Previše marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.01.2010
1
0
1
37
zdravo, ovo je moj prvi post na ovome forumu.

uglavnom pušim marihuanu već gro godina i sad u zadnje vrijeme mi se događa kad se naduvam da me marihuana puca nimalo lijepo. ispred očiju vidim sve kadrirano (u slikama), srce radi nenormalno, neke djelove tjela ne osjećam... osjećaj uopće nije dobar.
išao sam na neke preglede, pa su mi ustanovili neku bolest viška hormona... pa sam mislio da nije zbog toga da me puca nenormalno više, zasada izbjegavam pušenje baš radi toga.

inače sam popušio marihuane stvarno tovar i u nekim fazama života godinama sam pušio po 15 jointova dnevno a ovo mi se događa kad baš pušim dosta, nekoliko jointova...
od jednog ili dva mi nije ništa.----------

dali je došlo vrijeme da prestanem???
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Nagli pad tlaka, okularno sniženje tlaka, vjerovatno loša sorta, dogodilo se svima jbt ga.....
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
pa to i sam mozes zakljucit iz ovoga sto si rekao.. zar ti doista trebamo mi za to?
nismo ti mi psiholoski centar da ispitujes tako sta XD
vidis i sam da ti je lose kada pusis, zasto ne bi prestao na neko vrijeme ? ili ti je THC potrebniji od kisika? :vb_kez:
 
14.01.2010
1
0
1
37
u kakva dobrodošlica!!! nema šta

volim tetrahydrocannabinol a vas nitko nesmatra "psihološkim centrom".....

samo želim vidjeti dali postoji još netko da kad zapali joint se osjeća kao da je trip pojeo!
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
joj da sori :D dobrodosao :)
rijetko kada mi se to dogodi - mozda ono, nakon par dana konstantnog pusenja.. pa mi bude lose i osjecam neki bad trip.. grozno da.
ali ako ti je svaki put tako, svakako malo prestani pa ces dalje vidit :)
jos jednom, dobrodoso i puno srece u growu!
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
15 dzointa dnevno , to je mnogo . Nekoliko dimova kvalitetne ti je dovoljno dnevno , definitivno si naleteo na neko tesko sr...

Imam drugare koji namerno ne puse dve tri nedelje pa se onda vrate .Kazu bolje osete rad kad su cistiji , pa probaj i ti ,taman da vidis sta ti telo kaze za to !
 
14.01.2010
1
0
1
37
inače nepušim ljeti!! kad svi puše ja nepušim, jebiga :) fora
ovo nije stvar gudre pošto se to događa s svakakvim travama a pogotovo s onim boljim ili jačim.
jednom sam pušio šit čaras.--- imao sam osjećaj da sam na dopu.

prvi put mi se to dogodilo jedne nedjelje kad mi je frend uletio u stan u rano jutro oko možda devet. ja sam bio vani i došao naravno pijan.... on me probudio i ja sam na cijelo to mamurno stanje zapalio njegovu jednu (koja je stvarno uvjek perverzna) i to me je dovelo do toga da sam htio izletiti iz svoje kože... prvi put mi se to tako tada dogodilo.... okrivio sam to što sam bio mamuran

