Prezbunasta biljka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.01.2020
6
6
3
31
20200315_141944.jpg
Odradio sam jedan FIM i otiso van grada na 2 dana imao sam obaveze. Ovo me docekalo kad sam se vratio. Stara je 28 dana. I sad nzm sta da joj radim. Ne zna se odakle koj list viri gde je grana gde je sta kao dzungla je. I vertikalni rast joj se mega usporio. Lepo sam fim odradio, nisam je topovao. Ima li neko neki savet? Box nije mnogo sirok, kao sto se vidi, ali je visok 2m. Hteo sam neko lisce da odsecem da napravim mesta ali nemoguce je ne znam gde da pocnem xD nisam neki bas pocetnik a nisam ni mnogo iskusan, Ali nikad mi ovolko nije pustila od jednog FIM. Dobila je oko 6-8 novih "main" grana a ne 3-4 kao sto sam ocekivao
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ne kuzim bas u čemu je problem i potreba za otvaranjem teme, no "prežbunastu" možeš riješiti tako da udaljiš svjetlo pošto visine očito imaš i možda produžiš period mraka(nisi naveo na kojem je režimu),, ako želiš da se malo izduži ako na to misliš.
 
11.01.2020
6
6
3
31
na 18/6 je, svetlo je na 35cm od biljke, da, zelim da se izduzi malo da mogu da je prebacim u flower, ali kazem vrh biljke ne raste uopste samo grane sa strane, prave zbun. Zadrzava mi se vlaga i preklapaju se listovi. Nisam iskusan u seckanju listova ne znam koje bi smeo a koje ne da isecem. Sto se tice nove teme, ne znma kako drugacije da postavim pitanje. Kao sto vidis nisam na forumu ne znam koliko dugo, razumem da mozda neko vec imao slican problem ali nisam naiso na takav na prvoj stranici, a da listam ceo forum i arhivu neku tamo mrzi me. Ako je problem ja se izvinjavam i mozete obrisati thread.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
https://www.vutra.org/threads/ako-i...žete-pitati-iskusnije-članove-za-pomoć.11083/ pa nisi trebao daleko tražit bas ali ok.. nemaš problema,netko bi volio da ima takve "probleme". Listovi što se preklapaju ...nemoj ih kidat ako nisi siguran u ono što radiš, više lisne mase,veća vlaga u vegetaciji,a to je poželjno...35cm udaljenosti?opet ne znam koja je snaga svjetla ni koja vrsta rasvjete, pretpostavljam da je riječ o ledu ,bilo kako bilo Udalji na 50cm i promatraj desetak dana ,trebalo bi doć na svoje.
Sretno
 
11.01.2020
6
6
3
31
200W LED je u pitanju.

Edit: Poenta price je da nemam trenutno neku opasnu opremu za grow, uzo sam cisto da isprobam LED posto nikad nisam. I iskreno nisam bio spreman na ovako dobre rezultate, ovo je trebao da bude neki grow cisto nesto sitno, test. Pa zato ne znam sad sta da radim, pa trazim neke ideje. Pitacu na taj link sto si okacio.
 
Poslednja izmena: