Prijedlozi za slijedeću nagradnu igru - SomaSeeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Da. Ta tema je bila. I to ne jednom nego dva put. Skupili smo tutoriala podosta. Imali smo tada situaciju da nije bas bilo jednostavno sudjelovati u nagradnoj. Ovdje bi isli u smjeru da je sudjelovanje u nagradnoj pristupacnije. Jednostavnije koliko ide.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and kiseonik

Somaseeds

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
15.02.2022
70
601
83
There are some old seed packs inside of seeds that we don't have anymore. Some very special strains. But we will also give away a few pack of New York City Diesel. We have a fresh batch of those seeds. Let's go :)

Unutar te vrece su neke sjemenke i pakovanja koja nemamo vise u ponudi niti ce biti. Neki stvarno posebni stranovi. Osim spomenutih sjemenki, svakom dobitniku cemo ubaciti i pakovanje New York City Diesel. Imamo svjezu turu sjemenki! IDEMOOOO! :)
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
Mogao bi i dnevnik biti nagradna igra,a glasanje se može podijelit na par tema: urednost,organiziranost,dobre ideje,največa biljka,najljepša biljka,itd. Stavi se datum od cca 1.7-10.7 se prijavi jedna ili dvije biljke i od početka,složit nagrade i glasanje na 2,3 dijela. Seedeling faza, vegetacija i cvat. Oprema se ne gleda,jer nemamo svi iste uvjete,ali urednost,organizacija i sl. bi se stavljalo na glasanje ,a sami kandidati bi se sami prijavljivali na određene teme ili na sve. To ovisi o uvjetima!
Ovo vas par razradite na chatu,tako da su barem 2 glasanja ili 3 i tako je zanimljivo i novim growerima,poučno(nagrade bi bile manje,ali više glasanja!
To je samo meni palo na pamet,jer sjedim na dvorištu:) bolje nego cigla:)
Tko ima Somine sjemenke,to bi bilo još jedno glasanje,gdje se mogu prijavit,samo kandidati koji su započeli dnevnik sa Sominom genetikom!
Nadam se,da shvačate što želim reći. Uglavnom,bilo bi više kategorija/tema i bilo bi zabavno pratit i sudjelovat!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Odlicna! :D I tko nezna, mozda zna da nezna. Nego, da li je tada bila neka uputa kako snimiti nesto? Sve mi se cini da ce se tako nesto morati pripremiti uz nagradnu igru. Znaci tipa korak po korak ili barem priblizno, kako snimiti sebe, pa namontirati na neku glazbu jel. Ide mi misao dalje. Dobra ideja. Sad da cujemo ostale sta misle.
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.288
9.626
256
Uh, meni se i ovo sa nalepnicama sviđa (tipa Soma na raznim lokacijama), ali ovo sa pesmom mi zvuči super :)
Danas već nije problem to usnimiti i na telefon, možda čak i video + pesma vezano za Somu/Vutru, na raznim lokacijama?
Tipa svako snimi mini video clip, do minut
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Nego, da li je tada bila neka uputa kako snimiti nesto
Naravno da je bilo... Dakle, link za skidanje je bio na temi.
Bila ozbiljna igra, tada, je bio vutra radio, i takmicari bili vrh. Bilo je i cura. Svako od takmicara snimio pjesmu preko audiositija, i onda se glasalo.
:D

Ja dobio utješnu nagradu, pjevao sam od bareta onu: A ti još placeš :D

I tko nezna, mozda zna da nezna.
Hehehehe, tako ni ja... Mislim, ja sam znao da neznam, ali konkurencija bila neumoljiva. :D
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Ahahahaahaa.
Predlog za sledeću nagradnu igru-varijacije ideja prve nagradne.
Što znači...
pa da svi ponovo vidimo ko zna pjevati, a ko ne.
+ Varijacije na radove V+S
I dalje imam u viziji još neke dobre "varijacije" na temu nekih slika nastalih u mojoj glavi kad ono...ima slično
Možda još hešto dodam, sad ne mogu *:D*
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
:razvaljen::
Prosto je. Nastavlja se spoji vutru i Somu. Kako želiš. Kroz pisanu reč, roman, romansu, stih il' pesmu, u zvuku sempla il' prirodnog zvuka, kroz sliku na platnu ili na zidu, sliku u nizu, video klipu ili grafitu...
Sve o V+S u jednoj misli.
A to što si ti čitaoče (S)mislio, prikaži forumu i eto ti menki.
*:D*
 
Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ako ne budeš koruptivna kao ovi na vlasti, ja sam za.
Vidi samo sa ovima iz administracije na vutri, pa ako oni odobre, eto te u žiriju. :D

PS
Izgleda da je nama baš dosadno u ovom napušenom zivotu... hehehehe.