Prisluškivanje mobitela

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Razmišljo sam i bilo bi dobro da se o ovome malo raspravi i sazna što više inforacija o prisluškivanju mobitela od strane redara zakona:icon_lol:... na temelju čega oni mogu prisluškivati, i kako to odkriti dok nebude kasno...
pozz
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A to ako se i radi rekao bi da se radi samo većim ribama i koliko znam takve stvari im mogu samo pomoći u istrazi ali ne i kao dokazi na sudu
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
38
navodno se svaki sms bilježi i to je kao opasno. iz pouzdanih izvora. to je kolko ja znam.
a za mobitele, neznam. pretpostavljam da je veći rizik ko je na pretplati, zbog registracije, imena i slično. al sad baš da presreću ekipu koja si riješava peticu za vikend... teško :)
 
01.02.2009
0
6
0
38
koliko znam kod nas se snimaju svi razgovori i sms-ovi svakog gradjanina...
naravno vise pozornosti se obraca na velike ribe...
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
SMS ne koristim što se tiče ovakvih radnji NIKADA. Možda imaju neki filter reči koji ima olakšava posao, pa za svaki slučaj uvek poziv, nemam kredita za poziv, ne radim ništa.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nikada kljuchne rijechi
ni sms ni poziv
ni kroz zezanje
jer vam stavljaju broj u bazi i koliko kenjate toliko idete gore
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
38
a koje su to riječi točno!? jel zna iko? jel se konta plastelin kao ključna riječ?
kako im se da slušat svih nas, zaboga, šta ne zapale joint rađe, nek rade neki pametniji poso.
 
31.01.2009
15
0
0
38
zato jednostavno o takvim stvarima pricas na kavi... A sms tipa kava tu i tu u tu uru ne bode bas previse u oci :D

ako se otkrije da su prisluskivani razgovori ili citani smsovi....zar nije to zadiranje u privatnost i zar se na osnovu toga nebi mogla dignuti tuzba?

"Al ako prisluskuju,ful me strah jer sam sa starim neki dan pricao o uzgoju u garazi...naravno kroz zajebanciju,joj sto cu sad - sarcasm mode off,offtopic mode off :p"
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
38
ma vutragenjo, razumjem ja to, pa nisam smarsa pala. poanta oko ključnih riječi bijaše dakle da nesmješ reć ocu preko moba daš kosit travu u nedjelju, ili reć prijateljici da njena simpatija voli malu Maricu iz 8. b, nemoš reć da je ispit bio pljuga, nesmješ reć da se igraš s plastelinom, nesmješ reć ou shit! nema mi baš logike.

meni nekako sumljivo to da oni sad amabaš SVE razgovore snimaju.
i mislim isto ko habibi, ne bi li to bilo kršenje ljudskih prava, ovo ono? kužim da policija smije kad oće, al SVIMA, alo, e?!? pa kolki to kompjutor oni imaju? :D

idem spavat, počela sam spammat.
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
So te briga ako si vec cista, a sada da oni svaki poziv slusaju svakome, nebi reko. Slusaju sumljive osobe i ako slusaju, za poruke znam da se sve biljeze i operateri muraju ih cuvati 6 mjeseci (Hr) to je bilo i po novinama i vjestima.
Ako se vec nesto rjesava ili se mora rjesiti barem ima brojeva jeftino, npr. uzmes tele2 broj za 25kn rjesis sta imas i bacis a jedan broj stalno koristis i pazis sta saljes sms-om i razgovaras
 
29.01.2008
26
2
0
35
kupi 4 sim kartice, jeftine su, i mijenjaj kad imas nesto sumnjivo za pricat ;)
Mozda sam malo paranoik, al paranoici rijetko padaju :sun2:
 
10.02.2009
2
0
0
37
ja koliko sam cuo je da preko moba na neke kljucne rijeci se aktivira snimanje poziva koji oni kasnije preslusaju pa ustanove koliko je ozbiljno i o kome se radi
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
wicca je napisao(la):
koliko znam kod nas se snimaju svi razgovori i sms-ovi svakog gradjanina...
naravno vise pozornosti se obraca na velike ribe...

sumljam,mislim da im treba neki sudski nalog il tak nesto da prisluskuju odredenu osobu:lock:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
sve u svemu, nemojte se bavit dilanjem ili sređivanjem većih količina po koje se mora ić dulji put i ne bi trebalo bit nikakvih problema:) kolko sam dosad primjetio (za poznanike), policija je jedino intervenirala kad je netko išao po veće količine ili ako se družio s mafijašima/dilerima:) a i ako sam dilaš, i to ne samo vutru nego i kemiju, panduri će samo hvatat mulce da drukaju, pratit će situaciju i onda kad požele i intervenirat...glupo je mislit da su panduri glupi...to im je posao kojeg rade već godinama i imaju tehnologiju da čine što žele...a i činjenica da ako kuriš milijon put po buxama, a oni traže, jednom da ti se nešto dogodi više i nije nemoguće...pa čak i da netko i je totalno glup:icon_lol: :2flip: ne valja podcijenjivat protivnika jer mu time olakšamo put ;))
 
01.02.2009
0
6
0
38
mijenjanje kartica ti nis nece pomoc, svaki mob ima svoj kod, i po tome te mogu upratit gdje god da si...
jedna cura je od svoje frendice chopila mob (najbolje frendice xD) i prodala ga na pijaci, moj frend je kupio taj mob, da bi mu za par dana dosal policija i rekla kako je ukraden.. tak djabe mijenjaj kartice, ako zele da te nadju nacice te...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
takozvani IMEI ali ne bojte se nista ako nemate veze sa nikakvim krim miljeom mozete pricati sta hocete boli nekog ***** za vas

prisluskivanja se boje krimosi a ne obicna raja.
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
utipkas *#06# i dobijes IMEI

Jeli istina ako si veca riba, poznat i evidentiran i znaju otebi dosta da nema veze otkud zoves i s cega zoves da se automacki pali snimanje preko glasa?
 
30.10.2008
8
9
0
35
sve se prati. al njih briga za ljudska prava i pravo na privatnost. ne znam za vas, al ja se ne osjećam kao da sam u demokratskoj državi gdje se poštuju sva ljudska prava i gdje vlada pravda .vlada samo interes. zapravo me više ništa ne može iznenadit, odavno su prešli granicu. diktatura i kontrola. samo što je provode na neki šminkerski i slatkorječiv način. bezobrazno i podlo. :(