Prihrana biljki

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.10.2016
2
0
1
41
Bravo stari fala :thumb: Nego vidim tamo u tvom dnevniku da si ti neloše poveća tu dozu i naknadno dodava orgatrex, bactrex, tabletu još jednu, a i još neke druge stvari pa ću probat na sljedećem growu.

Samo da još dodam da sam na automatima, te koristim auto-pot koji po meni u kombinaciji sa bio-tabsom dosta smanjiva zajebacniju oko gnjojenja, tablica, doziranja i ostaloga. Jedino nakon tog početnog miksanja i 5 tjedna kad se mora dodat orgatrex, poslije je sve na tebi koliko ćeš i da li ćeš doadavat nešto ekstra gnjojiva. Ako sam negdi zabrlja slobodno me ispravi ;)
 
10.01.2017
10
4
3
26
Svi kazu ne previse , na koliko treba da se zaliva i dodaje prihrana biljci?
Jel moze prihrana na dve nedelje ili?
A zalivanje svaki 2-3 dan ( voda u zavisnosti od saksije )
Video sam neki post gde je covek stavio da zaliva tek kada se zemlja odvoji malo od ruba saksije.
Morao sam ovde da pitam , crko mi je komp a nemam opciji search na telefonu. Zivi bili biljke velike pirasle :D
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
jel probo netko zdnjih mjesec dana samo sa vodom i melasom, bez ikakvih dodataka???

malo sam dve skurio, jednu uspio spasiti...
e sad ova skurena je nekako krenula dalje ali su jako listovi dobili, pofrkani, nekako si mislim jel pametnije da do kraja idem samo s melasom ili da ubodem još koju blagu dozu plantele....
skurio sam ih 3strukom dozom, 2 najmanje biljke nisu dobro odreagirale...:fuck::razvaljen::
 
22.02.2017
2
0
1
33
Moze savjet, prvi grow(autoAmnesia i Northern), kupila sam gnojivo u kozuma i zemlju takoder :/ ,neinformiranost jebiga, sad su vec krenile u fazu cvjetanje i listovi ne izgledaju bas najbolje..99% posto da je do pha vode i zemlje ali sad jednostavno nemam za metar, jucer sam uzela hesi coco da vratim malo zivota, cile su jadne i male.. ako ko ima kakav savjet,pls
 

Prilozi

  • IMAG1256.jpg
    IMAG1256.jpg
    204 KB · Pregleda: 51
  • IMAG1257.jpg
    IMAG1257.jpg
    237,5 KB · Pregleda: 55
  • IMAG1258.jpg
    IMAG1258.jpg
    282,4 KB · Pregleda: 57
  • IMAG1259.jpg
    IMAG1259.jpg
    198,6 KB · Pregleda: 48

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
verovatno ph, ali tebi fali i svetla pored hrane.
jel probo netko zdnjih mjesec dana samo sa vodom i melasom, bez ikakvih dodataka???
otprilike tri nedelje pred berbu prestanem sa prihranom, znaci ostaje jos dva do tri puta, sa tim da zadnje zalivanje odradim sa medom, nekako mi ubija onaj miris sena kasnije, ili sam to utripovao nemam pojma, kao da da neki smek :D
 
21.10.2016
31
107
33
28
Pozz vutroljupci..
Imam pitanjce za svoj prvi grow..nabavio sam bio bizz try pack sa root juice,alg-a-mic i top bloom..dali se itko susreo s ovim paketom i kak se pokazalo..po mojoj procjeni mi fali samo bio bloom..dali da gnojim svako zalijevanje ili..svaki savjet je dobro dosao..
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.666
11.902
358
Socotra Island
eelslap.com
Gomila ljudi na forumu koristi biobizz, odlična su gnojiva, potraži u tražilici pa čitaj iskustva ako te interesuje, ja lično sam najviše koristio biobloom i super je.
A feeding schedule imaš na njihovom sajtu
evo izvol'te
Screen-Shot-2014-02-10-at-9.31.09-AM.png
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ako imas kvalitetnu zemlju u vege fazi stavljaj svako zaljevanje Root Juice i ne korigiraj PH jer ne treba.
Tjedan dana prije prebacivanja na 12/12 pocni stavljati i Grow. Mozes stavljati svako zalijevanje gnojivo. Nihova tablica je okej, ali prati sta ti kazu biljke pa mozes tome prilagoditi prihranu.
Za vege ti treba RootJuice i Acti Vera (aminokiseline i protiv stresa biljke). U cvjetanju Bloom, Top Max (plus Grow i Activera).
Ako imas love uzmi si i BioHeaven, pa ga mozes pocet trpat kad prebacis na cvjetanje.
U 2-3 tjednu cvjetanja ces vjerojatno morati pojacati dusik(Grow) na 2-3 ml na litru ako primjetis da ti biljke krenu lagano zutiti, al sve ovisi o strainu koji uzgajas. Mislim da mozes Alg A Mic umjesto Activere.
 
