PREVODIOCI JAVITE SE!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
70kgShita je napisao(la):
Moj savet je da zovete canebosanca da vam prevede jer sam na vikipediji citao njegove tekstove na tekstove na engleskom....po 2 strane cele,momak je super sa engleskim...peace


Haha , je li ovo ozbiljno ili ... moji tekstovi na vikpediji(Wikipediji) , nikad ništa nisam stavio na Wiki ovo mora da je neka provala . Istina je da sam dobar s engleskim samo ovo prvi put čujem da sam nešto stavio na Wikipediju.

Ko zna možda je i istina samo se ja ne sjećam jer sam možda bio pijan ko Smuk i Salaso
skupa .:icon_lol:
Daj link 70kgShita .
 

LLC

13.04.2007
25
0
0
36
nije da se hvalim svijim srednjoškolskim znanjem iz engleskog ali jel.......:costumed-smiley-027mogu probat ak ste vi voljni meni ukazati to povjerenje i tu čast da prevedem neki text...hehe srpski baš i ne znam heh:bananallama:
 

LLC

13.04.2007
25
0
0
36
ajd ko je na taj link otišao i koga ta tema zanima za prevođenje de nek javi koji link od onih dolje ponuđenih treba prevest jer su meni svu sočni heh,ajd nek neko javi pa da se bacim na posao......da probam nešt napravit ako uopće uspijem.heh:bis:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Alo ekipa, ako treba prevodit, ja san na raspolaganju. Ovako i onako kad tipkan miša mi se engleski i naš, koliko peglan po englishu ;)
 

LLC

13.04.2007
25
0
0
36
ma bila sam i ja na tom linku ali kad pogledaš malo bolje dolje pišu linkovi za neke druge stranice plavom bojom otiskane i tu je mala masa texta pa me to buni šta treba prevest?:eek:hno: :icon_mad: jer ako je samo onaj direktan link što si mi dao onda (u što ne vjerujem jer je prejednostavno)onda ono nemaš beda al čini mi se prelagano.nema nikakakvih caka pozz
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
brate to prejednostavno prevedi
'vlada SADa posreduje marihuana kao lijek - ja sam george macmahuna'
evo to ti je radni naslov hehe
samo taj dio prevedi i malo o tome tipu pa ćemo baciti na l.org
:icon_lol:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
pa trebaju nam i informacije i prijevod,
kažeš baviš se ovim 30 godina, hm, aj dobro,
trebaju nam one informacije koje ćeš vidit da ih ovdje nema
dakle to su one više znanstvene informacije koje su nam ili pobjegle iz medija ili nisu objavljene
ako ti se prevodi evo ti link o odgovornoj upotrebi. to bi bilo dobro prevesti,
s obzirom da se već 30 godian (možda ti se omanio broj na taastaturi) baviš ovime možda imaš i neku ideju (respekt:)
http://www.norml.org/index.cfm?Group_ID=3417
welcome na brod:sun2:
 
24.04.2007
8
0
0
61
kanehbosem je napisao(la):
pa trebaju nam i informacije i prijevod,
kažeš baviš se ovim 30 godina, hm, aj dobro,
trebaju nam one informacije koje ćeš vidit da ih ovdje nema
dakle to su one više znanstvene informacije koje su nam ili pobjegle iz medija ili nisu objavljene
ako ti se prevodi evo ti link o odgovornoj upotrebi. to bi bilo dobro prevesti,
s obzirom da se već 30 godian (možda ti se omanio broj na taastaturi) baviš ovime možda imaš i neku ideju (respekt:)
http://www.norml.org/index.cfm?Group_ID=3417
welcome na brod:sun2:
Nisam pogreshio pri kucanju, nego sam mnogo mator. Recimo evo jedna moja ideja za brzu dekriminalizaciju koja datira negde iz 1989. i zbog koje sam na zalost zavrshio u CZ-u. Recimo da se u jednoj noci u BGD-u na svaki znak zabranjenog parkiranja okachi po recimo unca vutre (naravno, lisce, muzjaci i sve ono shto se u proizvodnji tretira kao "waste") i da se anonimnim pozivom na svim medijima objavi da je od tog trenutka vutra dekriminalizovana i da se ko zeli moze posluziti na najblizem znaku zabranjenog parkiranja. Naravno konsekvence posle toga bi bile da svako ko padne sa manje od jedne unce moze da se vadi pred murijom da je to nashao jer su objavili preko radija, TV-a isl. Naravno, za to bi trebalo organizovati sve uzgajivache da uredno prikupljaju i zrtvuju "Waste" za opshte dobro. Ja sam tada prikupio oko 20 kila ("pao" sam sa 10), a vi mladji, ako ste zainteresovani izvolte. Lichno poznajem neke ljude iz Dama koji duvaju samo isolator i sve ostalo, pa chak i vrhunske hedove tretiraju kao "Waste"
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
nakon što kazne posjedovanje onda
još moraju naplatiti i kaznu za zaustavljanje pred znakom pred kojim je zaustavljanje zabranjeno LOL

