Prihrana biljki

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Usted Kief

Aktivan Član
28.11.2018
156
407
63
Ovako ljudi, prikupljam zadnje komade opreme za prvu sjetvu, planiram posaditi automate u 20-25l Florahum zemlje. Nažalost, čini mi se da neće ostati novaca za Hesi, morat ću se zadovoljiti Plantellom. Tri pitanja: 1) Mogu li koristit Slavol za korijen sa Plantellom? 2) Ako da, koji mi Slavol treba, od nekoliko dostupnih vrsta? 3) Mogu li koristiti mikorizu?

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
1.787
4.067
188
1) Mogu li koristit Slavol za korijen sa Plantellom? 2) Ako da, koji mi Slavol treba, od nekoliko dostupnih vrsta? 3) Mogu li koristiti mikorizu?
slavol mozes koristiti tokom celog grova 5a689f8aacbe5_03586.jpg evo ovaj,on ide 10ml na litar vode a ako radis out moze i vise da stavis slobodno,odlican preparat i koristim ga u svakom grovu obavezno,jeftin je i pristupacan a radi odlicno posao.

13.03.2019
18
27
13
19
Nema potrebe da citiraš bez razloga. Nisi mi odgovorio za pakovanje, niti si napisao jel outdoor ili u saksijama grow, niti koliko si tog golubljeg stavljao, niti znamo da li si regular seme stavljao ili automate...sa tako malo informacija teško ćeš od bilo koga ovde dobiti pametniji odgovor. Sve u svemu granule kasnije deluju za razliku od ostalih tečnih đubriva, oprezno, možeš lako otrovati biljke azotom, ja bih iskreno zaobišao za sada to mada ne bih nikada ni eksperimentisao sa nepoznatim "humusom" iz šume. A doziranje, pa te granule su zajebane nisu za kanabis baš baš zbog jake koncentracije, tu otprilike ide 200,300 gr. po aru zemlje za ostale voćke :) lupam, ali otpilike tako nešto
Napolje su posadjene u zemlji stavio sam na 5o l zemlje 2 lopate golubljeg izmeta a semenke su obicne narucene iz greenn house...king kush..