Presadjivanje ili ne?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SvjetloIstine

Aktivan Član
26.06.2007
75
0
0
36
Pozdrav, long time no see :)


ispricavam se sto otvaram tred, ali ja jos uvijek neuspjevam otvoriti onu temu namjenjenu za pitanja (pitajte sve i svasta ili kako se vec zove)...

ugl. zanima me - ako sadimo fem biljkice, dali ih je bolje zasaditi u manjim posudama pa presadjivati kad narastu ili mogu odmah u velikima zasadit?

to pitam jer mi donekle oboje ima smisla (sumnjam da vas to zanima), s tim da je opcija bez presadjivanja laksa jel..
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Ma odma u velike posude. Lakše kontrolirat pH, nema šanse za stres kod presđivanja...
Mislin, kad već znaš da su curke :costumed-smiley-027
 
04.04.2012
6
0
0
39
Pozdrav, dragi vutroljubci. ovo mi je prvi post, iako moram priznati da čitam forum i site već para dana. stoga, molim nadležne da se ne ljute ak sam profulao mjesto posta (ipak je ovo prvi :icon_lol:)

Dakle, moje pitanjce je sljedeće, dali sam biljčicu prerano presadio u veću posudu? kada točno da ju počnem razgranavati i kada da se prebacim na žutu svijetlost? eto, ipak su tri pitanjca :)

20120405_003.jpg
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Daj joj svijetlo a ne te spage i čuda. Koje svijetlo imaš, spominješ neku žutu svijetlost.
Tema se prebacuje, ubuduče koristi pretragu.
 
04.04.2012
6
0
0
39
ne razumijem se ja u te stručne growerske izraze :) pod razgranjavanje sam mislio na to, s obzirom na ograničenost prostora da ju uzgajam u širinu :)

---------- Post added at 20:16 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

Greenpower1 je napisao(la):
Daj joj svijetlo a ne te spage i čuda. Koje svijetlo imaš, spominješ neku žutu svijetlost.
Tema se prebacuje, ubuduče koristi pretragu.

trenutno sam na halogenki, a pitao sam za crveni spektar. inače, te špage su tu jer se počela savijati, pa sam joj malkoc pripomogao da stoji :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
virrus je napisao(la):



trenutno sam na halogenki, a pitao sam za crveni spektar. inače, te špage su tu jer se počela savijati, pa sam joj malkoc pripomogao da stoji :)

:clap: :knockknock::eek:hno:
Vrijeme je da kreneš :read:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
halogenka ti bas ne radi posao, vidis da se izduzuje, procitaj deo o rasveti pa stavi adekvatnu ako hoces nesto s tim uciniti
 
04.04.2012
6
0
0
39
PowerSeed je napisao(la):
halogenka ti bas ne radi posao, vidis da se izduzuje, procitaj deo o rasveti pa stavi adekvatnu ako hoces nesto s tim uciniti

znaći, mogu odmah prijeći na crveni spektar? da ne čekam da izađe još koji par listova ?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
brate odma crveni i pici priblizi svetlo ako radis sa stednima na 5cm i blize jedan vent da duva izmedju svetla i biljke .. stavi to na 18/6 dan noc .. treba nocu da bude mrak nesme biljka da ima izvor svetla .. a danju dan :)

treba ti box koji ce imati vent za ubacivanje i izbacivanje zraka..

a mogao bi malo da ucis ima dnevnika pun k na forumu.... ako jedan procitas od pocetka do kraja i izaberes taj koji tebi odgovara ne moras vise ni da citas forum dok neresis da radis drugi setap.. aj pozdrav i samo guraj i uci....
 
04.04.2012
6
0
0
39
još jedno pitanjce, koliko da zalijevam? jel mora biti jako vlažna zemlja,srednje ili skoro suha? imam kalić od 5L, sad sipam svaki dan otprilike 1dlc vode. jel to dovoljno ili da pojačam ili smanjim?
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
zalivas precesto i premalo odjednom, sipaj bar 0,3 - 0,5L na dva - tri dana, odnosno kad vidis da je zemlja suva, tada dobro zalij