Poslednja izmena:
21.10.2016
31
107
33
28
Ako imas kvalitetnu zemlju u vege fazi stavljaj svako zaljevanje Root Juice i ne korigiraj PH jer ne treba.
Tjedan dana prije prebacivanja na 12/12 pocni stavljati i Grow. Mozes stavljati svako zalijevanje gnojivo. Nihova tablica je okej, ali prati sta ti kazu biljke pa mozes tome prilagoditi prihranu.
Za vege ti treba RootJuice i Acti Vera (aminokiseline i protiv stresa biljke). U cvjetanju Bloom, Top Max (plus Grow i Activera).
Ako imas love uzmi si i BioHeaven, pa ga mozes pocet trpat kad prebacis na cvjetanje.
U 2-3 tjednu cvjetanja ces vjerojatno morati pojacati dusik(Grow) na 2-3 ml na litru ako primjetis da ti biljke krenu lagano zutiti, al sve ovisi o strainu koji uzgajas. Mislim da mozes Alg A Mic umjesto Activere.

Tnx dud na savjetu, a slicno sam i sam mislio uradit. Najvise me zanimalo da li mogu svako zalijevanje gnojit,a izgleda da mogu.. sadit cu Blue Mystic i htio je drzat 3-4 tjedna u vege uz toping i lst,a koristit root juice i alg a mic. Kad okrenem na 12-12 nastavit sa alg a mic-om i kupit bio bloom pa dodat i njega uz top max. I nadat se cudu :gled: . Zanima me jos dali bio bizz korigira ph vode ko npr hesi? Jedva cekam poceti vec ucim o ovom hobiu podosta..
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Kod BioBizza mikroorganizmi u zemlji (u kombinaciji sa gnijivom) na organskoj bazi korigiraju PH. Vodu (iz pipe) kojom zalijevas ostavi da odstoji oko pola sata (moze i duze nece biti problema), ubaci gnojivo i zalijevaj.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Pozdrav! moze pomoc? imam GHE tripack gnojiva, i onu njihovu tablicu sa rasporedom hranjenja, nego buni me slijedece... da li ovo gore lijevo: ml/10l znaci mililitara na 10l vode ili se to 10l odnosi na litrazu zemlje u posudi? CHART-FLORADUO-TERRA-OK.jpg
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Da li je za ispiranje soli, i ostataka gnojiva dovoljno ispirati samo sa vodom? Ili trebam kupiti florakleen za ispiranje, posto imam GHE gnojiva? Bolje receno da li se isplati kupiti to ili cista voda to radi jednako dobro? tableau-de-culture-ghe-flora-flora-duo-terra.jpg
 
Poslednja izmena:

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
jel probo netko zdnjih mjesec dana samo sa vodom i melasom, bez ikakvih dodataka???

malo sam dve skurio, jednu uspio spasiti...
e sad ova skurena je nekako krenula dalje ali su jako listovi dobili, pofrkani, nekako si mislim jel pametnije da do kraja idem samo s melasom ili da ubodem još koju blagu dozu plantele....
skurio sam ih 3strukom dozom, 2 najmanje biljke nisu dobro odreagirale...:fuck::razvaljen::
melasom?
ček, jel mislimo na sirup/šećer ?
Čitao sam na forumu strain hunters od greenhouse da to par ljudi rade, čak i da med koriste umjesto melase.. ali nisam vidio neke značajne rezultate u njihovim dnevnicima..
I jedino što nahraniš tako, je plijesan u zemlji, i koliko ja znam, biljke ne mogu uzimati šećer preko korijena, nit im je to potrebno..
Tako da ne vidim logike to radit.. ako griješim, ispravi me..