Priprema za MEGA Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
Pozdrav.
Ovako spremam se za outdoor nije da mi je prvi puta ali sam proslu godinu pauzirao.Imao sam uspjesan outdoor 2010 godine i to mi je bio i privi grow :)
Sada hocu ovu godinu se potruditi maksimum i napraviti MEGA outdoor,i imam par pitanja za savjete..znam da je sve na meni ali bila bi mi korisna i vasa pomoc.
Ok semena imam oko 50 komada ali sva su normala izvadjena is dobre vutre sto sam pusio.
Kolko bi dobio od cca 10 zekski outdoor uzgoja?

Oke,posto sam nestrpljiv i hocu maksimum zelim krenuti vec sada...dakle indoor cijeli treci mjesec i onda outdoor.
Necu bas nestoulagati za indor ..jednostavno sto je MINIMALNO potrebno za 1 mejsec 1.5 mjeseca indoora?? Kako bez ventilatora,i jeli bitan za ta 1.5 mjeseca indoor?
Evo moje nacin kako bi. Par zarulja,ormar,negdje da malo ide zrak unutra/van i to je to.. ja mislim da za seedling i nije tolko bitno ventilator.
I jos jedno pitanje. Ona solucija da stavis plasticnu vlasu gore kao zastitu za biljku..dali treba izbsiti rupe? Bilo da je vani ili unutra.. I KOLKO MAKSIMALNO MORAJU BITI STARE/VISOKE DA MAKNEM VLASU?
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Sramotno da stari član foruma piše ovakva pitanja!
Siguran sam da nisi ni pravilnik pročito!Jer da jesi nebi piso mega uotdoor i spominjo 50 biljaka.
A za odgovore na tvoja pitanja imaš na forumu sve pa potraži!
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
hahaha da... prcitaj ponovno pitanja i nema odgovora na6 forumu btw pro
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Evo čitam!

Kolko bi dobio od cca 10 zekski outdoor uzgoja?

Miljon puta napisano da ti to nemože niko reči jer ovisi o tebi samom!!

Oke,posto sam nestrpljiv i hocu maksimum zelim krenuti vec sada...dakle indoor cijeli treci mjesec i onda outdoor.
Necu bas nestoulagati za indor ..jednostavno sto je MINIMALNO potrebno za 1 mejsec 1.5 mjeseca indoora?? Kako bez ventilatora,i jeli bitan za ta 1.5 mjeseca indoor?
Evo moje nacin kako bi. Par zarulja,ormar,negdje da malo ide zrak unutra/van i to je to.. ja mislim da za seedling i nije tolko bitno ventilator.

Isto tako piše da je seedling 1 do 2 tj. poslje toga baš i neide bez cirkulacije zraka!Znači u taj tvoj ormar bar jedan mali pc vent da izbacuje!

I jos jedno pitanje. Ona solucija da stavis plasticnu vlasu gore kao zastitu za biljku..dali treba izbsiti rupe? Bilo da je vani ili unutra..

I ako si to negje pročitao,pročitao si isto tako da se to radi vani.Kao mali plastenik da zaštiti biljku od jutarnjih mrazova i niskih temperatura.Usputno i od životinja dok biljka stane u tu čašu ili flašu.I da treba izbušit rupe sa strane da ima strujanja zraka.

I KOLKO MAKSIMALNO MORAJU BITI STARE/VISOKE DA MAKNEM VLASU?

Ove nerazumjem i neču se trudit!Pošto sam se i previše potrudio!
Sve to piše samo treba čitat.I molim te ljepo nemoj govorit da nema odgovora na forumu jer to nije istina!
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
e pa hvala .
dugo nisam bio na forumu e pa sad idem citati sto mi je promaklo.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
mani se toga to je njiva. 5 ili 10 kom fem sativa uz toping i LST dobices toliko da ubijas citavu godinu

sto kaze kolega tropiko ako neznas dzaba ti 100 biljona dobices il 100g il prikolicu semenki.

PAZI NA LOKACIJU JAKO!!!



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.