Priča iz bajke:+40%thc = G13 i ekipa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ne stvarno ajde da ne ulazimo u jednu od miliardu G-13 rasprava ali ja sam cuo da ova genetika postoji samo u muskom obliku (zenski je odumreo) a ti muski samo kao klonovi i pelud im koriste za daljnje krizanje s drugim sortama dakle ne postoji cisto seme G-13 ili klon zenski, dakle ?? jos 1 od 1000 teorija ili : D ?

-BtW samo da kazem sto se mene tice bolji su mi se pokazali free genetics koje daje alien nego sorte koje sam gledao i do 50 eura za 10 sjemenki..

smoke ja mislim da je ovo scam sto se tice 1000 eura za sjemenke. scamaju bogate... to ce vidjet neka britney ili eminem i narucit ce si.... mi ziher necemo > : D
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
doomer je napisao(la):
to ce vidjet neka britney ili eminem i narucit ce si.... mi ziher necemo > : D

si siguran?hehe

a neznam sa tom free genetics...pogledaj si clipove na grennhouse.nl sta radi arijan...
te biljke su perfektne,ne samo growerski ,nego genetski.....to su ogromni listovi i prekrasni 5-7 prsti..a nikakve 3-2-1 ili nesh cudno...bas su prirodne i ako su F1 hybridi...
dobro sjeme radi dobar paradajs...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Smokemashine HR je napisao(la):
ne...mama i tata su mi kupili....ja sam ti mamin sin:)
lol
pa što ti tata kupuje kada si mamin sin

ne vrijedi ni jedna sjemenka te pare
marketing fora da lupe budale po dzepu
đe je to bilo do sada ? čuvano u tajnosti ?
kada mi spomenu g13 odmah se sjetim
kirby usisivača i njihivih prednosti
jer zašto kupiti običan za 100€
kada možeš kirby za 4500€
i kao čovjek snifaš prašinu
(imaš i far da vidiš prašinu)

saće još neki klinac da se primi i čeka 500 za box i 1000 evropljana za sjeme
prije bi kupio čaroban pasulj,raste više u visinu
 

KaraJack

Aktivan Član
Smokemashine HR je napisao(la):
si siguran?hehe

a neznam sa tom free genetics...pogledaj si clipove na grennhouse.nl sta radi arijan...
te biljke su perfektne,ne samo growerski ,nego genetski.....to su ogromni listovi i prekrasni 5-7 prsti..a nikakve 3-2-1 ili nesh cudno...bas su prirodne i ako su F1 hybridi...
dobro sjeme radi dobar paradajs...


Da da gavo, rekoh ti ja da je Arija show maker !!!

Canađani nemaju limit a sijeme je genetsko pre dobro, prema izjavam imaju sorte koje mogu slobodno da rasto do 10mj. Jedan njihov plant na super okolnostima za outdoor daju cca 1kg pa ti vidi dali su njihovi sijemenke vrijedne.

Btw. sve uzgajivačke kuče oficialno govore da istražuju u drugim zemljama kako rastu biljke na različitim okolnostima. Koliko sam ih skužio najbolje zemlje za uzgoj su španjolska,Canada,Thailand,China...

Rado bih ču da bi htijeli područije balakana testirati ali šta ćeš kad kod nas su drugi politički uvijeti !!!
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
[quote
a neznam sa tom free genetics...pogledaj si clipove na grennhouse.nl sta radi arijan...
te biljke su perfektne,ne samo growerski ,nego genetski.....to su ogromni listovi i prekrasni 5-7 prsti..a nikakve 3-2-1 ili nesh cudno...bas su prirodne i ako su F1 hybridi...
dobro sjeme radi dobar paradajs...[/quote]


rado bi ti potkrjepio ovo što ću ti reći s nekim linkom al nemogu sad naći , kad nađem pošaljem.
puno se ljudi tuži na arjana i greenhouse da im genetika više nije nikakva da je kvaliteta trave rapidno opala u zadnjih godinu-dvije i da ljudi lokalni smokeri izbjegavaju njihove shopove (dobro oni deru lovu na turistima i žive zahvaljujući staroj slavi i odličnom marketingu). al zato ljudi masu hvale Dumpkring (kažu na tom forumu da je to trenutno br.1 što se tiče trave u Amsterdamu)!
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
[quote
Btw. sve uzgajivačke kuče oficialno govore da istražuju u drugim zemljama kako rastu biljke na različitim okolnostima. Koliko sam ih skužio najbolje zemlje za uzgoj su španjolska,Canada,Thailand,China...

Rado bih ču da bi htijeli područije balakana testirati ali šta ćeš kad kod nas su drugi politički uvijeti !!![/quote]

nebi baš reko da je to do političkih uvjeta pa u Kini postoje javna smaknuća dilera.
možda sam te i krivo protumačio al uglavnom politike prema ilegalnim supstancama na Balkanu su daleko "liberalnije"(ako se uopće mogu tako izrazit, može se reći i blaže) od onih u ,recimo Kini , Bliskom istoku i slično.
 

KaraJack

Aktivan Član
[/quote]

nebi baš reko da je to do političkih uvjeta pa u Kini postoje javna smaknuća dilera.
možda sam te i krivo protumačio al uglavnom politike prema ilegalnim supstancama na Balkanu su daleko "liberalnije"(ako se uopće mogu tako izrazit, može se reći i blaže) od onih u ,recimo Kini , Bliskom istoku i slično.[/QUOTE]

Ništa novo, dokazalo se od kada je Neville i Shantibaba napustili Green house da ide sve nizbrdo, prema naj novijim informacijama za Arijana trenutačno radi Ferm. Seeds Buddha Seeds !!!

Koliko su oni uspiješni u tome da srede genetiku šta je ostalo od masakra kad je Shantibaba otišao :)