Primitivizam na irc.krstarica.com

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Kod:
 -ChanServ- Channel #vutra doesn't exist.
 -
 -ChanServ- Channel #vutra doesn't exist.
 -
 -ChanServ- Channel #vutra may not be registered or used.
 :(
 e da
 ova stoka
 od irc opova
 zabranjuje 
 kanale tipa
 vutra
 dzidza
 joint
 i sl
 skoro su ugasili kanal 
 a obrazlozenje
 :(
 "zabranjeno sirenje narkomanizma na irc krstarica bla bal"

"Narkomanizam" - nikad čuo za tu reč... "širenje narkomanizma" wtf???

btw. Nickovi su cenzurisani, možda neka stoka sa irc.krstarica.com prođe ovuda pa da posle ne kenja nešto...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ja godinama nisam posecivao ta mesta ali sam skontao da se na na toj krstarici i na serbiancafe-u okuplja jedna velika gomila seljacina,primitivaca i malogradjana.Tako da me nista ne cudi i uopste me i ne interesuje sta oni seru.
 
13.08.2006
0
0
0
uzas je to....
ja sam visio na #cannabis kanalu i od skoro je prssso..
BZVZ im je taj 3p
 
23.07.2006
0
3
0
A sto mi ne napravimo jedan kanal na nekom drugom serveru ili podignemo nas server ?

A ima i raznih skripti za phpbb pa ubacimo jos jedno dugme za RealTime_Chat ;)

Mada najbolje na nekom IRC serveru kreirati kanal ali se moramo kamuflirati,,, ne moramo da damo ime bas VUTRA ili KANABIS mozemo naprimer dati ime ARTUV i to napravimo namerno jedno vreme na server od krstarice dok se ne okupimo a posle toga na neki proveren i neiskompleksiran server ostavimo poruku na tom KANALU... OVAJ KANAL JE ZATVOREN KANAL JE PREMESTEN NA TAJ I TAJ SERVER 8)

Nema jaceg tripa nego kad se okupe 10 naduvanih ljudi svesni toga da su na tom kanalu svi naduvani i da mogu sa svima da kuckaju RealTime a istovremeno ima Global chat da citas sta neko pise dok je uduvan.

Mislim ima i bolje , ribe ,more, zezanje ali mislim na zezanje preko NET-a.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Što se ovog sajta tiče, bio je chat dva puta i oba puta je to propalo, nije bilo nikog na chatu skoro nikad, a vi radite šta hoćete unofficial :)
 

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
119
3
0
39
www.labrnja.tk
Evo koliki su to šabani...

* Now talking in #ecstasy
* Topic is '...but she says,...
* Now talking in #gudra
* Topic is http://www.erowid.org/
* Now talking in #cannabis
* You were kicked from #cannabis by ChanServ (.)
* Now talking in #vutra
* You were kicked from #vutra by ChanServ (spam)
* Now talking in #droga
You were kicked from #droga by ChanServ (Nema ovde nishta)
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
a da dignete svoj server lol i prestane se jebati sa time?
Dignite vutra irc.server i kraj zajebavanjau ;)
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
cekaj Avrame....nisi probao #marijuana slobodan kanal
L O L sve sam probao ovo je slobodno ime...inace vecinu operatera sa irca znam
 
27.08.2006
0
15
0
45
E, reci onda tim takozvanim "operativcima" sa irc servera da nam se lepo napushe k***a zato shto mi pripadamo generaciji "narkomanizma"... :twisted:
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Hvala Bogu i Administratorima sto postoji ovakav sajt.Biti clan na ovom sajtu je privilegija i ovde ostaju samo pravi fanovi i uzivaoci cannabisa.
Svi oni koji nas nazivaju narkomanima ili domacim izdajnicima nemaju razvijenu svest,uskog su pogleda na svet i stvari oko njega i oni verovatno smatraju da deda mraz postoji.
 
07.09.2006
13
1
3
44
uopste mi nisu jasni ljudi koji iz dana u dan bleje na irc.kr... a tako je bilo dobro 96e i blejanje na ircu ti debili sa krtsarice nisu imali pojma sta je irc ... ovi novi klinci totalno ubijaju trip :( ili mozda ja matorim ccc ko bi ga znao

ps: mislim da sam te video i na elit... ili gresim ;)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
esc4pe je napisao(la):
uopste mi nisu jasni ljudi koji iz dana u dan bleje na irc.kr...

Ja blejim skoro stalno, ali ne na javnim kanalima, nego na nekim "underground"...

@neznalica: Hoćeš da ja tebi sredim bančić ovde, ja tebi znam nick ovde na forumu :p
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
XaxaXaxAxAxAxxaxaxa e onda cu da ti posaljem 1 000 000 konekcija u sekundi pa cu da zagusim server :p

U TA TA :eek:brve: :rofl:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ma koje su to spike neznalica: oćeš da ti ja neki bančić sredim pa ti si jadnik što se mene tiče i bok
od kad sam ja tu na forumu samo seres ekipi nikad ti nis nije kako odgovara . od tebe se mogu ocekivati samo neki bahati i arogantni odgovori mislim da ti stvarno nije mjesto na ovom forumu .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.