Prica se da ce biti legalizovano u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.09.2011
9
0
0
30
E ovako: Cuo sam price da razmatraju o legalizaciji u Srbiji, takodje da je trenutno dozvoljeno da na ulici da imas 2gr kod sebe (za licnu upotrebu) i da ce u avgustu (koj je vec prosao) biti legalizovano da se moze pusiti na ulici...

Ovo je magazin u kome je to pisalo ali nazalost ja nisam uspeo da se docepam njega
http://www.nin.co.rs/pages/issue.php?id=61557
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ovo za Hrvatsku mi je totalno cudno i prva rijec jer mi ne napredujemo nego unazadujemo sve dok je Jaca ne vlasti. Ona ima svoju brnjicu na glavi i ne vidi ni lijevo ni desno....
 
09.06.2011
19
0
0
46
kako da ne , za 2g kazna 12000din(120€)+6000(60€) troškovi sudjenja(minimalna kazna) ako nisi pre osudjivan za posedovanje.
 
03.09.2011
9
0
0
30
Pa upravo su svi moji snovi unisteni :eek:hno: Mada ja idalje mislim da ima nade jer ako idemo u Evropu to ce (koliko ja mislim) biti zahtev i takodje mislim da 2gr ima smisla jer je to sasvim dovoljna kolicina dobrog herba za high stanje a (da zamislimo da je ovaj zakon na sceni) ljudi bi onda mogli da odu iznova i iznova do kuce da uzmu po jos 2gr...
 
26.04.2009
53
6
8
41
IIIII nebi bilo sretnijeg od mene (oma bi se preselio u srbiju),nazalost jako tesko,jos uvek su velike kazne za vujuuu....Jaca je smece,neradi nista po pitanju vutre(znate ono nije jos momenat....mozda kad Vecina E-ski zemalja legalizuje... al...).... mozda onaj narkooooman Ceda J. nesto odradi u srbiji al tesko,(Dzindjica bi kremirali al, nisu smeli,posmrko bi ga Ceda...) navucen je na hemiju(opste poznata cinjenica)....tako da nam ostaje da se borimo za prava nase biljke u svakom pogledu ... nadam se uspehu bar za nasu decu(cisto da se zna ISTINA)...do tada cuvajte se i neverujte nikome.... VOLIM vas SVE ... POZDRAV !!! PS.neveruj samom sebi !!!
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Mozemo se borit kolko hocemo necemo nista postic.pogle ove silne strajkove i prosvjede zbog cijena,placa,opcenito stanja u hrv.nista se ne postize.i onda da bi mi nes uspjeli jer trava je ipak droga,trtara,bjelo,ex,to je sve isto njima.a nasa ministrica vlade je tolko protiv toga zato jer je njen sin(neznam jer jos) pusi travu i klosar je.evo prva ruka da se tako izrazim.
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Bilo bi lijepo da bude legalna uporaba proizvoda od marihuane u Srbiji , ja bih prvi bio gore kao turista . Dok ova naša koza samo pred izbore provlaći temu legalizacije pa onda zbog (psovka , njih više u nizu ) crkve povuće iz glasovanja u saboru .
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Postoji preporuka Svetske organizacije da se legalizuje , gde oni priznaju da je rat protiv droga izgubljen !

E sad ,da li ce nase vlade to prihvatiti i da li im odgovara je drugo pitanje :)
 
03.09.2011
9
0
0
30
Ma Ceda jes narkoman al nesto ga ne cujem da se javlja... Cuo sam i ja da su priznali poraz u ratu protiv droga i mislim da kad bi mi (srbi,hrvati i svi ostali (sto vise to bolje)) napravimo strajk udruzen da bi mogli da bar njima stavimo do znanja da bi bilo veoma pametno i korisno legalizovati marihuanu. To bi sve bilo veoma korisno iako ne primetimo promene tako brzo samo postoji problem kako organizovati pravi i ozbiljan strajk... Ako se ikad desi strajk ja idem u prvi red da se borim za svoja prava koja su (***** im materina svima) uskratili!:ridinghorse:
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Kad UN ukloni cannabis iz "Opium Act" (njime se ograničava promet opijumom, a vutra je ubačena 5 do 12 zbog egipatske delegacije) od 1961. onda će cijeli svijet moći legalizirati tj. sve zemlje UNa. Do tad se možemo nadati eventualnoj dekriminalizaciji. Inače, nizozemska je odbila opium act tako da kod njih to funkcionira. Ako je istina da je svijet priznao da je rat protiv droga izgubljen, može se očekivati promjena povelje "Opium Act".

Da se malo našalim, pitao Nemanja Vidić srpskog premijera hoće li dekriminalizirati travu, a ovaj mu odgovori:"Pa, Nemanja, vidiću!" :D
 

GreenPower3

Banned
Banovan
17.09.2011
0
0
0
45
ako bog..da..
-BORN TO BE GREEN-Kod nas u hrvatskoj smo skoro ostali danas bez jace i šeksa..jer se bina skoro srušila na njih u ARENI ZAGREB..ahhaha
sekach-sorry za sliku nisam niti vidio niti znao..
 

tomas

Aktivan Član
05.12.2010
65
20
0
45
Zahvaljujem na repu...Dobro je da se kreće i ovaj broj NIN je lijep primjer. Šteta što nije spomenut forum.
 
08.09.2010
28
1
3
37
Ma mi balkanci imamo takav mentalitet. Ajd medju nama omladinom i pokojim old-school-om se moze pricati o marihuani, ali sa starijim ljudima-to je TABU TEMA, makar ovamo gde ja zivim. Politicari neke stvari jednostavno nemogu da shvate, kao sto je u ovom slucaju marihuana. Ni sami nisu svesni koliko bi mogli povecati drzavni budzet kada bi legalizovali i stavili u zakonik da samo da se samo jedna drzavna, nazovimo je, firma, moze baviti proizvidnjom i prodajom marihuane. Samim tim bi i cena opala za nekih 500%. Bilo bi u pocetku buna i ustanaka od raznih organizacija i starijih ljudi sto se legalizovalo, kao na fazon: "Nisu nam isplacene plate jos od januara, a oni legalizovali marihuanu" ; "Drzava u teskim go**ima, a oni legalizovali vutru" ; "Penzije i plate male, a oni legalizovali" i sl. Pa Holandija ima najmanji procenat korisnika teskih droga u evropi, a verujem i u svetu. U jednim novinama sam citao ispovest ljudi koji su na teskim drogama i kazu "Da je marihuana bila legalizovana, nebih sigurno presao u "teskase"." A da nespominjem jos i medicinske razloge za koje svi verovatno znate...Sve u svemu, poznavajuci nas i nas vrh vlasti, tesko da ce to stupiti na snagu....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: VutropuhacSrbija

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ima taj NIN a da nije na cirilici? Mene, Hrvata, nisu ucili cirilicu u skoli, a rado bih ga procitao.