Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cko

04.06.2013
4
0
1
Kada muzjak pocne da cveta posle koliko vremena je spreman da oprasi zenku? Nisam u mogucnosti svakodnevno da ih obilazim, a kontam da bi cvetanje trebalo da krene ovih dana.
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Danas je kod mene dan žalosti i to dupli , uništija san jednog hemafrodita od 270cm i jednog muškarinu od 200cm . Ostale još tri lipe biljoze a ništa nisu pokazale , još se sramu . Nadan se da će makar jedna bit prava žena .
 
26.05.2014
79
25
8
Ne znam baš koliko se može kužiti jer nisu dobre fotke, ali čini mi se da su 1 i 2 muški ili hermići, 3 bi trebala biti cura, a nadam se i 4 :)

Kada bi najkasnije trebala početi cvjetati (pošto je sađena krajem 5 mj.), i ima li ikakve šanse da na bilo koji način ubrzam cvatnju (cvjetal ili sl.?) pošto bi ju trebao čupati van najkasnije do sredine 9 mj. (ne pitajte zašto, jednostavno moram zbog sitea)

11095848402492981686.jpg
 
26.05.2014
79
25
8
Me definitivno ću je pokušati istjerati do kraja, ali ako se desi da ću morati jbg, rađe to nego da se moram brinuti hoće mi ispasti sapun kod tuširanja ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aezakmi
28.04.2014
6
2
0
opa cupa je napisao(la):
haha ja mislim da jesi...a cime ti to slikas jbt ..sa fiksnim telefonom hahah
joj jesi pravi šaljivđžija he he. :punch2: vrijeme je pametnih telefona i glupih ljudi, zato ja nosim motorolu v3, i trudim se ne biti pglu.
hvala na odgovoru svakako. može li neko "stručniji" dati mišljenje o mojoj skaji? :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Onda su svi glupani tu na forumu koji imaju smartphonove. Ili postani glup pa kupi normalan telefon da mozes normalnu sliku dat ili nabavi fotoaparat za pametne ljude....jer strucniji odgovor od OC-ovog neces dobit.

isprike svim glupanima i pametnima na off-u
...al neznam koji strucniji odgovor ocekivat iz slike na kojoj se vidi samo da je nesto zeleno...a odgovor je doso od Grow-support-a
 
28.04.2014
6
2
0
Vazda mi je bilo fascinanto to izdrkavanje admin tima i vas ozbiljnijih forumaša, koji se držite tih pravila kao da su sveto slovo. I ne samo na ovom, već na svim forumima. Došao sam, pitao sam, kamera je takva kakva jeste bolju nemam...vaše je da mi date odgovor, a ne bacanje nekih fora koje su koristi stari grci. Baj d vej, sa bacanjem te fore si prvi napravio forumsku grešku i otišao u off topic.
A to da je neko glup, i što se taj neko pronašao u tome, to je vaša stvar. Mislim da svi kontaju šta sam htio reći.
 
28.04.2014
6
2
0
Hvala puno! Popravio si mi dan. Na slici se vide pistile, i to više njih, samo ja nisam bio siguran da je to-to jer mi je ovo prva i jedina biljka, pa sam naravno morao pitati.
lijep pozdrav!
 

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Jedno totalno laičko pitanje: ako sam prije 25 dana primijetila ženski preflower, kada bi pravo cvjetanje trebalo da krene.. jer na mojoj biljci još nije :)
 
26.05.2014
79
25
8
Počupao 1 i 2, ostale 3 i 4.

4 čista cura (najmanja stabljika naravno), a 3 mi se čini kao hermić... šta da radim, da čupam i to ili šta? Sve ženske pistile ima i samo na jednom mjestu kao jaje zgleda ... grrrr