Prevec sticky-a?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Dobar dan svima.

Naime, rijec je o mom bratu...
ali kad vec postam da usput pitam -
Zasto na podforumu "Unutrasnje uzgajanje" sticky postovi se ne organiziraju
na prihvatljiviji nacin?

Nacin je da imamo jedan sticky naziva npr. "Procitaj me obavezno prije nego postas jerbo ce ti uprava vutre svratit doma na edukativni razgovor" koji ce sadrzavat ovih 13 sadasnjih sticky postova.

Malo mi je frustrirajuce i neergonomski da otvarajuci forum na ekranu
vidim stalno 13 sticky postova dok bi se ovako vidio i obavezan sticky i novi postovi.

Sta kazete? A? A?....
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
b r a i n c h i p je napisao(la):

Znam da ima.Bas tako sam mislio.
Znaci trebao bi biti samo jedan sticky post (ovaj Brain-ov ) na stranici podforuma (npr. Unutrasnje uzgajanje) koji sadrzi linkove na postove koji s kojima korisnik mora bit upoznat. To mi je puno preglednije.
Tebi?
Kad otvoris unutrasnje uzgajanje sta vidis?
Ja vidim samo sticky-e i moram scroll-at da vidim prve postove sto mi nije bas prakticno.

format:

-------------------------------
sticky post (sadrzi linkove na postove koji su must read - njih 13 na unutrasnjem uzgajanju)
-------------------------------
1 novi svakodnevni postovi
2 novi svakodnevni postovi
.
.
.
n novi svakodnevni postovi
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
ma generalno je previše sticky-a u svim kategorijama. Malo mi se čini da su se moderatori razuzdali. Eto gledam kanabis aktivizam i nevidim uopće ostatak tema od siline stikija. A ruku na srce i nisu svi zaslužili "ljepljivost"

Iako skrećem sa teme riskiram jer mislim da forumu već duže fali malo bolja reorganizacija. Uzgoj je dobro odrađen kako mi se čini ali kategorija "organizacija" je totalno otišla kvragu.

Više neznaš tko pije a tko plaća, šta je di i šta je za šta.

Evo po meni pod hitno treba otvoriti podforum o samom forumu. Mjesto za primjedbe i zamjerke forumu, prijedlozi i mjesto za obavijesti admina/modova i mjesto za kažnjavanje i rasprave o istima. (ili barem jasno reći koji podforum za to služi)

Vidim da se forum dosta krca i vijestima koje dobiji 2 - 3 odgovora ( i ja sam ga krcao takvim postovima da se razumijemo) a tome i nije mjesto na forumu. Zašto nebi digli neki dig klon npr pligg za takve stvari. ionako je forum prenakrcan a ostatak sajta nije nešto posjećen. l.org je super primjer. Ima par tekstova za koje sam siguran da bi dobili milijun komentara samo da ih je ekipa sa foruma pročitala. A i siguran sam da ima masu tekstova koji su bolji od onih tamo.. ali nitko nije primjetio. Vrijeme je za decentralizaciju :icon_lol:

pobogu ipak živimo u web 2.0 svijetu.

vutra se treba proširiti malo dalje od foruma!
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Kobaja je napisao(la):
Ajde neko nek napravi novu temu sa must read linkovima (mene mrzi) a ja ću je zalepiti na vrh, a ostale odlepiti :)

Avrame bitango,hostapleru,vucibatino te probisvijete! :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Slazem se sa Tihojlom u potpunosti (pogotova sa ovim djelom za kreiranje podforuma za rasprave o forumu) ali predlazem da se krene u smjeru rjesavanja
foruma prvo pa onda dalje u napad...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Kobaja je napisao(la):
Ajde neko nek napravi novu temu sa must read linkovima (mene mrzi) a ja ću je zalepiti na vrh, a ostale odlepiti :)

Ne znam koliko je to pametno... Pored toliko sticky tema dosta njih ne procita skoro nista a pita za nesto odgovoreno... Zamisli da nema sticky... da im ne izbaci sticky preko celog ekrana.

Kome smeta sticky uvek moze da stavi da mu se postovi otvaraju na jednoj stranici pa lepo da skroluje na dole :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
U nutrašnjem neče niko nista dirati ,dok se ne napravi sve na novo -za duzi rok upotrbe i preglednije:cvetanje,obrezibanje,kloniranje,bio uzgoj,rasveta,obrezivanje........

Izgledalo je to več mnogo bolje pa sad nista nije jasno jer svako menja..
Napisat če se novo po temeljnim tačkama uzgoja i nista drugo!!!!!!!!!!!!!!!!
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
SLO-Era je napisao(la):
U nutrašnjem neče niko nista dirati ,dok se ne napravi sve na novo -za duzi rok upotrbe i preglednije:cvetanje,obrezibanje,kloniranje,bio uzgoj,rasveta,obrezivanje........

Izgledalo je to več mnogo bolje pa sad nista nije jasno jer svako menja..
Napisat če se novo po temeljnim tačkama uzgoja i nista drugo!!!!!!!!!!!!!!!!

U redu je,nema mjesta panici :)
Napisali smo konstruktivne primjedbe a na vama je da ih uvazite ili ne.

Usput receno moram spomenut da postovi "Pitajte sve sto vas zanima" na forumima
ubijaju smisao foruma uopce.