Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
IMG_20181231_131812.jpg
evo samo da sad potvrdimo, to je cvijetod tog jajana, iako sam ga izbacoo i izrezao, imam sumnje da sam pogrijesio, moze drugo misljenje dalje moguceda je to bio hermic?
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ako je biljka uzgojena iz sjemenke hermića, kolike su šanse da i sama pohermi bez ikakvog stresa u idealnim uvjetima za rast?
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
ovisi o genetici, iako sanse su vece da pohermi opet ali ako je bez IKAKVOG stresa i sa idealnim uvjetima, onda nece mozda. u svakom slucaju i meni je pohermila biljka pa cu znat vise o tome kad, tj ako zavrsi grow
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ako je biljka uzgojena iz sjemenke hermića, kolike su šanse da i sama pohermi bez ikakvog stresa u idealnim uvjetima za rast?
Sve ti je to genetika..
Po meni, šanse su jako velike pošto je taj gen dalje.prenesen kao nešto aktuelno.oce li se on aktivirati sam od sebe kao primarni i reagirati na neki podražaj...neznam... ali znam da se ne vrijedi zajebavati s necim da bi na kraju dobio budove pune menki...koje nemozes u budnocsti iskoristit jer bus opet dobio isto.sr...
Danas imas dostupno milju breedera koji su prilicno kvalitetni u smislu stabilnosti genetike, pa bolje kupit za 40 kn menku nego riskirati i dobit sranje nakon 100 + dana... Ali sve je to u konačnici osobni izbor.
I napominjem uvijek postoji šansa, da dobis hermića... e sad, da li je kriv breeder, stress, nestabilna genetika.... šišaj ga...dešava se.
 
Poslednja izmena:

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Pitam jer imam par sjemenki neke Albanke, rad joj i nije nešto spektakularan, ali aroma je potpuno božanstvena, pa reko da vidim isplati li se zabosti 2-3 komada u zemlju. Polazim od pretpostavke da je pohermila a ne da je regularno oplođena, jer sjemenki u budovima je vrlo malo, a ima i nekog THC-a, nije baš da ne radi nikako. Možda taj projekat ostavim za kraj godine, kad budem imao 2-3 žetve iza sebe i zalihu markirane robe u teglama.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Nepoznati izvor (genetike) tj. menki je leglo genetskih problema i anomalija...
Ja osobno nebi riskirao, ne sadim ni svoje menke a nadjem 1-2 u cijeloj biljci...a uvjeren sam da je od stresa...
Nikad neznas a bezveze da gubis toliko vremena, nema potrebe ;)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Pitam jer imam par sjemenki neke Albanke, rad joj i nije nešto spektakularan, ali aroma je potpuno božanstvena, pa reko da vidim isplati li se zabosti 2-3 komada u zemlju. Polazim od pretpostavke da je pohermila a ne da je regularno oplođena, jer sjemenki u budovima je vrlo malo, a ima i nekog THC-a, nije baš da ne radi nikako.
cek polako!? to je iz tvog prvog grova?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da, ali...
meni se javlja da je decko seme iz ulicarke izgrovao i dobio semenke u njoj i sad se istripovao da ima hermi, jos i ovo slabo udara, je skolski primer nestrpljenja i prerane berbe, tamo negde pocetak oktobra :)
@Usted Kief
to sto imas semenke ne mora da znaci da je hermi, ja koiko vec godina grovam u svakoj biljci imam semenke, a sve su brendirani fem.
moras dati malo vise infoa da bi utvrdili gradivo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ma sjemenka je iz paketa od lokalnog inokosnog distributera, sorta Lazaret Kajmak Kush, ali stvarno prekrasno miriše, pušio bih je i da nema THCa nikako. Plan je da krajem mjeseca napravim boks i panel te kupim nekih brendiranih femi automata za prvi uzgoj (nisam dosad gajio), pa na ljeto kad to strpam u tegle da vidim mogu li uzgojiti Lazarećanku da valja.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Sve je stvar osobnog izbora i volje koliko zelis riskirati i zajebavati se s posljedicama...u našem smislu ...
Jbg možda taj prvi post je krivo usmjerio pricu ali... Hermione batalim prvom prilikom..nema potrebe..po meni...ali opet napominjem sve je stvar osobnog izbora.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana
19.06.2018
10
23
3
24
Kada najranije može da se vidi pol biljke, to je radila priroda umesto mene, sada hoću samo ženkice napolju. Držaću ih 20 dana u boxu da ojačaju, e sad da li može za to vreme da budu tipa normalno vege 15 dana pa 12/12 da vidim pol pa da ih vratim na vege i onda napolje. Prvi put to radim pa mi je frka da ne dobiju neki stres. Hvala unapred. !!