Pretres i jos veci Shi*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Pušim doma,u zatvorenom prostoru i u zatvorenoj balici,provjerenim ljudima,kad idem vani ne nosim ništa sa sobom i nema problema.A dovoljan sam karakter da kad mi nepoznat lik ponudi da ga odbijem i rečem hvala pa kad dođem doma skurim dva jer mi je ovaj navuko slinu na usta.Pušim 15-tak godina i nikad nisam pao a pretresali su me ko mulca na ulici i zato što sam nosio vjetnamku i dugu kosu,to im je bio motiv
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ma kakva robija,ako mu je prvi puta proci ce sa uvjetom1 do 2 god. i naravno pisanje u centru tj. testiranje koliko traje uvjet.A sta se tice situacije,to ti je druk sto posto.Nemojmo se zavaravati,prije 10 do 15 god. muriju nije toliko jebala vutra,vise dop,al situacija se promijenila,sad jebu za sve,jebeni coskari.
 
14.05.2015
115
229
43
Ljudi nznm o cemu se radi ali i kod mene u kraju se sve vise desavaju takve stvari. Pocelo je pre par meseci, panduri bukvalno presrecu po ulici i izuvaju iz carapa. E sad neko moje zapazanje na osnovu prica momaka koji su pretresani je da su ih izuvali ukoliko nisu imali dokumenta kod sebe. Da li je takav zakon ili sta je ebem li ga. Jos jedna stvar koja me bas cudi je to sto vec par meseci nema sanse da nadjes travu. Znaci situacija je katastrofa, koga god da pozoves niko nema, pitam se samo dokle ce ova susa trajati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: civilnaodbrana
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.