Prijava policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.06.2010
4
0
0
33
Pozdrav društvo,

žao mi je da moj prvi post na ovom forumu mora bit vezan uz policiju, al jebiga, takvo je stanje :eek:hno:

dakle, imam 20 god, starci su nedavno otkrili da povremeno konzumiram travu, isprva nije bila nekakva panika no sad su mi priprijetili da će me prijaviti policiji ako nađu samo jednu vrećicu u kući.

Fala Vam roditelji što ćete me uvalit u sranje :icon_mad:

Moje su brige sljedeće. Što policija poduzima u vezi osobe koja se prijavi? Počnu prisluškivat mobitel? Prate te? Svaki put kad te zaustave na cesti izvuku te iz auta i prepipaju te ti daju lizalicu? Piše li mi se šta u dosje? Može li to nekako doći do faksa pa da imam i tamo problema?

Toliko pitanja, ne znam koje me više brine :icon_mad:
Možda najviše ovo sa lizalicom, znam da se THC može vidjet sa lizalicom iduća 3-4 dana, a kazne su enormne za jednog studenta bez prihoda :eek:hno:

Pomagajte, pogotovo oni koji su imali ista ili slična iskustva, dajte mi savjet što da radim! Nebi se htio odreći marihuane, djeluje tako opuštajuće i zadovoljavajuće na mene.


Inače, pratim ovaj forum već duže vremena, strašno puno sam naučio preko njega. Samo nastavite tako dalje!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Starci su ti zabrinuti i zato tako reagiraju.Pokušaj im objasnit,a najbolji je način da im isprintaš tekstove koje nije teško naći i ima ih i na ovom forumu dosta.Teška je to misija,prošao sam to :) Ne žele shvatit...Vidim da si student,pa ako su ti rezultati na faksu dobri,neka ti i to bude argument.
Sretno,pozdrav!
 
15.06.2010
4
0
0
33
ma pričao sam već sa njima, poslao im hrpu tekstova šta sam pronašao tu na forumu, starog sam umirio al stara je problem.

javno ću je se odreći ako napravi što je naumila. uopće ne zna u kakva će me sranja uvalit, misli da je tako najbolje za mene... gluposti.
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Ne brini, roditelj ti je to nije neki poznanik. Sve što pričaju pričaju jer se brinu za tebe i tvoje zdravlje i tvoj život. Ne razumeju te jer oni to verovatno nisu konzumirali nikada niti su upućeni u to koliko treba. Ja se ne bih brinuo da će te odrukati matora, ali bih se ipak potrudio da sakrijem od nje sve što nije poželjno da zna. Recimo moji matori ne znaju da ja pušim ni pljuge. Ne bi bio problem da saznaju, ali nekako mi se ne ruši ta njihova pozitivna slika o meni. Čak i ako bi me uhvatili da sam pušio vutru, ne bi mi bilo prijatno, ali ne bi ni bilo toliko opasno siguran sam, jer sam ubeđen da su i oni bar probali istu, ako ne i konzumirali u svojoj mladosti. Ipak, kao što rekoh, roditelji su to, oni te vole i ne žele ti loše, ali svakako je najbolje da što manje znaju. ;)
 
16.04.2010
42
5
0
35
Sumnjam da će te uistinu prijaviti policiji, vjerojatno te samo straše. A pošto su takvi najbolje je što manje znanju kao što ti je kolega Nikolica rekao. :thumb:
Kako su te uopće skontali da konzumiraš?
 
15.06.2010
4
0
0
33
netko im se pohvalio da im je vidio sina kako puši :eek:hno:

to je tako bilo navlačenje 2-3 mjeseca, nisam ništa govorio i onda mi je prošli mjesec u veš mašini oprala vrećicu koja mi je ostala u džepu od hlača. Što je najbolje to je bila vrećica sa duhanom. Jebiga, onda sam morao priznati da pušim tu i tamo, ona će nositi tu vrećicu na analizu, pizde materine, i ako nađe još bilokakvu vrećicu u kući ide prijava policiji i sranja. :eek:hno:

kaj je najgore, nije njoj bed to napravit, uopće ne sumnjam da to nebu napravila. Ako već i nije.

hvala ti majko ako slučajno čitaš ovo :icon_mad:
 

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Ljudi ako imate takve roditelje bjezite od njih. Moja keva nikako ne moze shvatit ali sa ocem ja lijepo i otvoreno. Ja svima govorim o konoplji kao ljekovitoj biljci. Boli me sta misle, ja znam da govorim istinu.