poslije toga se krenulo ponavljati u blažim ili jačim oblicima svakako. kad kartamo navečer,,,,,
uglavnom nije ugodno niti malo :)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Brale dobro došao hehehe....
Evo pročitao sam ovo tvoje i njihovo sve pa da i ja kažem koju....
Ja pušim skoro 20 God hehehe nisam star da nebude zabune nego sam počeo rano pušit jbg...
Bavio sam se sportom dosta vremena isto tako pušio kao lud,imao neke probleme sa glavom ozljede i jako ozbiljne za ravnotežu motoriku itd i opet pušio cjelo vrjeme.
Ali kako sam pušio ja i moja ekipa i ima nas i danas još nekih 5 nestajemo.
Brale pakovanje rizla meni solo dnevno u prosjeku i kutija i pola druge cigara,znači sve u jointe.
To je prosjek nekih 30 join.. dnevno već nekih 10 god AKO NE I VIŠE.
Reko sam da pušim skoro 20 pa eto skontaj.
Nije se desilo da nema ili domaća od nekog ili kupi ali nema da nema u nekog.
Jest da se svi bavimo nekim čudnim poslovima i malo drugačije živimo i svi nas znaju kao takve da pušimo nenormalno ali kad pogledam prvo sebe koji je sjeban od ozljeda silni pa njih sve je pod kontrolom i sve funkcionira OK.
Ja mislim da neremeti ljude baš trava većinu ali opet zavisi tko u kakvom okruženju živi i sa kim provodi vrjeme u tebe je problem neki drugi izgleda nije moguće da je odjednom počela tako da se odraziva na tebe a prije nije i sve je bilo OK.
Jedina je mogućnost po mojoj procjeni da nije radi tih prestanaka na neke periode koje si radio ali opet sumnjam ja mislim da je to neke druge prirode problem.
Sretno svakako.....
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
pa brate moj pusis losu tj.prelosu ganju i to previse ,sada i ja trenutacno sam na nekoj koja nevalja qurca i dozivljavam te poremecaje ,kad ucestalo pusim.pa kad je ovako loša ja prestanem se klat ,nego si odredim joint na dan ili stanem dva tri dana..
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja vec dvije godine sam na Fejsbuku. U zadnje vrijeme sam primjetio da provodim previse vremena na fejsbuku i po vise sati dnevno. Poglupljujem se kvizovima i grupama i poklonima i jajetima koji se nisu izlegli i ko je bio jebena poznata licnost u proslom zivotu....svi smo bili poznati to svi znaju. Ne znam sta da radim? Da li da manje idem na fejsbuk? Osjecaj uopste nije dobar.

dali je došlo vrijeme da prestanem???
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Gledaj kvalitetniji materijal na Fejsbuku, recimo sise i guzice ... i umjerenim kolicinama svaki dan.

I vidit ces da ce taj losi osjecaj proci :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bobo Shanti

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Evo ja pauziram, ovo mi je šesti dan, više radi kriz, ali i sretan sam, znam da kad zapalim sad u subotu da će mi dim bit dovoljan za predivan high....

Budi umjeren
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
fejsbuk je jedno od najvecih sranja ikada izmisljenih i bez uvrede ali ti ljudi sta vise po fesjbuku cijeli dan su prejadni,stavljaju svoje slike tj.svoj zivot da im ga drugi komentiraju..i gledaju tude zivote i probleme po pola dana ... ja stvarno nevidim smisao...
 
14.01.2010
1
0
1
37
mi, iz facebook kompanije bi se trebali boriti protiv takvih kao što si ti. učlani se pa da vidiš kak' te zeme :p

inače avatar i ime je iz čiste provokacije.... da nebi bilo...
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Facebook je jos jedna stvar koja nas otudjuje od prirode i nas samih . Nemoj facebook-u da mi sajes link do iste kao da je to tvoj sajt ,hej
Inace , iz iskustva , ako duvanis travkice cije poreklo neznas 100% sigurno , mogu ti se desiti razne negativne pojave . To je meni jedan od glavnih
razloga zasto imam svoje vrste .

Dole facebook !
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Moze se desit da imas neki podsvjesni problem,koji tada se pojavi....meni se tako znalo desavat,znaci pocnem o najgorem mislit....al kontrolisi ti sta ce ti se desavat,ako je bed trip,okreni ga u dobar trip.....moras se "ubijedit" da je to samo trip i da ce proci.....ne znam sta da ti drugo kazem...ja sam takodje imao jedno vrijeme tako te "bed tripove" ali napravio pauze od nekih 7 dana,malo se "sabrao" u glavi i to je to,sad je ok.......

Pokusaj se loma sredit onako po pitanju tih "podsvjesnih problema" i napravi kracu pauzu i sve ce bit ok...peace man,Jah bless u

BTW ne pusim svaki dan....nekad jednom,nekad 2-3 puta,kako kad....
 
24.09.2007
6
0
0
32
i jel neko nasao ljek protiv ovih problema??? =) Ja inace isto sam poceo brijat u zadenje vreme da mi je lose od pljuge,a purnjam vec brdo godina nezz u cemu je problem...... evo upravo sam napravio pauzu vec 5 dana ne pusim pa se nadam da bi mi nakon nekog vremena moglo opet biti ljepo kad se schillam........ =))