Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
NekoBG je napisao(la):
Izbacila je pored onih malih listica (ne znam kako se zovu / vide se gore na slici pored pupoljka) jos nesto sto lici na zrno kima ili minijaturnu bananicu.
Ako ti je izbacila minijaturnu bananu racunaj da je hermic ili muzijak, 3-eg nema sigurno, mislim daj Boze da gresim, ali sudeci po tome sto si napisao to mi je prvo palo napamet jer sam i ja to imao u svom vrtu...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Da li valja sprzit muzjaka,meni je zao da se ista baci :D :D
Ako nisi duvao duže vrijeme,osuši vrhove i zapali.Imat će nekakav rad.Okus je bezveze ...ali ćeš biti sretan.
Svaki naredni joint će biti sve ružniji za pušiti i manje će raditi,skoro nikako :D
No,kako si i napisao...ne bacaj :D
 
24.05.2012
7
2
3
36
evo pa javite...hvala!
24ce985.jpg

2yl8pyp.jpg

2ymucgh.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
06.04.2014
28
8
3
Pošto se sadi u nekoj vukojebini sa svakakvim korovom,jel mogu neke divlje muške da opraše redovnu žensku biljku.Ako je neko već to pisao izvinjavam se ali dali treba da se brinem za biljčice i da čupam sve okolo?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
1. neznam kakve ovo veze ima sa prepoznavanjem muske i zenske :)
2. mislis da u toj vukojebini raste divlji muski cannabis koji ce ti oprasit zenke??? ili mislis da ce ti neka xy biljka oprasit tvoju biljku?

trebas cistit korov oko biljke zbog nametnika i ostalih gluposti i sve sta smeta da sunce dodje do nje.
 
06.04.2014
28
8
3
Ima tu i tamo divljeg a stavio sam i neke semenke od neke dobre koja se pušila,blizu ovih naručenih semenki.Aj neću više daviti.Hvala
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
ma ne davis ali ti je pitanje bilo cudno.
pa gdje to cannabis raste na divlje :) wonderland hehehehhe

a gle...ak si sadio domacicu okolo...onda ces morat provjerit kasnije ako ce biti muskih i iovak ionak pocupat to. al imas jos vremena dok ne pocnu cvjetat ;)
zasada samo cupkaj korov neposredno oko biljaka...i domacih i narucenih...za oprasivanje nemas brige jos....imas jos koji mjesec vremena :)