Sa kevom vise ne zivim ali i sa ocem ne mogu uvjek biti na istom nivou. Ali vazno je da se rjesite takvih roditelja i odete od njih jer takvi ljudi crpe zivot iz vas. Jednostavno druzite se sa pozitivnim i otvorenim ljudima
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
Trebo si bit oprezniji, ali mislim da ti je vec ona nasla prije, tj. kopala po sobi, a da to nisi ni znao, i onda izmislila da te neko vidio, da bas, tak i moja stara zna napravit ono kad dodem pripit iz vana, pa kaze da su me vidjeli, jer misli ko fol da se niceg ne sjecam!
 
15.06.2010
4
0
0
33
ma nikad doma ništa nisam imao, sve vani.

jebiga, nisam im htio priuštit da mi nađu vrećicu (i to duhana!!!!!!) ali što je tu je.

Ima li tko kakav savjet u vezi mog pitanja iz prvog posta?
Što će mi se dogodit kad me prijavi policiji?
 
13.06.2010
25
3
0
32
imaš 20 godina i ideš na faks i tebe zbog takve gluposti puca paranoja koda si pao sa par kila vutre a ne sa vrećicom duhana i to doma....moja preporuka ti je da ako si dobar sa starim da ga nagovoriš da skulira ženu,što se tiće tih lizalica to je jako skupo ministarstvo sigurno ne baca lovu na to.....uglavnom da ti odgovorim otprilike na pitanje;ako ti dođe doma rija i ako ti nađu nekaj reci da to koristiš ponekad jer padneš u neku depresiju zbog nečeg izmisli neš,dobiti ćeš par mjeseci uvjetne,i nekaj sitno će ti biti u dosjeu...i poslat će te na razgovore kod psihića.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Preporučam da joj objasniš da ne namjeravaš prestati i da ako te prijavi da če te duboko povrijediti i da izdati, te da iz toga neće ništa dobro izać. Također obrazovat pokušat malo, činjenica nikad na odmet.
 
20.05.2010
8
0
1
28
Jednostavno pokazi staroj kako je to dobro pa ce odustat od svega.... ;) Salu na stranu... Svi ovi prijedlozi su dobri, pokusaj svaki, ako neide onda se jos raspitaj ili probaj sam skontat sta bi bilo najbolje, ti ipak poznas najbolje svoje starce pa valjda znas na sta "padaju" najlakse.... :/ :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ako ti ikad netko od roditelja ubaci test, to će kao prvo biti radi njih, ne vjerujem da će te prijavljivati policji, pa nitko nebi htio da njihov sin ili kčer budu evidentirani kao "narkomani" (što je danas jako tužna izjava)

kao drugo, mobitel ti nemogu prisluškivati dok ti ne ubace "bug" u telefon, tako da za to nebih brinuo...

probaj im objasnit nekako, baš kao što netko kaže, ti najbolje znaš kaj im treba reć i na što padaju!
skini neke dokumentarce, pokaži im to, daj im do znanja.... istinu...

kao treće: roditelji ti se brinu, kao prvo jer je to "VREČICA DROGE" riječima laika... ti kupuješ od nekog dilera "drogu", taj diler će ti upropastiti život, družiš se sa krivim ljudima,.. kužiš, oni to tako gledaju, i to je sasvim normalna stvar...jednostavno se brinu za tebe... jednostavno, da je moguće, najbolje bi bilo da imaš svoj grow doma i da ne kupuješ od nikoga, ali do toga treba doći, ako ne planiraš to skrivati...
 
06.06.2010
43
1
0
37
PAzi kompa.Imam osječaj da si jako vezan za roditelje.To ti nije neki oslonac u životu....Vremena se mijenjaju ,a naši roditelji su zapeli u stroju novca i obmane.Ne dopusti da i u tvom slučaju ispadne tako.Moja preporuka je da se odseliš u slučaju da te prijave policiji jer će tako stradati cijela tvoja porodica a ne samo ti,jer kad jednom počne sranje s murijom,nikad kraja glupostima od strane unoformiranih tijela.Nađi posao,uzgajaj si ganju i živi u miru i svijesnosti.Nemoj dilat i pušit po kvartu i to je to.Sretno.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
kod mene su nasli da uzgajam prvo tako prijetnje ko tebi ,onda jedan dan tatatica pijan hodao po naselju i derao se da sadim travu. na kraju sam pocupo sve al samo jer mi je majka svaki boziji dan kad me vidi plac i u zatvor ces ovo ono bas se raspadala bila.