Prirodno vs. umjetno svijetlo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
Pozdrav, ljudi! :wave:

Trazio sam malo po forumu, al' nisam mogo nac informaciju ili bar necije misljenje vezano za ovu temu.. Pa reko ajde da otvorim novu temu.. Ispricavam se ako neka slicna postoji! :confused:

Dakle, koliko utjece na kvalitetu marihuane ako je svijetlo tijekom uzgoja umjetno? I da li utjece ''losije'' na nas marihuana uzgojena u indooru naspram outdoora? o_O

Hvala unaprijed! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
U indooru nema leda, sve je po tvom i ti određuje kad je dan kad noć, kad je zalijevanje ,u indooru nema jakih vjetrova već ludi hašišari lagano davaju,temperatura,sve se brzo da uredit. Sve je na dohvat ruke.

Dok je po meni outdoor pun avanture, pun brige, a posle pun radosti, zeznuti su inskekti naravno u indooru se mogu pojaviti, a vrlo lahko i odjaviti, divljač, ljudi, drotovi, suše, jaki vjetrovi, led i tako.
Plijesan kad su velike kiše, a u indooru se može smanjit vlaga.
Nošenje vode uzbrdo nizbrdo, ostruge, pa začas nešto može ujrest, pogotov kad se oznojiš pa po 5\6 Obada napadne, još ako nema u blizini rijeke, a pješke od kuće s 10 l vode na leđima.
 
Poslednja izmena:

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Što oćeš reći da ja nevolim biljčicu jer ne uzgajam kvalitetno ili da ekipa koja uzgaja kvalitetno a dila voli istinski te iste biljke :whato::?
U toj riječi nema nimalo ljubavi,meni jedna od ružnijih riječi za uzgojiti :oops:
Kad već tipkam... dajem prednost indooru zbog praktičnosti ali ipak kao izvor svijetla smatram da ništa nije kao :sun2:,a za razliku kvalitete između uzgojenog vani i unutra nemam dovoljno razvijene okusne pupoljke,meni je svejedno,oboje pušim bez predrasuda :cool23:
Peace :joint:
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
takodje na strani indora, mada ni jedan nisam imao :) jednostavno je, sunce 12h po biljci, nema sta drugo da se prica, pa cak i da se radi sa 250w
out je samo jedna velicanstvena avantura i kvantitet, ali kvalitet...!
Kad zadovoljiš sve uslove u outu indoor može samo jesti prašinu.
jos kad bih mogao da kontrolisem klimu i sve ostalo... i da kazem suncu da mi sija iznad biljke direktno bar 8h, onda ok.
 

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
Bome raznolika misljenja.. A kad gledas, ja bi reko da su svi u pravu.. Istina je i da sto je u prirodi u prirodi je i ''najzdravije''.. I isto tak je istina da u indooru mozes jebacki prilagodit i pruzit biljci sve sto joj je potrebno.. E sad, ako imas znanja i mogucnosti posvetit joj se toliko u outdooru koliko mozes u indooru, onda sam malcice vise na strani outdoora..
No, bar mozemo zakljucit da nekakve razlike u samom radu marihuane i njenog utjecaja na nas nema? :)

I hvala na odgovorima :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
U outu možeš uzgojiti i bolji dim nego indoor ako znaš što radiš naravno.
Trimanje biljke je isto tako važno za finalnu kvalitetu!
Ja volim gerilu i bez nje ne mogu zamisliti godinu,ali bacim indor za gušt kroz hladne zimske dane:D.Pod suncem ili pod žaruljom za mene nema neke velike razlike jer ako si izučio zanat kako spada kvaliteta dolazi sama od sebe.
 
Poslednja izmena:

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.291
14.568
358
Moram se umjesat i rec svoja iskustva......jace lupa i bolje je zrelo uzgojeno unutra....mali broj ljudi s vutre...mislim na one iz toplijih krajeva di bez problema biljka moze zavrsavat i u 11. mjesecu..... moze vani izgurat cvijet do pune zrelosti a da nemora pol biljke bacit radi pljesni....dok je to unutra normalna stvar
Nikad nisam imao vani vrh tvrd i napucan ko ispod lampe
I jos jedna stvar....mozes ti bit majstor s dve diplome za uzgoj vutre ako zivis na podrucju di je u 10 mj ispod 15 stupnjeva....zabadava ti sve diplome vutra ne bude zrela kak treba....ne znaci da bude losa ali....ko sadi unutra zna o cemu pricam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sweatMJ and h0nda