Prijedlog no. 2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Boraveći na ovom forumu,primjetio sam da se teme UNUTARNJE UZGAJANJE,VANJSKO UZGAJANJE I DNEVNIK UZGOJA u dosta slucajeva poklapaju,znaci ako otvoris bilo koju od ovih naci ces takozvani dnevnik uzgoja,a druga stvar i ona bitnija je ta da ako se moze da se uvede neko pravilo kod dnevnika uzgoja da kad netko otvara novu temu da bar napise sortu,unutarnje ili vanjsko a ne MOJ PRVI GROW jer takvih tema ako odes na search ima mali milijun,neki bi htjeli znati koju sortu uzgajaju a da ne moraju otvarati svaku temu.hvala.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Regular joe je napisao(la):
Boraveći na ovom forumu,primjetio sam da se teme UNUTARNJE UZGAJANJE,VANJSKO UZGAJANJE I DNEVNIK UZGOJA u dosta slucajeva poklapaju,znaci ako otvoris bilo koju od ovih naci ces takozvani dnevnik uzgoja,a druga stvar i ona bitnija je ta da ako se moze da se uvede neko pravilo kod dnevnika uzgoja da kad netko otvara novu temu da bar napise sortu,unutarnje ili vanjsko a ne MOJ PRVI GROW jer takvih tema ako odes na search ima mali milijun,neki bi htjeli znati koju sortu uzgajaju a da ne moraju otvarati svaku temu.hvala.

https://www.vutra.org/topic/1230-uputstvo-za-upotrebu/

Pre nego sto otvorite temu smislite neko ime koje ce ukratko opisati vas grow. Na primer: 250w scrog by Ozren, 10x18w - jedna biljka, 400w SOG...

Teme koje nemaju veze sa dokumentovanjem celog growa, koje su tipa: "Upomoc zuto mi na listovima ili "gde da kupim HPS" cu sa zadovoljstvom obrisati :vb_whip:
E kad bi svi pročitali uputstvo, onda nebi bilo milijun "moj prvi grow" tema :) Možda da je Inq još mod nebi bilo tako, pošto bi on sa zadovoljstvom brisao, al eto mi lijenčine to ne radimo ;)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Potpuno te podrzavam sto si pisao . Imam primedbu, stanje je drukcije od pisanja. Ako sam kontao Regular Joe je mislio,
da se moze bolje uredit dnevnike,

zavrseni dnevniki / to bi mogli da urede moderatori ako bi se nasla volja /

i nezavrsene dnevnike sto bi se promenili naslovi sa pitanjem clana.

Za dnevnik uzgoja bi se morali dolociti tacna pravila igre.

Osvetlenje / led, hps, cfl i slicno i jakost u watima /
Trening / toping, lst, scrog.../
Seme / vrsta i kratica proizvodaca, domacica /
Na kraju autor teme / opra, mazar.../

250w hps, toping i lst, Blue mammoth BF by Big Name

Tako nekako.
Ako ima neko bolju ideju nek kaze.
Treba oko toga, da se uvede vise reda. To je moj predlog :cool44:
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Ma najvise me zivcira kad odem na DNEVNIK UZGOJA a ono tamo 100000000 tema sa naslovom MOJ PRVI GROW(i takvi slicni naslovi),i onda se od njih svih nadje jedan(hvala Bogu pametan) pa u naslovu teme napise npr. WHITE WIDOW FIRST OUTDOOR,da je bar vise takvih naslova kao ovaj potonji,odnosno kad bi bar vise njih pisalo kako treba,ja znam da su vjerovatno uzbudjeni zbog prvog growa al daj bar napisi naslov teme kako Bog zapovjeda,neda mi se otvarati bas svaku temu(a vjerujem ni drugima) da bi vidio sta osoba uzgaja i kako.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Glede rada moderatora, mentora moram kazat je sve 5. Ekipa koja uredzuje i odrzava ovaj sajt nemam nikakvih zamerki.

Ovo o cemu gore pisemo su mali minusi, koji sa malo volje se mogu srediti.

To bi bilo fino i digli bi kvalitet ovog sajta za rezinu vise. :thumb:
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Ma znam,vidi se da se trude,i tu nisam htjeo skreniti pozornost na moderatore nego jednostavno na one koje otvaraju teme u dnevniku uzgoja da malo razmisle o naslovu teme jer vi tako svima olaksali.a i vjerujem da je moderatorima pun k.... Ispravljati tudja sranja.