Prijedlog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Ako ovo vec postoji neka se obrise,kako cesto u zadnje vrijeme boravim na stranici vutre nesto sam primjetio,e sad,kad otvorim neku temu,i ta tema ima 10000 strana,uvijek otvori prvu stranu,e jel nebi bilo lose kad bi bio mali prozircic gdje ti upises broj strane,stisnes enter i onda te baci na npr. 56 str,govorim o mobile forumu(ili ja to ne mogu skontati pa neznam)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aolaudarky2370

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
tako je C.

2ynhy4y.jpg
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
Kako sam ja skontao on nece na zadnji post.On hoce,da ako tema ima NPR. 15 stranica,da ukuca broj stranice NPR. 9.
I ja sam to primjetio i fkt nervira.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
kada odeš na stranicu 'šta se sluša' npr...imaš opciju da dođeš na stranicu 69 npr ili na 420,ako želiš...e sada,đe se to nalazi,hehe...zaboravio sam :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
VenloNL je napisao(la):
kada odeš na stranicu 'šta se sluša' npr...imaš opciju da dođeš na stranicu 69 npr ili na 420,ako želiš...e sada,đe se to nalazi,hehe...zaboravio sam :spliff:
Ti samo na sex (69) i vutru (420) mislis. :)

Regular joe je napisao(la):
Ma ja govorim za mobile verziju.
Imas opciju "puna verzija" koja ce ti prikazati stranicu u punom formatu,kao i na PC-u.
Mislim da je Creative dao odgovor na tvoje pitanje.
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
SoStoned je napisao(la):
Ti samo na sex (69) i vutru (420) mislis. :)

Imas opciju "puna verzija" koja ce ti prikazati stranicu u punom formatu,kao i na PC-u.
Mislim da je Creative dao odgovor na tvoje pitanje.
Pa da sam htjeo pc verziju isao bi na komp i nebi otvarao ovu temu,znaci dao sam prijedlog za mobile verziju,to nebi bilo lose.
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Jasno da ti je isto ako odes na pc verziju,al ja pricam o verziji za mobitele,ja da na mobu odem na pc verziju mogao bi prebacivati stranice na koje ja hocu al je daleko nepreglednje ici na pc verziju preko mobitela,zato postoji mobilna verzija da ti olaksa net preko moba,a ja kazem da nedostaje mobilnoj verziji prebacivanje stranica.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
ne kontam bas najbolje al dobro, nije da me i previse zanima...probaj skinit taptalk aplikaciju za forume, to ti isto nije lose, preglednije je...ako mislis za ovaj forum preko moba
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Ajd ovako,otvoris neku temu,a ta tema ima 56 stranica,i sad bi htjeo otici na 26 stranicu da ne moras ici redom od prve,htjeo bi preskociti 25 stranica,e to nedostaje mobilnoj aplikaciji,znaci neki prozircic gdje upises br stranice gdje bi te odma prebacio na tu stranicu koju zelis.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
jedino da probas otici na desktop verziju i nadi u postavkama browsera (ja recimo koristim opera mini) prijelom teksta i to ukljuci i bit ce ti preglednije... a moram se slozit da mobile verzija i nije nesto.. neki nemaju high tech smartphoneove, a nekad pozele otici na vutra.org pa to i ne izgleda bas najbolje hehe poz
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Druge teme za predlaganje su zaključane, pa da predložim ovdje, u ovoj staroj temi :)
Zašto se ne otključa ova tema ??
https://www.vutra.org/threads/treniranje-kanabisa-scrog-sog-fim-lst-hst-by-data-sid.6664/
Ovdje ima još dosta prostora da se što šta (po)kaže . Lijepo bi bilo da se ova tema otvori za komentare, pitanja, nova iskustva, nove autentične fotke, itd itd. Dosta je tutorijala i vodiča na forumu, i svaki je otključan, osim ovoga. Ne vidim razlog da tako ostane, posebno kada se uzme u obzir da se radi o vrlo vrloo bitnoj temi, koja obrađuje jednu od značajnijih problematika sa kojom se svaki grower srijeće. Samo Predlog, no zatezanje :)