Prerada

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Evo dosao sam na ideju,mozda malo smijesna ali mozda ostvariva pa da cujem sta drugi imaj o tome rec...E ovako vecina vas zna da ima posebna vrsta nekih macaka koji jedu cvijetove kave pa na kraju kake kavu koja je navodno cista i prefine arome,naravno kosta te je ima i tu kod nas u nekim cafeterijama.Ispravite me ak sam nest pogrijesio u vezi toga.
E sad mene zanima jel bi marihuana tako mogla djelovat,naprimjer uzet bud i nahrani crva,glistu ili neku zivotinju koja ne bi uspijela preradit thc pa bi pokakila cisti hasis.Mozda zvuci smijesno ali ne znam vec neko vrijeme o tome razmisljam.Vjerovatno postoje neki insekti ili mozda neke vrste riba,ameba ili sta ja znam cega pa da se to izvede.Nisam jos cuo da je to netko pokuso ili da je ostvarivo.Mozda cu eksperimentirat.Molim vas nemoj te shvatit ovo kao salu ali mozda nam to olaksa put ka konopljinom eksraktu.:costumed-smiley-027
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
eo pokusavam biti ozbiljna, cak sam i guglala o tome i nista pametno na tu temu, osim da neki snifaju i govna i zovu to Butt Hash ili Poop Huffing, ovi ameri nisu normalni da izvine genjo. srecno u pronalazenju zivotinje koja ne preradjuje thc, iako nerado zamisljam taj tvoj eksperiment. ziv bio!
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Ajd bar se neko javio,cim bude grow gotov u nabavku po zivotinjice pa cemo vidit sta se dogada.Ako nest otkrijem osim hrpe govana javim vam,nemoj te mislit da sam neki frik al pokusacu s tim pa sta bude.

---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 14:24 ----------

Ak je jos neko zainteresiran a to cisto sumnjam nek se javi.Pa da zajasemo ko konjanici na lov zivotinjica.ola :ridinghorse:
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Domaja...meni bas zvuci kao da se zahebavas...

Zasto jednostavno nebi nasao neku metodu za dobivanje najcisceg hashisa i to radio na taj nacin ?

Mislim, hranit zivotinje s vrhovima, pa probavat njihova govna... hm... kinky..
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Domaja jel ti to ozbiljno..... aj reci da nas zahebavaš....nemogu vijerovati majke mi.....najviše me zabrinjava što stvarno razmišljaš o tome
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Samo vi zajebavajte heh...Pa ak je moguce onda bi naso neku metodu da izdvojim thc iz govanaca.Ak ljudi mogu pit govna pa valjda ih ja mogu pusit.
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Lud na kvadrat...

Al oke, medjutim, najvise me smeta hranjenje zivotinja s thc-om... one to nisu odabrale...