Prihrana biljki

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Smatram da je nepotrebno raditi flush na prelazu vegetacija - cvijetanje, čak je možda i kontraproduktivno jer se ispere N a potreban je u stretchu za zdrave grane i lišće. Čak znam dat dozu vege gnojiva i dan-dva nakon prebačaja na 12/12 (ako je vrijeme za zalijevanje), jer biljka naglo krene vuć iz zemlje, naglo se razvija tih nekoliko dana...
Nebi nikome preporučio flush između vege i cvjetanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: razman and Mo1

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Pravi ..dobar flush se radi na pola cvjetanja !
Ostavi se dan duze bez vode nego inace ,i druga polovica cvjetanja krece sa full dozom..Ja obicno sa full dozama nastavim do kraja, i ako je izvedivo napravim jos jedan flush na kraju.
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
čak je možda i kontraproduktivno jer se ispere N a potreban je u stretchu za zdrave grane i lišće.
tako nekako, posto koristim plantele do polovine cvetanja, a kako im je procenat npk slican, ne zamaram se sa pola doze p. cvet pocetkom cvata, nego odmah puna doza.
posle dodajem i pk, i u toj kombinaciji mi se hesi pokazao boljim od an.
o outu pricam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.473
163
Thiaoouba Prophecy
Sta je bolje guanokalong puder ili guanokanlong complete organics da mijesam sa zemljom ili oboje
Da li je dobro i konjsko dubrivo ubacit i pomjest s zemljom indoor je upitanju?
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.473
163
Thiaoouba Prophecy
  • Namjeravam bio tabs gnjoivo uzet eh sad jel bolje sa ili bez bio PK 5-8 razlika?
Da li uzet i guanokalong extract za okus ili nema potrebe bio tabs odradi sve ?

I da li radi posao onaj boom boom spray da li ga koristiti?

@hazeri
 

waynejohn

no hablo led
Poznanik Foruma
01.07.2016
423
1.103
143
Preporučam guanokalong prah odmah na početku sa tabsima umiješati u zemlju ili guanokalong black u granulama...extract je samo čaj od praha koji si možeš i doma sam napravit
Boom boom sam tek 3 puta prskao ali ima nešto u njemu, isplati se, vidi se da je baš boom boom
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.473
163
Thiaoouba Prophecy
@waynejohn @hazeri
Znaci u zemlju pomjesam guanokanlong complete
Boom boom prskat kad presadim
Jednom u vegi jednom i kad pokazu pistile u prvom i drugom tjednu i tjt


Za zemlju jos ne znam
A bio PK 7-8?

Posto se mycrotrex mjesa upocetku sa Zemljom da li moze nekad da se pomjesa u 1l vode i da se da biljci npr u outdooru nakon 2mj vege ili jednom mjesecno ovo radit imali smisla ako su velike rupe tipa 200/300l ?
 

waynejohn

no hablo led
Poznanik Foruma
01.07.2016
423
1.103
143
Ne Complete Organics, samo prah sa fosforom...za sve ostalo imaš paletu biotabs
U outdooru već imaš i mycotrex i bactrex u zemlji, imaš biotabs guerilla tablete za outdoor, slične običnim tabsima samo s manje bakterija
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Mislim da bi trebalo bit ok npk je dobar možda malo puno n al nebi trebalo smetat za cvat
Ja još nisam čuo da ke netko koristio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Veverica1234

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.491
143
37
Pozdrav ljudi. Imam pitanje u vezi bio biz djubriva. E ovako jel se grow daje kroz ceo ciklus i vege i cvetanje. Ako neko to korsti bio bih zahvalan za info. I da li on moze da se daje i folijarno? Imam tablicu ali to je sa njihovom zemljom allmix i lightmix. Ja koristim pot h e kontam da je to u ravni otprilike sa ovom njihovom lightmix. Bitno mi je samo ovo za grow?