Priča o Durban Poison i njena dva klona!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Pozdrav gospodi i gospama!
dnevnik otvaram jer biti aktivan član,prijatelj pače ovog dijela svemira bez da podjelim s vama događanja u vrtu, i nije neka fora, fali čavrljanja!
Durbanicama se zabavljam, velikom koja je sad započela cvatnju ( noč je, nema fotki ) i klonovima (dan je, ima fotki) koji su od danas u vega boksu, medij zemlja, reciklirana, teglice za sada male a kasnije ču ih u 3Litros presaditi. Pratim Opina uputstva (tema o mami i klonima) i Adrijeva iskustva pa nadam se uspjehu. ( do sada mi nije uspjevalo kloniranje) Moguče su promjene u dnevniku jer od 4h ujutro do sadašnjeg trenutka promjenili su se planovi tri puta, Vega boks ostaje nešto bučniji pa zato radi po danu a tome je doprinjela i dnevna temperatura 20-21 C dok je nocna oko 18 C pa bi trebalo dogrijavati što umanjuje ekonomičnost i tako to a mogu ih gledati tokom cijelog dana. Grijanja ipak ima, 25w žaruljica upaljena dok panel radi vjerujem bit če dosta (više struje od toga nedam za škatulju 60x45x60) ima i pasiva upuh preko cijevi od centralnog, pa nismo u Africi, jel. Uz grijanje na koje me podsjetio Wajnejon osobno prolazeči prerijom u lovu na bizone, 28C bi bila optimala za LED rasvjetu, bonus je IR zračenje, što če reči zagrijavanje materije pa onda zraka pa time optimalnu temp skidamo sa 28C na 25C, vidjet čemo u praksi kako to ide.
dakle, žaruljica i bakelitno grlo, slika 1.) P1011108.JPG ne svijetli niti grije jer nema još kabla, prekidača, utikača.
slika 2.) P1011106.JPG Katarina, odozgo, pasivno hlađenje zimi
slika 3.) P1011104.JPG kloni, ( e jesam ih usliko, tako naime stoje u boksu )
slika 4.) P1011105.JPG kloni pod staklenim i pvc zvonom, Toby I i II
Za vlagu sam nabavio mist i hidrostat ali nisam još na čistom s vodenom parom i ledicama, staklo je u projektu ali onda trebam još jedan vent za hlađenje panela odozdo između panela i stakla. Do daljnjeg je ovako.
Ma ja volim kad one meni iz sjemena krenu a imam dvije sjemenke, Super Silver Haze, Zamnesia i Humbolt, Blue Dream tako da gužva bi mogla na kraju ispasti. Različitost u piksama kao i inače na kraju više zadovoljstva donosi.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Haz svima uljepša dan!
Hvala frend, spike nikad dosta a nešto se i zapamti. Opet me modernizirali, sad imam kantu i ekran i tipkovnicu,miša. Zvučnike nemam, doči če več neki. Moram opet sinove lovit da mi fotke opiče, stalno nešto drugačije, tabletom sam znao sam a ovo mi je novo.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Kolega sretnoooo u novim avanturama! Svida mi se ovo sa klonovima skroz, e jos vidi sa stipom kakav je ono reflektor sa led trakama imam dojam da nam to fali u cjeloj prici! Nego sve 5 al di si onog klona zapiknul u bocu od jogurta covjece pa kak bus to presadil:watch::respect::thumb:.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Hvala na lajkovima i dobrim željama!
@h0nda zemče japansko kako kurbla? Hirohita mi optika te dobro služi, bit če nikon?:cool:
Da jesam li vidio Stipin panel??? Več je izvještaj u Mitsubišijevom labu, špijanje japanaca u dijaspori pa onda ostale tako nam kodeks nalaže.
Nema podataka, k je 5000-6500 ali čiju je traku izabrao, drajver, kolko para? :whato:: Ali sferno,pod različitim kutevima pada svijetlo, dobit če katanu od cara, đepni nožič sigurno:thumb:
Jogurt flanjka, dobro pitanje, ta mi jedino prolazi kroz otvor staklenke a visinom daje mjesta za dugu peteljku, nadam se da to pridonosi veličini korjena kasnije. Kad se zakorjeni, sila i skalpel, grlo če vjerojatno ostati kao obgrlica.
