Prestati pusiti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Smiri malo doživljaj, pročitaj ponovo tekst, pa onda NE komentiraj moj karakter jer ga iz tog teksta TI ne možeš procjeniti. Tvoj post govori više o tvom karakteru nego mojem i navodi me da mislim kako je zadnje kvalitetno štivo koje si u životu pročitao bila ježeva kučica. I ako mi izvučeš dio di sam napisao da pušim ujutro, ili da uspoređujem travu sa heroinom istog trena ti šaljem 100 eura. Kad vidim da 10 ljudi lajka kretenski post koji je KAO osvrt na moj, zapitam se, s kakvim ja pacijentima uopće raspravljam i zašto. Ćemu?
Pravopis i kultura ti nisu jača strana, al lijepo je što si se prepoznao ;)...

Bolje je povući se iako si u pravu, nego nastaviti ako si kriv.:djede:
Al Khatabb
 
Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ne volis pusit po danu al prvi joint zapalis ujutro:))
I ako mi izvučeš dio di sam napisao da pušim ujutro, ili da uspoređujem travu sa heroinom istog trena ti šaljem 100 eura.
Da razjasnim kada pušim svaki dan to su minimalno 3jointa u danu počevši od ujutro, a upravo onaj jutarnji je najgori koji učini da sam za ništa taj dan.
Kad nece @jopezg, evo, pošalji lovu meni... :D
 
Poslednja izmena:

Yi_

10.05.2018
63
50
18
Upravo tako, u nedostatku argumenata izvlače se djelovi iz konteksta i spama se tema. Ne zna svatko diskutirati.

@Badi care ne znam što se ljutiš nisam te nigdje ni spomenuo, ali očito si TI SEBE prepoznao u mom postu pa imaš potrebu napadati mene kao osobu a ne ono što sam napisao. Tuga i jad. Projekcija svojih nedostataka na mene. Al Khatabb ? Moram priznati nikad čuo, ali vuče na sai babu i ostale "prodajem maglu budalama i pun sam ko brod" mislioce. EVo sad sam ga pretražio, kaže google da je misspelled odnosno sudeći po rezultatima ekipa na fejsu ga je krivo potpisala a ti si ga naivno kopirao. Čak i kad ga pretražim pod pravim nazivom nema nekih rezultata. Ako bi mogao, ne tu naravno da ne spamamo dalje, malo u moj inbox da mi ukratko objasniš tko je taj veliki misliac kojeg citiraš i koja si njegova štiva pročitao da se koristiš njegovim riječima?
Btw tri dana nisi pušio i time mi dokazuješ kako nisi ovisan? To mi je isto kao kad je Sai babi potekao pijesak iz rukava i time je on dokazao tko je vrhovni vođa/reinkarnacija boga sunca/isus krist/buda/alah/hari krišna i svi ostali.

@sale82ful Jesi me našo svaka ti čast, malo sam se prenaglio tom izjavom sa 100eura ali ponuda je bila za kolegu, tako da za tebe ništa. Mmmda, da objasnim: prvi joint nisam zapalio ujutro ne znam ni sam kad, upravo zato što me ubije za čitavi dan, pa ne radim ništa produktivno već samo ono što u tom trenutku želim a ne ono što bi trebao. Što ne znači da ga neću zapaliti ujutro dok sam na moru, jer to tamo nije problem. Tamo i jesam da se opustim i radim samo ono što želim. Otuda i takva formacija rečenice: "kada pušim svaki dan..počnem od jutra ". S druge strane njegova rečenica: "Ne volis pusit po danu al prvi joint zapalis ujutro " implicira da mi je svaki prvi joint ujutro iako to nužno ne volim. Ta izjava me navela na moju brzopletu i nepromišljenu ponudu zbog koje bi mu, da nije bilo tebe, sad morao dati 100 eura. No dobro, njegov post isto nema niakkvih argumenata osim onih subjektivnih: kako on puši 25 godina i nikad nije imao nikakvih problema radi toga. To što ti nisi imao nikakvih problema radi toga ne čini te ništa manjim ovisnikom u usporedbi s nekim ko ih je imao. A to isto ne znači da ih nećeš imati u budućnosti... Šta ti misliš da ovisnik o kokainu ako ima love i kolko tolko odgovrno konzumira da ima problema. Nema na početku... Ovisnik o TV-u, internetu i računalu isto za sebe tvrdi da nema problema. Osim što gro vremena provodi sjedeći i naprezući oči, izlaže mozak kojekakvim lobotomijama od strane medija, ali on to ne poima kao problem.
To što kolega @jopezg puši već 25godina nije ostavilo nikakav utjecaj na njegova pluća i mozak- zato on nema problema. Da ti dr. kaže da imaš npr. ne daj bože rak pluća ili KOBP bi li prestao pušiti? Bi li se počeo šopati uljem da nadomjestiš pušenje? I onda da se nekim čudom izlječiš, bi li nastavio konzumaciju ulja i poslije. Malo se zapitaj.