dosta dobra ideja.
ona zapravo govori koliko ovakvi zakoni opterećuju pravosuđe.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
http://img250.imageshack.us/img250/6781/70kgshitainjegovaporukayb5.gif

Evo još malo šuplje na račun 70 kg shita , da je barem isolator ;)

Lik prvo kaže da je canebosanac tj . ja samo s jednim `n` jak prevoditelj i da ga preporučuje radi njegovih tekstova na Wikipediji i onda kad ja pitam kad sam to ja slao tekstove na Wikipediju on kaže ---> vidi link ovaj gore .
Kao nije mislio na mene nego na kanehbosema dečko je stvarno djetinjast .
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
dr.brainstorm je napisao(la):
Nisam pogreshio pri kucanju, nego sam mnogo mator. Recimo evo jedna moja ideja za brzu dekriminalizaciju koja datira negde iz 1989. i zbog koje sam na zalost zavrshio u CZ-u. Recimo da se u jednoj noci u BGD-u na svaki znak zabranjenog parkiranja okachi po recimo unca vutre (naravno, lisce, muzjaci i sve ono shto se u proizvodnji tretira kao "waste") i da se anonimnim pozivom na svim medijima objavi da je od tog trenutka vutra dekriminalizovana i da se ko zeli moze posluziti na najblizem znaku zabranjenog parkiranja. Naravno konsekvence posle toga bi bile da svako ko padne sa manje od jedne unce moze da se vadi pred murijom da je to nashao jer su objavili preko radija, TV-a isl. Naravno, za to bi trebalo organizovati sve uzgajivache da uredno prikupljaju i zrtvuju "Waste" za opshte dobro. Ja sam tada prikupio oko 20 kila ("pao" sam sa 10), a vi mladji, ako ste zainteresovani izvolte. Lichno poznajem neke ljude iz Dama koji duvaju samo isolator i sve ostalo, pa chak i vrhunske hedove tretiraju kao "Waste"

Jaka je ideja samo pitanje kako bi završilo na ovim prostorima tako nešto . Barem u mome gradu manji je doduše i selendra u biti ... s pravne strane to bi bilo sve OK da mi ne živimo u idiotskim prostorima gdje je se pitaju idioti i zakon samo napisan na papiru a sprovodi se ono što odgovara idiotiama na vlasti . Sve ove tzv . države bivše Jugoslavije su potpisnice nekih UN zakona , i zakona o ljudskim pravima ali jebiga to niko ne poštuje . Kad bi bilo države i da poštuje te zakone ja bih prvi otišao i tražio svoje pravo uzgajam i koristim kanabis u npr . religiozne svrhe ili barem u medicinske , što je u Americi npr. moguće mada ne po federalnim zakonima . Tek sam neki dan skontao nakon Bullshita! od Penn i Tellera o čemu se radi kad je bila priča oonih 30 pacijenata u koje je spadao i onaj McMahon ili kako se već zove lik ,smetno sam, u glavno mbio je taj experiment i prekinut 1992 iz političkih razloga tj. idioti su skužili da više love mogu pravit ako ostave stvar ilegalnu i znao sam ja koja je razlika između federalnih i ostalih zakona , samo .
A šta ima da ti pričam sam eto kažeš kako je završio tvoj pokušaj u tvorza. Ovo je jebiga balkan i dalje će ostat .

Vidili ste šta se desilo onim pederima 2001 , nije da branim pedere, samo kad pođete na skup ponesite gas maske i ostalo naoružanje .