Price, iskustva i slicno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2005
7
0
0
Ja imo samo close encounter...

Bili smo u parku, zasjeli na klupice, izvadili iz torbe par pivi, rizle i nes malo vutre i to sve pobacali po klupici. Bio mrkli mrak, pa ono, posvijetlit cemo mobitelom. I tako on svijetli a ja razmatam panj, jos mu serem kao, daj tu svjetli kam okolo, i mi se zapricali a ja jos drzim razmotan A4 format papira u rukama. Nijedan od nas nije skuzio da neko ide prema nama. i tak se mi svadamo na klupici kad ono, on umukne ja skuzim lika koji dolazi prema nama. ne reagiram odma dok lik nije doso na metar, dva od nas. smrzo sam se kad sam mu na ramenu vidio onaj prisivak "policija"! srce mi stalo. brijo sam da cemo past ko kruske! kad ono, lik se prosece pokraj nas, nit nas ne pogleda, a mi u soku jos sjedimo tak minutu i buljimo za njim. pokupili se isti cas iz parka. kad smo to pricali niko nam nije vjerovo :(

dan danas nisam vise iso zapalit u taj park :)))
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Close encounter.

2 joxa mi ostala u gacama kuci i zaboravio ih ponijeti, u zadnji tren sam ih se sjetio i brze odletio doma da ih pokupim, jelte neko ih je mogao vidjeti.
:sun2:
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Ok, pazi ovo...

Idem ja pocetkom drugog do slovacke i vucem sa sobom 2 tripa 5g dima i 3g hasha preko granice. Tripovi u kutiji od cda a dim i hash u foliji u samponu za kosu.

Hrv granica, laća... nista ne pregledavaju... Mađ granica, upadne mi carinik, prica hrv tečno.
Pita me di idem zasto i sta nosim sa sobom... Znate mene, ja kuliram ko u partiji pokera.

Pocne mi kopat Đarma po torbi i nađe staklenku Tommy majoneze (zamolila me rodbina da ponesem tamo jer tog nema za kupit). Pita on mene jel domaća? Ja rekoh ne i objasnim zasto nosim... On me pogleda ispod oka i nasmije se... Nastavi kopat po torbi i nadje jos jednu staklenku majoneze. Sapne liku koji mi je gledao putovnicu nest na mađarskom, ovaj ode.
Ja zbunjen... al na povrsini kuliram. Vidis prodje 2min dolazi tip s vučjakom pocne kopat po torbi a ker zario njušku i pufta.
Ja se usro... al na povrsini kuliram. Njuska pas, po samponu za kosu, njuska po cdovima, sve iznjusko. A ja sam cekam kad ce zacvilit/zalajat/skocit i ugrist me za jaja... sve se svodi na isto.

Al ker mutavi, NISTA.
E kak sam bio hepi, kad sam stigo i udario po skrivenom stashu, bilo je x10 sladje:lock:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
@pamp
ja bi se malo usro zbog đukca, a nisam mislio da su đarme tak zajebane
sva sreća pa je dobro prošlo jelda lega;)

a šta da su nešto našli?
kak bi bilo dobro da kao organizacija možemo reagirati žalbama na svako padanje sa manjim količinama, jebiga treba para za to sve....a i čini mi se da još nisu stvoreni uvjeti za te akcije

evo jedna ohrabrujuča. u jednoj večeri prije par tjedana na jednog lika su predstavnici reda i zakona (krimovci i plavci) naletili četiri puta. i svaki put su ga pustili i rekli ajd se sakrij nemoj po ulici s tim. našli su mu samo vutricu.neznam da li bi bilo tako i s dopom.
kako god,bar da je više takvih.
pretjerana sreća .
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
E a zamislite da u jednoj sobi gajite gandzu a drugu i jedinu sobu na tom spratu ste izdali trojici pandura na desetak dana! EJ to su bila cimanja, ali njima nista nije bilo sumljivo niti sto se pali klima,niti ventilator sto se cuje ,cak ni bucno paljenje lampi preko sklopke nije u njima probudilo nikakvu sumnju. Uglavnom nista nisu provalili,ali sama cinjenica da su spavali u sobi pored plantazice zvuci komicno.
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
evo da i ja ovo ispricam makar nije bas za pohvalu....

ukratko jedne veceri prije nekih godinu dana bilo mso vani ja i jos 3 frenda...jeda od njih koj je onako malo stariji lik(puno stariji od nas) imao je 50 g. za pusit kod sebe...i meni je bio rodjendan i on meni kao ajde evo zamotaj pljugu...i izvadio je za 3-4 pljuge....uglavnom brdo je izvadio....i odmah mi je rekao da ne zamotam sve naravno nego da si uzmem za pljugu-dvije kao to mi je za rodjendan....uglavnom ostalo je da smotam postenu petardu....

poceo ja sa poslom i onako dok sam mrvio ili vadio sjemenke sta ja znam neko me onako slucajno gurnuo(bili smo svi pijani(ne jako)) i ja sve prosuo...a jebiga sjedio sam na kamenu pa sam pokupio koliko sam mogao i nastavio posao....nije proslo ni 5 min evo ja sam napravo neki nagli pokret i opet sve prosuo...onda sam promjenio mjesto. stavio sam to na neki zid i radio svoje...dosao frend i pricamo nesto i kako ga je netko zvao on se okrene i sa jaknom sve prospe....ja sam vec popizdio....oper sam skipi sve sto je bilo jos u vrhovima a ovo smrvljeno nisam ni pokusao jer je bilo po zemlji i po svemu....taj moj frend doda jos trave jer je od svega toga sto je bilo za jednu postenu raketu ostalo za neki light pljugu...nastavio ja mrviti i to sve a u medjuvremenu je poceo malo puhat vjetar, i naravno kako nisam pazio na sekundu-dvije zapuhao malo jace i opet se sve prosulo....ja sam vec bio spreman rec da necu vise motat jer sam bio vec izvan sebe koliko je trave baceno....i kao ajde da nastavim kad se vec desilo 100 puta veljda nece i 101...nastavim ja s tom jebenom ganjom i odjednom evo panduri( bas su dosli u pravi cas )...inace zivm u jednom selu i pandura ne da nema nikad nego dodju svake prijestupne i evo ih bas na tu vecer....badnjak na bozic....i evo izlazi neki mladi plavac mi ga drkamo jer se ful isfuravao kao on je nesto ovo ono....debil...i nakon toga kad su otisli i sve napokon sam zamotao i to je ispala neka light pljuga....(nisam prico nevazne stvari kao- prolio me dok sam motao jedan od njih crnim vinom pa sam bio sav od vina, jedan od njih je skupljao sjemenke cjelo vrijeme i skupio ih je ful brdo onda je dosao ovaj drugi i sve to bacio, pa je ovaj razbio nasred ulice neki kriglu a mi usred centra i takve slicne gluposti)

ne zelim da se ovo nikome desi a i tesko da ce se desiti...haha pis