prevare na internetu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
A ima i masa onih prijevara di prodaju knjige ili programe za brzu zaradu preko neta. Ili onaj osvojili ste masu dolara na indonezijskoj banci, vi ste 928432.2923323 posjetilac itd. :)))

Previše spama, treba to odma sve brisat kad se dobi.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
E ovo je provala zesca...neke lopine izgleda zloupotrbljavaju pricu o ovoj "lutriji" za zelenu kartu...evo sad su me zvali shabani,navodno iz New York-a...i slazu pricu,melju ovo,ono...i tap...a koju karticu koristite...ja kazem Visa...a on pita a kako pise vase ime....e tu se odao totalno.....ispricam se s njim ali mu kazem da ne znam napamet,posto mi kartica nije tu....on mi uvaljuje da pricam sa njegovim,kao,supervizorom....hahahaha....koje budaletine....i ovaj opici istu pricu,kao ti ces biti jedan od milion,pa imas priliku za ovo,pa za ono....i da uplatim samo 209$ za 4 godine...ali transfer moraju da urade oni....heheheeh e ovde mi vec postalo smesno....i nastavi on da insisitira na kartici...ja se vadim a on navalio...pa kao ovo je sigurna veza,svi se podaci brisu odmah pposle uplate,pa tamo,pa vamo...i kao nagovori me...ja kao idem do auta sad po karticu a konji cekaju na vezi....hihihihhi javicu kasnije kako je prosla spika....sve u svemu pazite se....prevara je na svakom koraku...:spiderman:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Evo ih slepci poslali mi i mail.I to dva komada.Da izvrsim uplatu pa da nastavimo sa procedurom.Hahahahahaahah...pokusali su da me ojade za celu karticu,posto sam rekao da radim kao menadzer u velikoj firmi....hiihhihih....ali posto su videli da ne ide,sad pokusavaju da me navuku preko mail-a....jao koji klosari...kad bih samo znao da psujem na engleskom kao na srpskom.... :))))


Ovo je sajt tih lopova :

http://www.usafis.org/
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
UNDERCOVER je napisao(la):
Ćisti primer domače....:icon_mrgreen:
PHP:
http://www.hr-program.com/
:email:
si siguran da je to prijevara? to mi sve nes cudno, pogledaj komentare, nista ne indicira na prijevaru, mora da je to lik majstorski odradio :icon_mrgreen:
haha, a i kad bi se tako lako zaradjivali novci, svi bi mi vec bili milijarderi
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Uvjek me ljudi pitaju eee ajde na brzinu nesto da uradimo neku prevaru i zgrnemo masu para na internetu. Ljudi ne shvataju da je internet kao i stvarni zivot nekoga prevariti na netu snosi iste moralne odgovornsti kao prevara u stvarnom zivotu. Krades i varas to ti je isto.

Ako iko razmislja da nesto pokrene tipa prevare ja vam to ne bi savjetovao. Internet se mjenja nevidjenom brzinom. Prevare pucaju non stop. Treba uraditi nesto sto ce napraviti internet boljim mjestom za sve nas i razmislajti na duge staze. Treba otvoriti sajt gdje ljudi stvarno nesto mogu nauciti a kasnije pare ce doci same od sebe. Moze se razmisljati o sajtu kao o penzionom fondu. Sad krenes polako a jednog dana za 40 godina fino odes u penziju i primas lovu sa sajta :maryjane:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
vjeruj mi da je lik sam piso te komentare! vidio sam tu stranicu prije nekih 2 godine i zapalio se za to!! kao i svi ostali..:eek:hno: proučio i pročitao stranicu bar 10x i kad sam prespavao shvatio sam da to nemože biti tako lako/jednostavno odustao sam.. i sad prije posta na ovoj temi odoh vidjet stranicu kad ono sve isti komentari kao i onda (prije 2 godne). neznam šta da velim osim.... jel ko na ovom sajtu uzimao taj hr-program??
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
UNDERCOVER je napisao(la):
Ćisti primer domače....:icon_mrgreen:
PHP:
http://www.hr-program.com/
:email:
I ja imam dobar nacin da se zaradi preko 1000 eura za manje od meseca. Samo mi posaljite 10 eura, i ja cu vama poslati eKnjigu sa uputstvima za bogacenje :bp4l:
Ali evo, posto smo svi tu kao poznanici, napisacu vam savete iz te moje knjige:
1. Napisi ovakvu "knjigu" i prodaj je
2. Osnuj sektu (Pro level, pocetnici vezbajte metodu 1 par godina pa predjite na ovaj nivo)
Zagarantovano ce novac doci do vas :evilking:
 
29.03.2008
28
1
0
37
Ja sam proucavao 20 amera :D Skonto snove, zhelje i onda sastavio fini mail da sve ide njima u prilog uplata 100 dolara :D Ko bubreg u loju ocam hahahahaha :b_jump: