kad pogledas sta se sve pise covjeku podje ic na zivce, i mislim da je on htio reci kako ne mozes ono srat s dilerom "ej de mi reci ko je uzgajo skunk, odakle je ovo-ono, jel izmjereno kolko ima thc-a, koliki je postotak sative indice, kako lupa, ocul bit stoniran bla bla..." , jer se ovdje velikim i nepotrebnim PAMETOVANJEM oko skunka otislo u krajnost.

da pogodio si...ali mene je Bezze malo nazivcirao zbog sljedeceg...


@Brainchip
Stvarno svasta, razumijem kad nekog prosjecnog ne zanima sta je sativa, sta je indica, sto je hibrid nego samo hoce zapaliti dobru travicu, da ga 'puca'... Ali nikako ne razumijem da to ne zanima jednu osobu koja toliko voli ganju i visi na forumu posvecenom istoj...
Yami EOD

sam malo..tko je reko da me nezanima?zanima me...i to jako...ali...procitaj ispod...

cek sam malo...ja mislio da je ovo forum drustva koje promovira koristenje marihuane...i sad dodje neko "zatucan" poput mene...vi ga krenete ismijavat...(haha) i odjebete ga...pa tko tu sad promovira marihuanu? ako sam nesto lose napisao..molim te da ispravis moj post i pokusas me razuvjeriti...a ne da bahato,kao ti si neki poseban admin,ti sve znas...zbrises mi post i onda kao "ja debil,pisem gluposti..." pa sam malo...ak si tak pametan reci mi istinu...

Svi se tu *urce s "Skunk #1 je pravi skunk"...e pa..di god da gledam o tom Skunk #1 pise da je FIRST STABILISED HYBRID....e pa...to znaci da ja doma napravim hybrid paprike i paradajza bio bi skunk? sam malo...

ja mislim da ste si svi vi tu zabrijali...ovo nije amsterdam nit ce ikad biti..i stoga...kod njih SKUNK mozda je SKUNK...ali tko kaze da ga kod nas nema?pa jebote...mozda prodaju domacicu ko skunk ali sta ces...trziste je takvo...nas skeny je za amsterdamce obicna marihuana...ali to je tak jer mi zivimo u drukcijoj drzavi...to sto se vi sad pravite pametni tipa "znamo mi sta je skunk..."....i to sto mozda pusite vise od mene nebi trebalo biti razlog za sprdanje nego jos jedan razlog za naucit nesto pridoslicu...
da ne kazem kako su me s ovom temom admini ovog sajta razocarali...previse....tu se borite za neko "OSVJESTENJE NACIJE" a sami svoje clanove potkopavajte...samo naprijed...vidim vec da ce te s ovim pristupom cijelu naciju pa i svijet osvjesit...

@Bezze_Sa
a stvarno nastojim biti objektivan prema svakome... znači bukvalno svakome, da je on u svom postu napisao u tom smislu da mu neko objasni nesto sto mu mozda nije jasno, svaka čast... al' on poceo "smarati" ljude svojim "iskustvom", i svi mi smo glupi a on je pametan....i jedino on ima nekog dilera koji mu daje skunk, niko drugi! I ako se ne napusi, onda nije skunk, onda je trava!!! Ako se napusi e onda je skunk, pa stvarnooooooo.....

Samo malo...ja nisam to rekao...nit sam rekao da ja jedini dobivam pravi skunk...reko sam da ste si svi vi tu tak zabrijali pa ispada da tu nit nema skunka...na ovim prostorima...

a nitko nije reko da ako se ja napusim da je to skunk a ako ne da je to marihuana...ja se napusim od oboje :) samo kazem...po klasifikaciji...ako moram spalit 20 pljugi da bi se ubio ko stoka onda cu sumnjat da je to skunk..znam da postoje razlike u tipu higha,tipa clear,head,body ovo ono...ali ne pricam o tome...pricam o onom osjecaju u glavi nakon sto spalis pljugu...tesko ga je opisat jer to je napusenost...ali definitivno znas kad je dobra a kad losija..tako da po tome se ravnas sto je skunk sto nije...nemres ti sad tu neku definiciju iznjet s kojom ce se svi slozit...svijet je prevelik..cak je i forum prevelik da bi se svi slozili oko jedne definicije...i tko je uopce reko da ste vi glupi? za tebe sad osobno sumnjam da jesi ali za drugi to uopce ne mislim...ja pusim 2godine...2i pol...i nidgje nisam nikog smarao svojim "iskustvom"...ali mislim da godine pusenja ne predstavljaju iskustvo...netko moze znat vise o ganji i od mene i od tebe a da uopce ne pusi...stoga to nije nikakav pokazatelj "iskustva..." ja sam kazem da kad nazoves dilera i kazes mu da oces 1-2-3-4-5g skunka da dobio ti domacicu,skunk ili sta ti ja znam sta bit ce bolje od ulicne trave...makar platio 1g 80kn a panj(5g) 50 kn vise ti se isplati ovaj 1g..makar bila domacica ili sta vec a ne "SKUNK"...ma joj...izgubio sam uopce volju za ovim sad...

evo ja sad upravio primio poruku od svog dilera da mi moze isfurat 7g Skunka...sad bio to skunk #1 ili domacica..boli me...a vi kako ocete...mozete se ili zalit na stanje ili uzivat u njemu...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Nema smisla više gurati ovu temu....
Nemoj da neko slučajno otvori slično nešto.... jer evo dokaza šta se dogodi u samo dan-dva... preko 1000 pregleda u dan-dva !!!!
nevjerovatno!!!!

Tema zatvorena, i bice poslana na groblje!!!!

Eh, sad savjetujem da zapalimo joint :common028: i da se zaboravi ova tema
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.