Previše marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.01.2010
9
0
0
31
mali.medo je napisao(la):
čim ti je ime i avatar ovaki
nema tebi pomoči dečko..
..mani se trava primi se fejsa i zdravooo

xaxaxa... nisi svatio lika... krije svoj identitet iza face-a... a stvarno mislis da bi facebook kompanija reklamirala svoj sajt na ovakvim forumuma...ccc...
a face-man :p vidim po zargonu da si iz okoline BG... (cak mogujce da smo veoma blizu...) xD
cuo sam da je nasa trava prskana... cak i nekim hemijama... mogucje je da si naleteo na nesto tako... pokusaj promeniti travu... cak i kraj iz kog nabavljas... ako ne iskuliraj nedelju, dve... ako se o5 pojavi mogucje je da imas neku bolest (naravno, ne daj boze) , ako nista drugo mozda si previse popusio....

BTW kaze se joint-ima... a ne jointovima xD
 
17.02.2010
2
0
0
34
Pozdrav svima :icon_lol: E ovako imam jedno pitanje na koje bih voleo da mi odgovorite u sto vecem broju.
Da li je svakodneva konzumacija vutre(obicno jedan/dva paket hibrida/skanka na 6-9 ljudi,naravno desi se da budu i 2,3,4 kako kad) losa,to jest da li je to preterivanje i da li moze da skodi???
Moje misljenje je da ne posto na 6 ljudi dve buksne dnevno nije mnogo mada nisam bas siguran,mnogi ljudi mi kazu da preterujem :icon_lol:

Hvala unpred,pozz...
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
nepostoji niti jedan slučaj zabilježen da je vodio do ozbiljnih medicinskih komplikacija a kamoli do smrti, mnogi dugotrajni konzumenti regularno uzimaju i obavljaju svoj posao i normalno funkcioniraju....


your barking at the wrong tree....
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Moja ekipa je svojevremeno uzimala i po 10 đokaca na dan kad se imalo, i nista nikome pa ni meni, je da si cili za niti ***** al zato je bilo dobro...
 
08.02.2010
6
0
0
45
nije to puno kad pušite u grupi...ja sam sa svojima frendovima nas pet 50g u dva dana,zavisi neko može manje neko više popušit,sam ti pljugaj stari.
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Svako pretjerivanje je loše. Tako je slučaj i sa ovim. No, ima slučaja kada se netko osjeća izuzetno dobro, euforično, a neko će zaspat od jointa previše, to je najgore što se može desiti. Problem je više u tome ŠTO pušiti. I sada dolazimo i to preoblematike sa tržištem na kojem nema izbora - nego kupiš i što dobiš pušiš, bez obzira je li Sativa ili Indica ili štogod. U filmu od BBCa, po imenu Should I smoke dope, novinarka koja radi istraživanje uz stručnjake, sama na sebi, Nicky Taylor, lijepo DOKAZUJE kako pušenje isključivo sativčuga sa malim postotokom CBD-a i velikim postotokom THC-a, nije baš stalno preporučljivo - trebalo bi isporbavati nove sorte s raznim omjerima kanabinoida... A i same studije pokazuju da može biti i antipsihotik - dakle, svaka osoba koja konzumira ganju, bi trebala nači sortu koja joj najviše odgovara i koristiti, kako i kada joj najbolje paše.
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
956
1.439
163
Tako je highty ! Razmisli dobro da nisu mozda ljudi u pravu , pa te ta trava radi nesto lose ili vadi iz tebe nesto lose :) .

Mogo bi da promenis medicinu , posto sam probao tkz skunk i nije mi licilo na neki kvalitet
 
