Prijedlog

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Seedsman iGrow Mills Nutrients

Chan Chan

Chasing dreams
01.11.2015
867
2.722
163
Hladni sever
Uvesti clanarinu za nove forumase, kad budu cenili svoj novac, cenice i ljude koji ovde nesebicno pomazu
Peace

P.S ako moze neki smajli za uzivaoce ulja :D:D:D

Poslednja izmena:
09.05.2015
266
158
43
Bilo je vec price...neznam kak se to moze izvesti iz IT kuta gledanja, netko je spomenuo zasto to ne bi trebalo napraviti...ali ono brate ovi padobranci, indijanci nazvali su ih i specijalci koji se danas logiraju i onda odmah bum nova tema sa nevjerojatno banalnom stvari i tako svakodnevno iz dana u dan pa prebacivanje tih tema na smeče. Mislim da bi bilo stvarno dobro staviti neku aktivnost u broju postova prije nego mozes otvoriti novu temu. Jer realno nema teme gdje se ne moze postaviti glupo pitanje koje misle pitati.

02.04.2015
59
63
18
Ili staviti vremensko ograničenje (ako je to moguće) npr. 1 sat nakon stvaranja profila da ne može pokretati temu kako bi se onaj tko je napravio profil i ima namjeru otvoriti temu za banalno pitanje ohladio od tog pitanja i bio primoran potražiti pravu temu i eventualno odgovor na pitanje u toj temi..

Sviđa im se: Brrrrrr
31.10.2016
96
186
33
39
Samarkand
Dosta vremena sam proveo iscitavajuci dnevnike i mislim da je to najbolji nacin za stogod nauciti. Ali, dosta praznina ima u dnevnicima. Ustvari sam dosta vremena buljio u ekran bezveze listajuci.
Jel bi se moglo nekako to procistiti?
Ne znam, nesto kao da kad se dnevnik prebaci u zavrsene onaj tko je otvorio dnevnik moze u prvi post zakaciti spoiler, ili vec sto, u kojem bi bili samo updateovi i odgovori koje smatra bitnim za sam grow.
Ne znam koliko je izvedivo, a mozda ima i bolji nacin

hazeri

Mycorrhizal Hyphae-coco coir
Prijatelj Foruma
25.01.2016
5.582
20.934
1.058
Bilbao,Bizkaia,San frantzisko kalea 13
Slazem se sa tobom.Ima neki vodic kako bi se trebao voditi dnevnik i podaci koji bi bili pozeljni u odredenim fazama rasta.Da se svi drze toga puno preglednije bi bilo.Npr....kad se radi update pa pise se valjda koji je dan biljkama,temp,gnojenje....Tada bi trazio samo update i ucio;):thumb:Ali...kao i puno stvari u zivotu....neide:)