Prerusavanje biljke - sobni uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.12.2007
19
0
0
38
Nedavno sam cuo da se travica moze kalemiti sa nekom drugom biljkom (sobni hmelj, kamilica,...), i onda je gaite u sobi potpuno normalno,u saksiji. Tako je trava prerusena, tj. imate neku obicnu biljku, samo sto sadrzi thc. E sad znam da ovo ne moze da se poredi sa dobro odgojenom rasnom gandzom, ali posto ja zivim sa matorcima u stambenoj zgradi i nemam mogucnosti za growbox, veoma sam se zagrejao za ovo.
Dakle ono sto me najvise interesuje je sledece :
  1. Kako obaviti kalemljenje? (nemam nikakvih iskustava u tome)
  2. Koje sve biljke dolaze u obzir za ukrstanje? (teoretski verovatno moze svaka, ali sta se koristi u praksi)
  3. Kako odgojiti travu za kalemljenje? (moze li jednostavno u saksiji ili je neophodan box za vegetaciju)
Pretpostavljam da se sa ovim ne moze obaviti cvetanje, a jos je tu i malo svetla ako se gaji samo u sobi (bez boxa), pa je potentnost verovatno mala, ali kod mene je situacija:"daj sta das".Svaka pomoc u informacijama je dobro dosla. Sta znate o ovome, sta ste citali, ikustva,...?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
hehe, ova ti je dobra! :icon_lol: :thumb: ...samo, forum humor je malo niže dolje...

...ili ako si mislio ozbiljno (nikad se nezna), to je nemoguće, bar bez nobelove nagrade za agronomiju ili sl.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Procitao si glupost. To nije moguce ali moze se uzgojiti u sobi bez neke posebne rasvjete. Potrazi temu 'uzgoj na prozoru'
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Svašta... gdje si to čuo majke ti...
Tema je zaključana i na groblju!!!! I nemoj otvarati nove teme za ovakva glupa pitanja!!! Smatraj ovo opomenom....:abducted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.