Previsoka biljka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Pozdrav.
Ovo mi je druga tema u životu koju sam otvorio. Nisam siguran da li je na pravom mijestu i da li ima vec negdje, ali pretražio sam sve po forumu i ne mogu pronaci.
Biljka mi se nalazi vani i ja je razvlacim koliko god mogu i topiram svaki dan da ide u širi a ne u visinu zbog komšijskih očiju. To sam uspio uraditi prošle godine ali ove godine mi je biljka dosta krta i lako se lomi pri savijanju.
U nekoj temi, na nečijem dnevniku uzgajanje sam nekad zapazio sličan problem u Boxu, znaci biljka je bila previsoka i neko je objasnio postupak sta da uradi sa njom. Otprilike je išlo da se ta grana prignječi i savije koliko god treba i na tom mjestu gdje je prignječena da ide izolir traka. Nisam siguran da li tako ide ili ima neko drugo objašnjenje, ili sam ja to sve možda sanjao.
Interesuje me da li neko znao objašnjenje ili da li ima neka tema na ovo pa da me se uputi.
LP, Hvala
 

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Jeste,ali isjeci je 1 Cm onoliko koliko je visok zadnji vrh, pa da odatle krenu 2 nova koja ce biti iste te visine za 4 dana.
Ovo meni treba,kao na sllici, a siguran sam da je neko imao objasnjenje u nekom dnevniku...
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    8 KB · Pregleda: 24

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358