Mjerenja temperature za vrijeme i nakon 16h dana, 23,6 C panel odozgo, 23,4 livig rum. pasiva na panelu. Radi ispuh (sunon 24w, na laganom, 3 od 10, njega se ne čuje ali rezonanca zbog preuskog prostora za izo cijev kvari tišinu) i mješalica zraka 12w isto na laganini, bez dogrijavanja žaruljicom, to ču danas upaliti. noč sam prespavao pa nočnu odokativno 19 C
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Hvala šumski, nadam se delikatesnoj mami u cvijetnom boksu, (malo sam poskidao lišča da cvijetovima oslobodim put do svijetla pa sad izgleda ko očerupana kokoš, nije raspoložena za foto sejšan, za koji dan )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perikle

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Taj med...ako je orginal je odlican i napravljen u odlicnim uvijetima i isto tako zdravim biljkama.Nemoj ga podcijeniti;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Haz, lepoglava tako ne izgleda, bio sam unutra,poslovno i u cijelom krugu vidio samo jednog zatvorenika, muk čovječe,užasan. Stražar je samo komentirao da čovjek nesmije napraviti ništa u životu što bi ga dovelo tamo, preskupo plačena pravda.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Frend grijesis ako isto mislimo.Znaci taj med koji ti imas je napravljen u Bitosevlje tj. mjesto u Lepoglavi gdje se pravi i vrca med u 60 kosnica.nema to veze sa kaznionicom.Samo sto zatvorenici rade taj med.Ja sam vidio preradu tog meda i njegovu kvalitetu..
lepoglava tako ne izgleda,
Slazem se.Ali na slici i nije Lepoglava nego kuca iz Bitosevlja gdje se vrca med;)A to je sve u Lepoglavi.
bio sam unutra,poslovno i u cijelom krugu vidio samo jednog zatvorenika,
To je drugi par price..:)
@1310
Imas kucu za odmor koja je na slici i kucu gdje zatvorenici rade med..udaljenost 200 m zracne linije..
fotografija 1.JPG photo-000367-20140928-170629.jpg
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Svašta čovjek tu na forumu nauči, fotkam sljedeči put selfija kad budem tamo, u kučici za odmor.:cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Hehe, kokoš se opernatila ! :banana_rasta:
Pojavili se oni rovači lista, to mi je jedina gmad s kojom sam se susretao a riješim problem prskanjem duhanom, odozgo ,odozdo i po zemlji (mrlje na listovima su od prskanja otopinom)
Palo je drugo zaljevanje od kad je presadjena, 4L u 15L, Hesi , SV i Root, 4ml TNT, 12ml Bloom, Zyme i žličicu melase. Ostavim mjesta za Litru vode ako se sutradan pokaže da joj je prejaka klopa. U prvom je bio i Boost u kombinaciji. Vodu prozračim 15min i polako poljevam daleko od stabljike. Zadovoljan sam kako se prilagodila na recikliranu zemlju. Mrežu prvi puta koristim, kombiniram sa lst treningom, dobrim se pokazuje. Konačno mi i vent za mješanje zraka radi s pozitivnim učinkom, bez njega temp je oko 22 a s njime dignem do 26 preko dana, STC termostat radi, njegovu sondu držim preko dana u krošnji tako da vent stalno radi a noču spustim sondu na pod, grijanje se pali na 18C i grije do 20C.Odgoda paljenja šljaka. Lampa je visoko na 50cm, dualka. Našao sam i rješenje za cvatnu žarulju, ta je jača i pravila je probleme kurenjem, na polovici cvatnje ču ju instalirati i maknem reflektor, padnu luxi na pola :zvizd:
P1011118.JPG P1011119.JPG P1011123.JPG P1011120.JPG P1011125.JPG P1011124.JPG P1011131.JPG

Danas je Žićbo! Sretan! kom slavi.
Prigodno pikiranje pada, obje ču turiti u majčicu zemlju, D vitaminiziranu :)
6 kapi raspoređeno po površini pa natopljeno odstajalom vodom s Atami Rootom i sad ubacim sjemenku, 1cm duboko.
P1011132.JPG P1011140.JPG
Obavljeno!