Za(ostalu) ekipu: Drago mi je da me citirate i čitate, bilo bi mi još draže da napišete i neko svoje mišljenje ispod toga. Ovako samo utvrđujemo ono što sam već rekao. I malo manje osvrta na moju kulturu, karakter, i pravopis a više komentara vezanih za temu. Ili ako nemate/ne znate što bi rekli radije ostanite u tišini i samo čitajte. Nekaj bute valjda i naučili.
 
Poslednja izmena:

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Moze od jutra da se pusi i da budes aktivan ko na speedu, samo izaberes sortu i reseno.Ako je vutra droga ja sam narkoman i resena prica.A sta ko misli i prica i zakljucuje vezano za travu u negativi bas me briga :D Duvaci nedajte se nasesti rovcima , pa niste somovi jbg :lol:
 

Yi_

10.05.2018
63
50
18
Ne! ti ćeš pisati...pa fala Bogu da budem. Mada sam očekivao od tebe nešto od Al Khatabb -a , ali nisu valjda na fejsu niš pametno objavili? hahahah

Može bre kako ne. Mogu ja popušit kilo hejza i još k tome da je cbd,pretvorit ću se u trkačeg konja. Samo je šteta što neću biti napušen... :D
 
  • Haha
Reactions: Badi

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
PRAVILNIK VUTRA. ORG FORUMA
9. Pazite koga ispravljate i kome govorite kako nije u pravu
Šta god da radite, ne pokušavajte da ispravite bilo koga, osim ako ste 100% sigurni da ste u pravu, a da druga osoba greši. Protiv takvih postupaka, koji su čest uzrok besmislenih svađa po forumima, moraju se boriti moderatori, ali i sami korisnici foruma moraju biti obazrivi prilikom svog izražavanja! Ukoliko niste potpuno sigurni da li neko greši, bolje zatražite od te osobe da objasni svoje mišljenje ili rešenje problema. Zbog prazne priče je moguće da će ljudi sa foruma početi da Vas gledaju sa podozrenjem i da ignorišu Vaša pitanja, ukoliko ne budete delovali dovoljno ozbiljno. Ne volimo šarlatane!


Pazite kog ispravljate jer ne volimo sarlatane!
 

Yi_

10.05.2018
63
50
18
Evo vam kad već spominjete šarlatanstvo i citirate ratne generale moguće i zločince. Ovaj čovjek promovira samo mir i dobro:

 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
@Badi care ne znam što se ljutiš nisam te nigdje ni spomenuo, ali očito si TI SEBE prepoznao u mom postu pa imaš potrebu napadati mene kao osobu a ne ono što sam napisao. Tuga i jad. Projekcija svojih nedostataka na mene. Al Khatabb ? Moram priznati nikad čuo, ali vuče na sai babu i ostale "prodajem maglu budalama i pun sam ko brod" mislioce. EVo sad sam ga pretražio, kaže google da je misspelled odnosno sudeći po rezultatima ekipa na fejsu ga je krivo potpisala a ti si ga naivno kopirao. Čak i kad ga pretražim pod pravim nazivom nema nekih rezultata. Ako bi mogao, ne tu naravno da ne spamamo dalje, malo u moj inbox da mi ukratko objasniš tko je taj veliki misliac kojeg citiraš i koja si njegova štiva pročitao da se koristiš njegovim riječima?
Btw tri dana nisi pušio i time mi dokazuješ kako nisi ovisan? To mi je isto kao kad je Sai babi potekao pijesak iz rukava i time je on dokazao tko je vrhovni vođa/reinkarnacija boga sunca/isus krist/buda/alah/hari krišna i svi ostali.
::poguzi::
Treba znati stati kada je kraj...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dreser and Badi
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.