Prirodno vs. umjetno svijetlo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
Da znam .
Pricamo o suncu i lampi ;)
Uzgajao sam godinama u out-u i uvijek je to bila vrhunska marihuana.Ne treba za out neka posebna tehnika,ili neko posebno znanje o uzgoju.Zabi ,zali..poberi
Ista stvar je u indooru.lampa nece dati jacu ganju ako o tome raspravljate,ali ce biti znatno ljepsa za oko.
Priznat ce te svi da je lako prepoznati ganju iz boxa.
Out je do jaja jer nema racuna za struju i to je glavni adut uz kolicinu na kraju ;)
Glupo je uopce raspravljati o tome,ali kad vec pricamo......oni koji su u out-u znaju da je velika razlika cak i ako uzgajas u posudi.Ne pricam o kolicini !
Nije isto dali si vani u zemlji ,ili kanti .
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
vidio nedavno, i to u njemackoj super skunk uzgojen od klonova i unutra i vani, ovaj unutra imao puno vise trihoma bolja bila od vanjske koja je isto imala odlicne uvjete

Ljudi se obicno opredele za jednu vrstu growa pa nisu u mogucnosti da uporede krajnji rezultat. -Uopste nisam morao da mrdnem dalje od dvorista kako bih mogao da zakljucim da su klonovi u indooru poprilicno napucaniji,lepsi i tvrdji od ovih iz outa ,ali da je rad i ono sto se nalazi u trihomima osetno u prednosti outa. Logicno jbt!

p.s.

ruznije ribe su dosta perverznije od lepsih !

Ljudski mozak je kurva.
Ljudsko oko cesto dovede do zablude.
Bolje vrabac u ruci nego golub na grani.
Ozraci se kvalitetno !
Tatatatira !!!!
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Zanimljiva tema. :kafa:
Dalo bi se do sutra pisati kao sto svi i rade,radio sam 2 razlicite sorte u indooru i outdooru.
Iste sorte vanka i unutra,ove iz out-a su imale puno jaci terpenski izrazen miris.
Ali ipak dajem malu prednost indooru. :D
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
danas neki mutav, tmuran dan, temp vani tek od podne ok počelo, pa sam djecu jednodnevnu stavio pod 7 cfl-jki...i baš si mislim di da pitanje postavim, jel danas bolje pod lampama ili pod tmurnim oblacima, ja sam svoje mišljenje primjenio...
također razmišljam da automate kasnije sve stavim u tegle, pa kad zagusti, da i bar u plastenik mogu bacit, ako ne i pod lampu....
vani je po meni majka, kad je ljepo, pirka vjetar, piči sunce bar 8 sati, no to su rijetkima uvjeti...
otkako su mi raskrinkali mjesto za out, nikako nemogu naci ni upola bolje, uvjek ili zemlja nevalja, ili strana, ili sunca malo, ili preotvoreno...
Out je često samo san...sad imam neko mjesto kao, opet novo, možda 5 sati sunca ima sad...neznam jel da uopće stavljam šta tamo, a bolje nemam...
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Meni je indor draži, volim kad su tu, pored, skicam često, grabljam, brigu vodim svakodnevnu. A tehnikalije obožavam, pc venti i potenci, termostati - metri, vlagomjeri, a tek ph, zuti pa korektivne tekucine, pumpica za prozracivanje vode ( eno mjehurića, zaljevam ih za par sati) i tak to. Kvalitetom sam sve zadovoljniji, malo me led rasvjeta obuzela i razna mudrovanja oko spektra, leća, svega oko tog. Koliko novih stvari u životu, općenito kvaliteta života, mjerena faktorom sreće, haha, u porastu, konstantnom.