17.02.2010
2
0
0
34
Ok hvala na odgovorima mnogo mi znaci :) nije da vutra izvlaci nesto lose iz mene,da poludim ili tako nesto nego ono duvam godinu ipo dana svaki dan pa mi govore da preterujem :D
Usput sajt je najjaci,samo napred!!!
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Svako ima neku svoju meru . Ja kada ispalim vishe od 5 , jednostavno prepushim i mogu posle da ispushim josh 25 ali dzabe kada nema efekta .
A sto se tiche ovog facebook problema :) mozda si stvarno naleteo na nesto prskano ko zna chime ... pu pu pu , da kucnem u drvo .
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Baš sam jučer pričo s prijateljem kak je to čudno tak kad su neke prilike da se puno puši, ti kasniji jointi ko da nemaju efekt, nakon njih uopće ne osjećam bitnu promjenu
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Stara je tema, ali da ne otvaram novu i ja bi se priključio sa pitanjem,
Dali se još kome dešava da "prepuši" ono pušiš 10 dana za redom par komada i onda te jednostavno prestane pucat ta ista trava. Ja se i nače brzo navikavam na stvari recimo tablete za smirenje ili bolove mi djeluju nekoliko puta a onda moram da pravim pauzu da bi opet radilo. Zato sam posadio svoju. Da se riješim tableta jer mi uvjek treba jako brzo više komada.
Zato pitam jer možda je to od osobe do osobe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Stara je tema, ali da ne otvaram novu i ja bi se priključio sa pitanjem,
Dali se još kome dešava da "prepuši" ono pušiš 10 dana za redom par komada i onda te jednostavno prestane pucat ta ista trava. Ja se i nače brzo navikavam na stvari recimo tablete za smirenje ili bolove mi djeluju nekoliko puta a onda moram da pravim pauzu da bi opet radilo. Zato sam posadio svoju. Da se riješim tableta jer mi uvjek treba jako brzo više komada.
Zato pitam jer možda je to od osobe do osobe.
Navikne ti se organizam na isti nivo thc svaki dan i onda jednostavno prestaje te raditi tacnije trebas promeniti sortu, jer na svaku sortu vremenom se navikne organizam i zato se menja sorta, ne valja uvek istu pusiti, ili jednostavno napravis pauzu ako stvarno preterujes, ali ovo je sigurno da posle odredjenog vremena prestane sljaka jer svakodnevno konzumiras istu sortu.. :)
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Jeste, dobro si to zariješio. To sam i ja napisao u svom dnevniku outdoor prvi pokušaj...
da mi je žao što sam uzeo samo jednu vrstu.
Dogodine ću po manje ali raznih sorti. Sad mi treba brdo da se nadimim.
Ujutro nešto i osjetim ali posli mi je svaki isti ko da i nisam.
Moram naraviti pauzu neželim tu sad pušiti brdo svaki dan trave.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Da definitivno je to,to.
Sjećam se dok sam dimio kao klinac skoro uvjek me ubijala.
Ali se kupovala pa je bila različita.
Ovo je prvi put da imam svoju evo uskoro će i kraj harwest.
Mislio sam da se nemožeš naviknuti na travu ali eto uvjek nešto naučiš.
Djeluje ona još na mene, opusti me, da ne duljim zapalim ujutro malo me vozi, poslije samo sam normalan, ali mi ni netrebaju tablete a to je ono što sam htio. Jer sam ja pio dosta xanaxa i drugih tableta za bolove i sl.
Tako da još zadovoljava moje potrebe.
Volim "High" osjećaj ali ovaj drugi bi mi bio potrebniji za njega se bojim da i to ne nestane pa opet moram na tablete.
Ok, hvala tebi na savjetima, ja ću pokušat nešt. smislit već.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Sve ovisi o tome dali ste vutru uzgojili sami doma ili ste kupili neko albansko govance....E sad ako pusite vutru sa ulice i jos pretjerujete sa njom naravno da ce vam raditi lose . Pricate o nekim kolicinama o 20 jointeva dnevno i onda pitate od cega vam je lose ? To je kao da uporedujes nekog ko je pojeo jednu cokoladu dnevno i onog koji ih satere 20 komada dnevno pa se onda cudi sto mu je lose aahaahhaha. Trazite odgovor na pitanje dali je zdravo pusiti travu , trava nije nezdrava ali sve ovisi o nacinu konzumiranja . Pusenje bilo cega i uvlacenje toplog dima u svoja pluca to vam je valjda svima jasno da nije zdravo , dali ie rijec o tome da pusite travu ili kamilicu isti k.... E sad ako vam je stalo do zdravlja , najbolje je da sami gajite svoju vutru i nadete sortu koja vama pase , svako si moze uzgojiti 20tak grama u micro boxu za svoje potrebe , evo ja zivim sa starcima pa uspjesno odradujem vec treci mikro grow .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rolipop

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
ali mi ni netrebaju tablete
Najvaznije je da si se rijesio tih odurnih tableta koje zatupljuju covjeka i njegove osjecaje.Neznam sta da ti kazem pametno ali meni osobno je dovoljno jedna do dvije trube dnevno kada se hocu opustiti.Ima jako puno ljudi koji traze u pusenju brdo trave izlaz iz svakodnevne dosade i po meni tu nastaje problem jer trava gubi smisao.Meni nema ljepse nego kada dolazim sa posla,pojedem,otusiram se pa onda truba sa zenom ili navecer uz neki film.Ono sto ti zelim raci je da te trava treba veseliti i dati taj gust.Ja trenutno kuci imam sedam vrsta trave,od svega pomalo i znam jednu sortu pusiti i dva tjedna svakodnevno pa me uvjek dobro odradi.
Sada ces imati svoju travu pa sam siguran kako ces primjetiti razliku od ulice.Ajd budi dobro!:thumb:
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ja zapalim sad tri puta dnevno, ujutro oko podne i uveče.
Djeluje ona li nema onaj "high" osjećaj.
Uglavnom djeluje dobro na mene ne baca me u crnjake. Mogu voziti nemam nervoze, i to sve bez tableta.
Meni bi ok bila još samo jedna vrsta a nemoram imati 7.
Za promjenu nekad, ovako ću morati smanjivati pa opet.
Ali samo da nepijem tablete.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri